ظاهر جدید ویلا برای شروع این ضربه 11/1

ویلا نشان می دهد که زندگی بعد از جک وجود دارد

شرط 1: برگشت استون ویلا @ 6/5 – KO 15:00 BST

استون ویلا ممکن است در این تابستان خدمات جک گرالیش را از دست داده باشد ، اما آنها خریدهای زیرکانه ای را برای خود انجام داده اند و من فکر می کنم بدون او اوضاع خوب خواهد بود.

دنی اینگز ، امی بوندیا ، لئون بیلی و اشلی یانگ چهارتایی از تجربه و هیجان هستند و در حالی که هر چهار نفر ممکن است در Vicarage Road شروع نکنند ، اما هنوز هم از دوره گذشته یک هسته قوی دارند.

واتفورد با هدایت Xisco صعود کرد ، اما پیش فصل برای آنها عالی نبوده است و بدون امضای هیچ تغییر دهنده واقعی ، من فکر می کنم که آنها در لیگ برتر با مشکل روبرو خواهند شد.

لستر یک شروع قوی دیگر انجام دهد

شرط 2: برگشت لستر @ 3/4 – KO 15:00 BST

روباه ها آخر هفته گذشته جام دیگری را بالای سر بردند و منچسترسیتی را با یک پنالتی دیر هنگام شکست دادند. مردان پپ گواردیولا آن روز از قدرت کافی برخوردار نبودند ، اما باز هم نتیجه فوق العاده ای بود.

حریفان شنبه ، گرگ ها ، سال گذشته با مشکل روبرو شدند و سرانجام رقابت ها را در سیزدهم به پایان رساندند. رائول خیمنز اکنون برگشت ، اما نونو اسپیریتو سانتو راهی اسپرز شده است و برونو لاگه وظیفه سختی را بر عهده دارد.

تیم برندن راجرز باید از کیفیت کافی برای دیدار با گرگ ها و کسب سه امتیاز در کینگ پاور برخوردار باشد.

READ  تماس ارزشمندانه با پشتوانه گرفتن از مورینیو در خط حمله است

Clarets برای خوشحال کردن طرفداران بازگشت خود

شرط 3: برگشت برنلی @ 11/5 – KO 15:00 BST

برایتون فصل گذشته مورد علاقه تیپ xG بود ، اما در نهایت آنها پنجم از انتهای جدول قرار گرفتند ، اما بیرون نرفتند و مهاجمی با کیفیت خریدند.

برنلی تیمی است که تقریباً می توانید ساعت خود را با آن تنظیم کنید. آنها در آخرین دور تلاش های خود را انجام دادند – که در هفدهم به پایان رسید – اما این به پایان ضعیف مبارزات انتخاباتی منجر شد ، در حالی که ایمنی آنها کاملاً تأیید شده بود.

شروع آنها با پیروزی در تورف مور شنبه گران تمام می شود و از آنجا که انتظار دارم مرغ دریایی با تلاش مجدد شانس خود را تغییر دهد ، خوشحالم که 11/5 را به خوبی انجام می دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *