عملگرا مشارکت Annexio را تقویت می کند


داغ در نسخه های پشتیبان شکاف پشت به پشت ، بازی عملی مشارکت خود را با تقویت کرده است قرعه کشی انگلستان شرکت ارائه دهنده شرط بندی Annexio Limited پس از توافق در تمدید توافق نامه توزیع محتوای موجود ، بازی های یکنوع بازی شبیه لوتو خود را با شرکت انگلیسی از طریق پلتفرم تجمیع Fusion Pariplay آغاز کرد.

نام تجاری برجسته ارائه دهنده دفتر مرکزی Isle of Man ، LottoGo.com به Pragmatic Play’s Advanced دسترسی پیدا خواهد کرد بینگو راه حل ، از جمله بازی منحصر به فرد همراه اول ، بینگو انفجار، که در داخل طراحی شده و در آوریل 2020 به بازار عرضه شده است. حق بیمه ارائه دهنده محتوا اسلات پیشنهادات ، از جمله بازدیدهای اخیر آن ، در حال حاضر در دسترس اپراتور هستند.

محصول اثبات شده:

خوشحال از افزایش مشارکت ، معاون رئیس جمهور بینگو برای بازی عملی ، کلر مک دائید، در مورد قرارداد جدید از طریق a نظر داد بیانیه مطبوعاتی شرکت

“محصولات ثابت شده یکنوع بازی شبیه لوتو ما همچنان ادامه دارد قدرت به قدرت و ما بسیار خوشحالیم که پیشنهاد خود را با انکسیه به صورت زنده ارائه می دهیم.

“شاخه کردن به عمودی های جدید به ما اجازه داده است تا در بخشهای جدید فعالیتهای خود را گسترش دهیم و دیدن اشتهای شرکای موجود برای سایر محصولات ما بسیار هیجان انگیز است. “

تأمین کننده قابل تنظیم است ، محصول یکنوع بازی شبیه لوتو همراه اول از فوریه 2018 به بازار بازگشت. از آن زمان به بعد ، محبوبیت عمودی که به طور فزاینده ای محبوب است ، همچنان درآمد خود را برای Pragmatic حفظ می کند ، با عنوان Bingo Blast اختصاصی عنوان اصلی نمونه کارها.

READ  NetEnt اعلام Aloha جدید! کریسمس بازی اسلات آنلاین

این محصول با گیم پلی “با سرعت بالا” بازی ای را به بازیکنان ارائه می دهد که طبق گفته Pragmatic ، یک بازی است سه تا چهار برابر سریعتر از یک نوع یکنوع بازی شبیه لوتو 90 توپی در بازار ، که آن را برای بازی در بیرون و خارج از خانه ایده آل می کند. Bingo Blast برای بازی در حین حرکت و دسک تاپ بهینه شده است.

پیشنهاد در حال تکامل:

رئیس بازی برای Annexio ، ادی بارت، همچنین در مورد معامله جدید نظر داد …

“با وجود یک پایگاه یکنوع بازی شبیه لوتو ، ما از همکاری با Pragmatic Play برای رشد ، توسعه و توسعه پیشنهادات خود بسیار هیجان زده هستیم. ما مطمئن هستیم که بازیکنان ما تجربه جدید را دوست دارند و از USP های شبکه استفاده می کنند. “

همانطور که گفته شد ، Pragmatic دو عنوان اسلات ویدئویی جدید را در عرض چند روز از یکدیگر راه اندازی کرد ، با بازی غرفه ماهیگیری ، Big Bass Bonanza ، که در 14 دسامبر منتشر شد و آخرین نسخه از سری محبوب John Hunter ، Mayan Gods ، سه روز قبل رونمایی شد.

طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که در سال جدید با عنوان جدید بعدی توسعه دهنده زنگ بزنند ، جادوی وودو، که از در دسترس خواهد بود 7 ژانویه 2021.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *