طرفدار پوکر مایک مک دونالد در WSOT شرکت می کند


اولین سری تجارت جهانی (WSOT) ماه گذشته برگزار شد که بزرگترین رویداد معاملات ارزهای رمزنگاری در جهان است. این مجموعه در تاریخ 31 آگوست به پایان رسید و چندین تیم در حال رقابت بودند که اولین کسانی هستند که در بالای لیست قرار گرفتند. مایک مک دونالد ، مشهور پوکر طرفدار ، در یک تیم از این رویداد شرکت کرد ، به عنوان یک مجری برجسته در این مجموعه.

جزئیات سریال

در رقابت تجاری ، شرکت کنندگان براساس نسبت سود / زیان رتبه بندی می شوند. رقبا استفاده کردند بایت، یک بستر تجاری در سنگاپور مسابقه دادن. تیم تحت هدایت مک دونالد توانسته بود مقام سوم مسابقات را بدست آورد.

پس از پایان این رویداد ، مک دونالد در مورد این تجربه صحبت کرد، با بیان اینکه چندین مهارت برای تجارت رمزنگاری و همچنین بازی پوکر مورد نیاز است. وی اظهار داشت که بسیاری از بازیکنان پوکر مهارت خوبی دارند تصمیم گیری در مورد امور مالی در حالی که احساسات را از بین می برد. این مهارتی است که در معاملات نیز به خوبی کار می کند.

دقیقاً مانند پوکر ، معامله گر باید قادر باشد تصمیمات هوشمندانه بگیرید وقتی نوبت به معاملات ارز رمزنگاری می رسد. مک دونالد خاطرنشان کرد که بعضی اوقات قیمت ها ممکن است به طرز چشمگیری کاهش پیدا کنند یا به سقف برسند و شما باید بتوانید مطابق آن عمل کنید.

رویداد بزرگ

جدید WSOT در بین شرکت کنندگان کاملاً محبوب بود و 135 تیم در آن شرکت می کردند. در مجموع 12368 نفر شرکت کردند. این رویداد مجموع پاداش 1.27 میلیون دلاری ارز رمزنگاری شده را به همراه داشت. ده تیم برتر پرداخت کردند.

READ  Fruit Super Nova 30 (اسلات آنلاین) توسط Evoplay Entertainment راه اندازی شد

به دلیل موفقیتش ، سری جهانی معاملات رمز ارز سال آینده باز خواهد گشت. برنامه هایی برای برگزاری دو بار در سال در نظر گرفته شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *