عقاب های عقب باعث شوک دوشنبه شب می شوند


پیروزی اسپرز در کنار آرسنال ضعیف بوده است

این یک شروع بسیار مختلط برای فصل گذشته لیگ برتر آرسنال بود ، سه شکست ، سه برد و یک تساوی انفرادی. اما شما می توانید استدلال کنید که توپچی ها تنها یک بازی را که انتظار نمی رفت آن را باخته اند و 10 امتیازی که از 6 بازی دیگر خود کسب کرده اند ، باخته اند. تقریباً برابر است با آنچه که انتظار می رفت

بله ، این یک شکست خانگی تکان دهنده از برنتفورد در روز آغازین فصل بود ، اما آیا کسی دوست داشت آرسنال چلسی را شکست دهد؟ نه زیاد. آیا آنها تصور می کردند در خانه منچسترسیتی پیروز شوند؟ مطمئناً نه. بنابراین به جرات می گویم اگر پیشنهاد کرده اید میکل آرتتا 10 امتیاز از چهار بازی پس از سه شکست متوالی ، او می توانست آنها را بگیرد و بدود.

البته مشکلی که ما داریم این است که آرسنال در برابر زنبورها به طرز وحشتناکی دفاع کرد ، در مقابل آبی ها ضعیف بود ، آنها در اتحاد شیطانی بودندآنها برای پیروزی تک گل مقابل نورویچ و برنلی تلاش کردند و خوش شانس بودند که دفعه قبل مقابل برایتون یک امتیاز گرفتند.

این باعث می شود Arteta تنها یک نمایش تاثیرگذار داشته باشد تا در مورد آن فریاد بکشد – و این بسیار چشمگیر بود – هرچند که در مقابل تیم سخت تاتنهام قرار گرفت که فقط به میدان نیامد. دربی شمال لندنبه

هیچ اهمیتی برای این موضوع قائل نشوید ، این تیم آرسنال هیچ تکان بزرگی نیست. افرادی مانند Takehiro Tomiyasu ، بن وایت و آلبرت سامبی لوکونگا از زمان ورود تابستانی توپچی ها به شدت پیشرفت نکرده اند و مشابه فصل گذشته آرتتا در حال حاضر بر جوانان تکیه می کند. بوکایو ساکا و امیل اسمیت روو ، و اهداف پیر امریک اوبامیانگ ، برای تیک زدن سمت خود.

READ  نکات منچستر یونایتد و وستهام

کاخ تحت ویرا بسیار بهبود یافته است

کریستال پالاس تنها یکی از هفت بازی ابتدایی خود در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته است ، اما در حقیقت موفق شده است یکی کمتر از دست داد از حریفان دوشنبه شب خود.

مدیریت شده توسط ستاره سابق توپچی ها پاتریک ویرا، عقاب ها در خارج از خانه به چلسی و لیورپول باختند – دو بازی که به شدت تصور می شد آنها را از دست بدهند – این دوره ، در حالی که هفت امتیازی که کسب کرده اند به لطف برد فوق العاده مقابل تاتنهام، و تساوی بسیار قابل احترامی برابر تیم برنتفورد ، وستهام ، برایتون و لستر.

عقاب ها بسیار بالاتر از زمینی که به آنها ترجمه شده است فشار می آورند شانس و گل کمتری نسبت به فصل گذشته دریافت کرد – فقط منچسترسیتی ، اورتون و وولوز در این دوره xGA (گل های مورد انتظار مقابل) از بازیکن ویرا بهتر است – در حالی که به نظر می رسد پیشرفت آنها بسیار بهتر است.

تازه کاران تابستانی کانر گالاگر و ادسون ادوارد با عملکردها و اهداف خود تأثیرات فوری گذاشته اند ، در حالی که مایکل اولیز دفعه قبل برای گلزنی مقابل لستر از نیمکت بیرون آمد و می تواند دوشنبه شب برای اولین بازی اصلی خود با عقاب ها آماده شود.

به عبارت دیگر ، برای اولین بار در چند فصل ، کریستال پالاس فقط به طلسم خود وابسته نیست ویلفرد زاهابه

به توپچی ها اعتماد ندارید

READ  نیوکاسل Untied v ساوتهمپتون - Hasenhuttle می تواند یک امتیاز افزایش فشار بروس

مقایسه آرسنال و کریستال پالاس بر اساس عملکرد لیگ فقط در این فصل ، من تمایل دارم به این فکر کنم عقاب ها طرف بهتر هستندبه با توجه به اینکه توپچی ها سه امتیاز جلوتر از حریفان دوشنبه شب قرار دارند ، شاید حرف احمقانه ای به نظر برسد ، اما بیایید واقعیت ها را بررسی کنیم.

هر دو باشگاه در این فصل به چلسی باختند و هر دو به منچسترسیتی یا لیورپول باختند. و هر دو بردهای بسیار چشمگیری را مقابل تاتنهام ثبت کردند.

بنابراین چهار بازی دیگر باقی می ماند ، و من قطعاً به پالاس امتیاز می دهم بدون شکست می گذرد مقابل برنتفورد ، برایتون ، لستر و وستهام (همه در 11 تیم برتر جدول) بالاتر از تساوی آرسنال با برایتون و برد 1-0 برنلی و نورویچ ، که به ترتیب 19 و 20 جدول هستند. به علاوه توپچی ها البته در خانه به برنتفورد باختند.

ما همچنین می توانیم این واقعیت را اضافه کنیم که مسلماً در مجموعه سختی از بازیهای ابتدایی ، مردان ویرا سه گل بیشتر از آرسنال به ثمر رسانده اند ، در حالی که فقط یک گل بیشتر از مردان آرتتا دریافت کرده اند.

می توان از آرسنال حمایت کرد 1.684/6 برای برنده شدن در بازی، و این قیمت است که من فقط نمی خواهم به جایی نزدیک شوم. من هیچ کس را با این قیمت توپچی ها کنار نمی گذارم ، بنابراین نتیجه تساوی و پیروزی قصر در راه است ، اما خوشحالم که پیروزی خارج از خانه را در اینجا پشت سر می گذارم 6.25/1به

READ  نکات شرط بندی سه گانه - یکشنبه 01 نوامبر 2020

شاید برای بسیاری تعجب آور باشد اما کریستال پالاس تنها یکی از 6 دیدار اخیر خود در لیگ را با آرسنال در ورزشگاه امارات شکست داده است. آنها در سه بازی گذشته خود شکست نخورده اند، سه فصل قبل 3-2 آنجا را برد و در دو مبارزات اخیر 2-2 و 0-0 مساوی کرد.

ZahaPalace1280.jpg

حداقل سه گل محتمل به نظر می رسد

وقتی ایمان خود را به a 6.25/1 شوت در یک مسابقه فوتبال من فکر نمی کنم واقعاً نیاز زیادی به پشتوانه چیزهای دیگر با قیمت بسیار کوتاه تر وجود داشته باشد ، اما من قطعاً طرفدار آن هستم بیش از 2.5 گل در 1.9621/20 به عنوان مخالف زیر 2.5 گل در 2.0420/21به

من فکر می کنم که پالاس در حال حاضر تیم بهتری است ، اما حذف ساکا ، اسمیت رو ، اوبامیانگ و مارتین اودگارد به عنوان یک نیروی مهاجم ، همانطور که در برابر تاتنهام دیدیم آنها می توانند در بهترین حالت کشنده باشند.

اما من اعتقاد ندارم که دفاع توپچی ها خراشیده است و بدون گرانیت ژاکا مصدوم در خط میانی من قطعا دوست دارم عقاب ها در این بازی یک یا دو گل بزنم. من فکر می کنم ما برای یک مسابقه سرگرم کننده با حداقل سه گل زده آماده شده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *