فشار بر Ole Gunnar Solskjaer فقط افزایش خواهد یافت


آخر هفته گذشته واقعاً باورنکردنی بود! من انتظار نداشتم که چنین اتفاقی اول از همه برای لیورپول رخ دهد – یکی از چشمگیرترین قهرمانان سالهای اخیر ، که آنها هفت گل دریافت کنند ، وای ، چه لعنتی ؟! این باعث تعجب من و بسیاری دیگر شد. خیلی دوست دارم بدونم ویلا قبل از بازی چه ناهاری خورد!

یونایتد ، منظورم این است که شما حتی چه می گویید؟ در دو دقیقه اول همه چیز خوب برای آنها اتفاق افتاد! به اندازه کافی منصفانه ، فقط با 10 مرد دشوار است ، اما شما می خواهید بهتر بازی کنید. خوردن شش گل یک چیز است ، وقتی من آنجا بودم این کار را انجام دادیم ، اما باز هم سعی کردیم اجرا کنیم و این تفاوت بود – این آرزو یکشنبه نبود. من فکر می کنم این نتیجه به خاطر مخلوطی از وحشتناک بودن یونایتد و بی رحمی تاتنهام است – بچه های اسپرز واقعا در فرم بودند.

بازیکنان یونایتد این را می دانند این به اندازه کافی خوب نیست، و من دیدم که برخی از آنها پس از آن در شبکه های اجتماعی عذرخواهی کردند. از طرف دیگر ، وقتی تیمی مانند اسپرز داشتید که بسیار بی رحمانه بودند ، از هر نقطه ضعفی بهره می بردند. بازی در برابر آن بسیار سخت است و چه کسی می تواند آنها را بخاطر خوشحالی بعد سرزنش کند. یونایتد در عقب اشتباهات زیادی انجام داد و دوباره با داشتن 10 نفر این کار دشوار است و پس از آنکه سه نفر را قبول کنید و بدانید که دیگر راهی برای بازگشت وجود ندارد ، سرها می توانند پایین بیایند. احساس می کنم این کمک بزرگی به نتیجه بود.

اوله فشار را احساس خواهد کرد

Ole Gunner Solskjaer اخیراً انتقاداتی را انجام داده است ، من می توانم درک کنم که چرا احتمال اینکه او مدیرعاملی است که پست خود را ترک می کند ، به خصوص اگر آنها در این مسیر ادامه دهند ، احتمال دارد. فشار بر او فقط در حال افزایش است و اگر آنها همچنان نتوانند امتیاز کسب کنند ، نقطه شروع کار جایی است که انجام می شود. من معتقدم که او هنوز هم شخصاً برای این کار خوب است و ما باید ببینیم. برای من ، شگفت آور است که مائوریسیو پوچتینو برای این شغل در دسترس است ، به نظر من یکی از بهترین مربیان فوتبال است.

Pochettino Smiling 1280.jpg

می توانید بگویید شاید او منتظر این شغل بوده است ، اما انجام این کار برای یک مدیر بسیار خطرناک است و من نمی توانم باور کنم که باشگاه دیگری او را محروم نکرده باشد. پوچتینو ممکن است “مرد” باشد ، اما در برخی از مراحل ، همه آنها “مرد” بودند – مویز ، ون گال ، مورینیو ، همه نجات دهنده بعدی در یک مرحله بودند. برای هواداران یونایتد ، من می گویم که تک تک افرادی که به هر طریقی به تیم متصل می شوند همه رنج می برند. کسانی که بیشترین احساسات خود را ابراز می کنند طرفداران خواهند بود و من می توانم این را درک کنم. یونایتد توسط افرادی هدایت می شود که خواهان موفقیت در این باشگاه هستند ، و روزهای شکوه برمی گردند ، بدون شک تردیدی وجود ندارد – این فقط س whenال این است.

READ  قرمزها می توانند اثر خود را نشان دهند

یونایتد به یک نیمه وسط احتیاج داشت

ناامیدی در میان هواداران یونایتد اکنون عمیق تر از هفته های اخیر خواهد بود. می بینم که آنها کاوانی و تلس را برداشتند و حالا پنجره بدون امضای یک مدافع میانی بسته شده است. هفته ها بود که می گفتم فکر می کنم آنها به یک مدافع میانی احتیاج دارند و این نمایشی از اوله است که او به پسرانی که قبلاً در آنجا داشت اعتماد می کند ، اما احساس می کنم آنها باید با کسی قرارداد بسته باشند. من تعجب می کنم که آیا آنها واقعاً باید حتی حفظ می شدند کریس اسمالینگ، که اوقات بسیار خوبی در رم داشته است ، اما اغلب هنگامی که یک بازیکن را قرض می گیرید ، نشانه این است که آنها به هر حال انجام می شوند.

