طرح سرمایه گذاری جدید از Melco Resorts and Entertainment Limited


که در ماکائو و اپراتور کازینو Melco Resorts and Entertainment Limited گزارش شده است که از راه اندازی یک برنامه خرید سهام ویژه برای اعضای مدیریت خود که در طرح مرخصی داوطلبانه سال گذشته شرکت کرده اند ، خبر داده است.

بر اساس گزارشی از GGRAsia ، شرکت ذکر شده نزدک نشان داد که این دوره برای افرادی که داوطلبانه در برنامه اضافه کاری سال گذشته شرکت کردند ، برای کمک به آن در کاهش هزینه های کلی در اوج اختلال ناشی از ویروس کرونا ، آزاد است. پاندمی. منبع جزئیات این قرارداد علاوه بر این بخشی از فعالیت اپراتور برای واکسیناسیون کارگران در برابر بیماری است که تاکنون مستقیماً مسئول مرگ بیش از چهار میلیون نفر در سراسر جهان شناخته شده است.

امتیاز معاصر:

Melco Resorts and Entertainment Limited مسئول است ماکائوچشمگیر است شهر رویاها ماکائو، استودیو سیتی ماکائو و آلتیرا ماکائو اماکن و همچنین امکانات مناسب قمار در قبرس و فیلیپین. دفتر مرکزی شرکت هنگ کنگ اخیراً خسارت خالص سه ماهه اول را تقریباً ثبت کرده است 232.9 میلیون دلار به عنوان درآمد عملیاتی مرتبط با کاهش 1.7٪ در سه ماهه سه ماهه و 36٪ نسبت به سال گذشته به حدود 518.9 میلیون دلار.

پیگیری عملی:

لارنس هو یاو ریه (در تصویر) به عنوان رئیس و مدیر ارشد اجرایی Melco Resorts and Entertainment Limited فعالیت می کند و گفته می شود که او از یک پرونده رسمی برای اعلام اینکه برنامه خرید سهام شرکت او را قادر می سازد استفاده کندبه پیشگیری هزینه ها ادامه دهید. رئیس 45 ساله علاوه بر این ادعا کرد که این طرح به طور همزمان استفداکاری و تعهد را تشخیص دهید“از کارمندان سابق شرکت خود در حالی که به آنهافرصت بهره مندی از رشد دراز مدت شرکت.

READ  Pragmatic Play شیار جدید شبکه با نوسانات بالا را راه اندازی می کند

گفته می شود بیانیه ای از هو …

“برنامه خرید و اعطای سهام نشان از فداکاری و تعهدی است که همکاران ما در اوج شیوع ویروس کرونا در سال گذشته نشان دادند. همانطور که همه گیر به تدریج فروکش می کند ، ما می خواهیم از همه همکارانمان تشکر و قدردانی کنیم و اطمینان حاصل شود که آنها فرصت سرمایه گذاری در رشد طولانی مدت شرکت را دارند. “

مشخصات سیاست:

گزارش شده است که Melco Resorts and Entertainment Limited اعلام کرده است که برنامه خرید جدید به ارقام مدیریت سابق خود اجازه خرید می دهدسهام محدود شده“از هم اکنون و پایان ماه ژوئن آینده با یک ارزش کل”برابر با 200٪ از میزان حقوق پایه. این شرکت ادعا کرد که این پیشنهاد فقط یکی از “مجموعه اقدامات” انجام آن استبرای مدیریت پیشگیرانه هزینه ها در برابر چالش های بی سابقه همه گیر“و شامل خواهد شد”کمتر از 0.5٪از کل سهام خود را برای گرفتن.


فیلیپین هنگ کنگ پروس استودیو شهر ماکالاورنس هو یو رینتالیترا macaucity of خواب ماکاملکو تفریحی و سرگرمی محدود کرون وییروس برنامه خرید مشارکت مرخصی داوطلبانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *