علاقه مندی های چلسی برای جذب هالند در تابستان امسال است


در آستانه یورو 2020 ، آخرین شانس نقل و انتقالات را بدست آورید زیرا دورتموند آماده است تلاش های چلسی برای جذب ارلینگ هالاند را رد کند ، می گوید ماکس لیو …

“شایعات حاکی از آن است که دورتموند آماده فروش جادون سانچو به منچستر یونایتد است و این بدان معناست که آنها تحت فشار نیستند تا هالند را بارگیری کنند.”

چلسی 7/4 مورد علاقه بازیکنان ارلینگ هالاند است تابستان امسال اما بوروسیا دورتموند می خواهد بازیکن را برای یک فصل دیگر حفظ کند.

توماس توشل می خواهد قهرمان اروپا را تقویت کند و یک مهاجم کلاس جهانی اولویت او است. به نظر می رسد مدیر تحت تأثیر تامی آبراهام قرار نگرفته است – که احتمالاً این تابستان به فروش می رسد – در حالی که تردیدها در مورد پایان دادن به تیمو ورنر وجود دارد.

چلسی برای ماشین گل نروژی پیشرو است

هالند در مدت 17 ماه 57 گل برای دورتموند به ثمر رسانده است و به عنوان یکی از هیجان انگیزترین مهاجمان جهان شناخته می شود. او در نخواهد بود یورو 2020 همانطور که او برای نروژ بازی می کند که موفق به صعود به فینال نشد.

دورتموند هرگز بدون جنگ او را تسلیم نمی کند و اصرار دارد که می خواهد او را برای فصل 22/2021 حفظ کند. آنها واجد شرایط برای لیگ قهرمانان که از این نظر به آنها کمک می کند.

شایعه شده است که آنها آماده فروش هستند جادون سانچو به منچستر یونایتد که به این معنی است که آنها تحت فشار نیستند که داغترین ملک خود را بارگیری کنند.

READ  نکات فوتبال یکشنبه - حفظ آرامش در روز آخر

یونایتد در گذشته با هالند در ارتباط بوده است ، اگرچه گفته می شود اوله گونار سولسکایر رابطه خوبی با هموطن جوان خود دارد ، آنها 9/1 در شرط بندی.

من سیتی 3/1 ، رئال مادرید 5/1 و بارسلونا 8/1 همه در تابستان امسال بیشتر از یونایتد دارای مقصد بیشتری برای Haaland هستند. دو بزرگ اسپانیا هر دو با مشکلات مالی روبرو هستند و بعید به نظر می رسد 150 میلیون یورویی که دورتموند مطالبه می کند را پرداخت کنند.

در مورد سیتی ، آنها احتمالاً توجه خود را به سمت جذب متمرکز می کنند هری کین از تاتنهام. پپ گواردیولا ستایشگر مهاجمی است که 11/8 سال است تا تابستان به قهرمان لیگ برتر بپیوندد.

کین ، که قرار است انگلیس را در اولین مسابقه خود در یورو 2020 روز یکشنبه هدایت کند ، به اسپرز گفته است که می خواهد آنجا را ترک کند اما گفته می شود که رئیس هیئت رئیسه دانیل لوی مشتاق است که به او آویزان شود.

کین ، که سه سال از قراردادش باقی مانده ، این است 11/10 برای اقامت در Spurs.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *