فیرمینو می تواند لیورپول را به عنوان دیگری اخراج کند


درست زمانی که برخی از مردم ارزش او را برای لیورپول زیر سوال می بردند روبرتو فیرمینو مقابل تاتنهام یک برنده دیرهنگام به ثمر رساند تا قرمزها در بالای جدول لیگ برتر قرار بگیرند. مهاجم برزیلی اهمیت خود را برای این باشگاه بار دیگر نشان داد.

دیوگو جوتا ورود باید به عنوان تقویت کننده تیم لیورپول تلقی شود و تهدیدی برای فیرمینو نیست. همه باشگاه ها باید تیم خود را با افزوده های خوبی مانند جوتا تقویت کنند. من مطمئن هستم که فیرمینو به گلزنی ، کمک و کمک به لیورپول ادامه خواهد داد.

لیورپول اکنون سه امتیاز بالاتر از اسپرز پیش رفته است و قرمزها باید در نظر گرفته شوند موارد دلخواه برای برنده شدن دوباره آن. پنج سال خارق العاده برای یورگن کلوپ در آنفیلد بود ، که قهرمان لیگ قهرمانان شد و اولین قهرمانی لیگ داخلی را در مدت 30 سال در لیگ برتر برای این باشگاه به دست آورد. البته آنها مدعیان قدرتمندی برای صعود به دو لیگ برتر پشت سر هم هستند.

اما این فصل هنوز هم می تواند غافلگیر کننده باشد. من فکر می کنم ما یک بستن مسابقه عنوان، تا پایان سه یا چهار تیم درگیر هستند. این لیورپول است که در موقعیت قطبی قرار دارد و شکست دادن آنها سخت خواهد بود.

آشفتگی آرسنال گیج کننده است

این تکان دهنده تا آرسنال را در لیگ برتر با چنین مشکلاتی ببیند. تیم فصل گذشته به شدت به پایان رسید اما در چند هفته گذشته همه چیز از کنترل خارج شده است و روند بدون پیروزی آنها در لیگ برتر باعث نگرانی واقعی شده است.

READ  مقدسین می توانند زندگی را برای لکنت زبان بلوز دشوار کنند

ویلیان لوئیز 1280.JPG

دیوید لوئیز اکنون بازگشته است و باید تغییراتی را برای آرسنال ایجاد کند. ویلیان نیز می تواند سهم بزرگی در تغییر فصل توپچی ها داشته باشد. آنها در این فصل هنوز وقت دارند دوباره جمع شوند و واکنش نشان دهند تا حداقل سعی کنند در شش تیم برتر به پایان برسید. آنها کیفیت کافی در ترکیب خود برای انجام این کار دارند و من انتظار دارم نتایج به زودی بهبود یابد.

مسی باید در جلو بازی کند

لیونل مسی در خط میانی بارسلونا مقابل رئال سوسیداد فوق العاده بود. او خلاقیت زیادی از خود نشان داد و نتایج پیروزی بر تیمی بود که پیشرو بود لیگ.

اما آنچه مسی بیشتر از همه می خواهد حضور در خط حمله ، گلزنی باشد ، بنابراین ، من انتظار ندارم که او در خط هافبک بماند. از طرف دیگر ، اگر او در خط هافبک بازی می کرد دیگر نیازی به دویدن زیاد نداشت. این می تواند با بزرگتر شدن برای او مفید باشد.

او در این فصل کمتر از حد معمول گل می زند و رونالد کومان ممکن است به نقش جدیدی برای مسی فکر کرده باشد. او نشان می دهد که می تواند در خط میانی موثر باشد اما جایی که او واقعاً می خواهد در جلو باشد.

بارسلونا باید هر بار یک بازی انجام دهد

بارسلونا با دو برد خانگی این هفته در لالیگا ، اعتماد به نفس پیدا کرد. آنها هنوز هم می توانند نبرد برای قهرمانی در لالیگا، چون هنوز مسابقات زیادی تا پایان باید برگزار شود و فاصله آنها تا بالای جدول هم زیاد نیست.

READ  شرط بندی دربی شمال لندن | یک قرعه کشی سرگرم کننده را پشت سر بگذارید که در نهایت هیچ چیز را حل نمی کند

ما باید این تیم را در حال پیشرفت بدانیم و مهم است که به خاطر داشته باشیم که یک مسابقه در هر زمان برای جلوگیری از فشار بیش از حد به بازیکنان.

دیگو سیمئونه اتلتی رهبران فعلی لالیگا هستند و او همیشه یک بار در یک بازی شرکت می کند. بارسا نیز باید همین کار را انجام دهد.

ادامه بازی بعد از بازی بسیار مهم است زیرا این امر باعث افزایش آنها می شود اعتماد به نفس و روحیه تیمی

پدری برای موفقیت در بارسا استعداد و شخصیت دارد

هافبک هجومی جوان پدری دوباره مقابل رئال سوسیداد شروع به کار کرد و عملکرد خوب دیگری را ارائه داد. او هست یک بسیار با استعداد بازیکنی که در زمین شخصیت خود را نشان می دهد و ممکن است به زودی عضو مهم باشگاه شود.

فیلیپ کوتینیو انگشت شست 1280.jpg

اما مهم این است که در سنین پایین خیلی به شانه های او فشار نیاورید و به او فضا برای ادامه رشد دهید. به عنوان بازیکن بارسلونا ، همیشه باید در هر مسابقه کمی بیشتر تلاش کنید وگرنه می توانید جای خود را در چنین تیم با استعدادی از دست بدهید.

کوتینیو در هفته های اخیر مبارزه کرده است این بازیکن برزیلی در لیورپول خوش درخشید و فصل گذشته با بایرن مونیخ قهرمان لیگ قهرمانان شد ، بنابراین ما همیشه کمی بیشتر از او انتظار داریم. من معتقدم او به زودی دوباره عملکرد خوبی را شروع می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.