من یک طرفدار بزرگ کاوانی هستم – او اهداف زیادی را به ارمغان می آورد و تجربیات زیادی را به همراه دارد ، و این فقط می تواند یک مزیت باشد. این یک سوال عادلانه است که بپرسید چرا یونایتد زودتر او را به خدمت نگرفت ، اما احتمالاً آنها در حال کار روی چیز دیگری بودند که از بین رفت ، و او یک گزینه عالی بود.

CavaniJan20.jpg

امثال ابراهیموویچ و هنریک لارسون در اواخر کارشان در یونایتد تأثیرات زیادی داشتند و کاوانی نیز می تواند همین کار را انجام دهد. او می تواند کمک بزرگی به مارسیال ، راشفورد و گرین وود. او مطمئناً قبل از امضای قرارداد با اوله صحبت خوبی داشته است و گرچه خواستار بازی در هر بازی نخواهد بود ، اما او نیز نمی خواهد نیمکت نشین شود. برخی می گویند این یک خرید وحشت است ، اما با حدس و گمان بازیکنانی که امضا نکردند ، مشخص است که آنها یک بازیکن هجومی را می خواهند. سانچو کار نکرده است ، بنابراین در عوض کاوانی را می گیرند و او می تواند گل بزند. س reallyال واقعاً جالب این است که چگونه بر پسران جوان تأثیر می گذارد و این برای Ighalo به چه معناست.

من مقدار زیادی در مورد Telles نمی دانم ، اما داشتن پوششی برای لوک شاو خوب است و همچنین براندون ویلیامز می تواند از او بیاموزد. امیدوارم که او بتواند مستقیم وارد تیم شود و برای رسیدن به یک جایگاه رقابت کند. به نظر من ، به نظر می رسد این اشتباهات از مرکز دفاع ناشی می شود و امیدوارم که این رای اعتماد از طرف Ole به بهبود مدافعان مرکزی کمک کند.

READ  علاقه مندی های چلسی برای جذب هالند در تابستان امسال است

من همسر رومرو را دیدم که خواستار جدایی شد و مگر اینکه همسر نماینده بازیکن باشد ، من همیشه از این نوع کارها خوشم نمی آید. سرجیو مرد بالغی است و می تواند خودش صحبت کند. من به عنوان نزدیکترین فرد به او درک می کنم ، او خواهان ایستادن در برابر او است ، اما برای او ، راه های بهتری برای حل این مسئله وجود دارد. او باید برود و خودش با باشگاه صحبت کند و همسرش را برای انجام این کار نداشته باشد. برای سرجیو سخت است ، او یک دروازه بان عالی است اما واقعاً او اکنون گزینه سوم باشگاه است.

عملکرد تاتنهام عالی بوده است

اواخر خیلی تحت تأثیر اسپرز قرار گرفتم و نمی توانیم چیزی از آنها بگیریم. من فکر می کنم حتی اگر یونایتد 11 نفر را حفظ می کرد ، اسپرز باز هم به راحتی پیروز می شد. مشارکت بین کین و پسر فقط درحال قویتر شدن است، و افزودن بیل به زودی فکر کردن را ترسناک می کند. من همچنین در اواسط زمین تحت تأثیر دمبله و سیسوکو قرار گرفتم، و هاجبرگ از ساوتهمپتون نیز عالی بود. آنها بسیار پرخاشگر بودند ، بازی را خوب خواندند و یونایتد را واقعا اذیت کردند. من می خواهم ببینم که دمبله اکنون وقت بیشتری دارد و او ثابت می کند که لیاقت آن را دارد.

کین و پسر گرم می شوند. jpg

به طور کلی برای اسپرز ، این یک عملکرد عالی بود. جالب است که روند فرم در حالی است که آنها بیل را امضا کرده اند ، حتی اگر یک دقیقه هم بازی نکرده باشد! امیدوارم که او جلسات سنگین را به درستی تمرین نکند ، اما تعاملات در اطراف باشگاه می تواند روی تیم تأثیر بگذارد و ذهنیت برنده او را برای این بچه ها به ارمغان بیاورد.

اگر او بتواند آن را به زمین انتقال دهد ، این صادقانه برای تمام باشگاه های دیگر وحشتناک خواهد بود. همه ما فیلم بیل با پیروزی مقابل چلسی را دیدیم و می بینید که او هنوز هم چقدر اهمیت می دهد و چقدر علاقه مند است. در مادرید ، به دلیل تمام تمریناتی که داشت ، در واقع عضوی از تیم نبود و احساس می کرد کنار گذاشته شده است. او احساس نمی کرد عضوی از تیم است ، زیرا اجازه هیچ کاری را ندارد. عکس این مسئله زمانی است که شما عضوی از تیم هستید – حتی اگر مصدومیت شما را از این امر باز داشته باشد ، شما هنوز هم بخشی از همه چیز را احساس می کنید و دوست دارید تیمتان برنده شود.

اورتون می تواند تمام راه را طی کند

اورتون بالای جدول است ، جهنم لعنتی! آنها همیشه تیمی در قله تیم واقعاً بزرگی بوده اند. لیگ یک ماراتن است ، یک دوی سرعت نیست ، اما هنوز هم باید از بودن در جای آنها خوشحال باشید. خیلی خوب است که آنها را در بالا به چالش بکشید ، و آنها مدیر و بازیکنان را برای انجام این کار دارند.

READ  یونایتد همچنان بهترین تیم پشتوانه در لیگ برتر است

کارلو آنچلوتی پیش فصل 1280 .jpg

آنها از اشتباهات تیم های دیگر استفاده می کنند ، جیمز رودریگز نیز در آن تیم توپ دارد. دومنیک کالورت لوین فوق العاده به نظر می رسد! 23 سال سن و گلزنی مثل او شگفت آور است. آنچلوتی به وضوح تأثیر زیادی در ترکیب تیم دارد ، بازیکنان همه به او احترام می گذارند – او هاله ای از برنده شدن را برای هر تیمی به ارمغان می آورد. اورتون در حال برنامه ریزی برای یک فصل بزرگ با جام های فراوان است و تا زمانی که از افت فرم جلوگیری کند ، می تواند رقابتی باشد.

برای اینکه DCL برنده شود چکمه طلایی مثل اینکه من خودم را دارم ، او باید مرتباً گلزنی کند و قسمت اصلی این کار این است که شما برای انجام این کار همیشه به 10 هم تیمی دیگر خود وابسته هستید.

آنها باید مقدار زیادی توپ به شما غذا دهند تا بتوانید امتیاز بگیرید. به همین دلیل همیشه دوست داشتم بازیکنانی که از یونایتد ، لیورپول یا سیتی دور هستند گل های زیادی می زنند. برای یک مهاجم خوب ، گل زدن در این تیم ها در مقایسه با راحت تر است کسی مثل اینگس در ساوتهمپتون. ساوتهمپتون یک باشگاه میانه جدول است و با این وجود او هنوز تعداد زیادی گل به ثمر رساند.

در مورد Calvert-Lewin ، او جیمز و دیگران را دارد ، اما هنوز لیورپول یا سیتی نیست ، بنابراین او باید خیلی خیلی سخت کار کند. او به این فکر خواهد کرد که چند گل می تواند بزند و اعتماد به نفس خواهد داشت. شیرر در نیوکاسل همین بود ، جام های زیادی را به دست نیاورد ، اما در تیمی که در هر فصل برای کسب عنوان قهرمانی رقابت نمی کرد ، تعداد زیادی گل به ثمر رساند. زمانی که در یونایتد بودم ، هرگز نیازی به گفتن اینکه “توپ را به من پاس دهید و من گل می زنم احساس نکردم ، زیرا هم تیمی های شما فقط این را می دانند ، نیازی به گفتن نیست.” وقتی در یک تیم بازی می کنید ، می دانید چه کسی در آتش است ، چه کسی گل می زند.

وقتی من با رابی کین در اسپرز و یونایتد با وین رونی حضور داشتیم ، وقتی موقعیت دیگری بهتر بود مشکلی برای دادن توپ به یکدیگر نداشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *