شهروندان ساکت باگیز محاصره شده را ساکت کنندمنچستر سیتی – وست بروم
سه شنبه 15 دسامبر ، ساعت 20:00
آمازون نخست

منچسترسیتی دربی آرام ما را به تساوی می کشد

شهر منچستر ششمین کلین شیت متوالی خود را از زمان باخت به تاتنهام در ماه نوامبر حفظ کردند اما بنیان های مستحکم شهروندان برای پپ گواردیولامردان برای کسب حداکثر امتیاز در دربی عصر شنبه در منچستر در اولدترافورد. در 0-0 خالی از کیفیت و هیجان ، هیچ یک از طرفین نتوانستند یک فرصت سرنوشت ساز را رقم بزنند.

جبرئیل عیسی از هدف خارج شده بود و ریاض محرز با بهترین موقعیت های نیمه اول سیتی ، یک دیفرانسیل معمول از جانب دیوید دخیا به ارمغان آورد ، در حالی که اسکات مک تومینای در فاصله چند سانتی متری از تلنگر ویکتور لیندلوف بود زیرا یونایتد به دنبال دستیابی به موفقیت بود. یک پنالتی توسط میزبان توسط VAR واژگون شد اما نکته دیگری در یک بازی بدون گل و بدون موقعیت های مشخص وجود داشت.

بعد از بازی ، گواردیولا به نظر می رسید که علی رغم نمایش ضعیف ، راضی باشد و گفت: “آنها بعد از اینکه نیمه اول را به خوبی به پایان رساندیم ، آنها خوب شروع کردند. ما سه یا چهار موقعیت مشخص ایجاد کردیم ، شما نمی توانید انتظار بسیاری در مقابل تیمی مانند یونایتد داشته باشید و این امتیاز خوبی در پایان – در آینده نکته خوبی خواهد بود. “

سرخیو آگوئرو همچنان مشکوک است اما اریک گارسیا غایب است.

وست بروم به سمت باخت پارک جیمز حرکت می کند

READ  چلسی می تواند به یونایتد نشان دهد که چه چیزی را از دست داده است

فشار همچنان ادامه دارد وست بروم رئیس اسلاون بیلیچ پس از اینکه باگیسی در نیوکاسل به برتری 2-1 رسید. میزبان اولین بازی خود را از زمان غیبت اعمال شده توسط ویروس کرونا انجام می داد اما در مدت 20 ثانیه جلو بود و پس از هشت دقیقه در پارک جیمز پارک با کسب افتخارات برتر دارنل فورلونگاکولایزر که بین آن قرار گرفته است.

بیلیچ در حالی که تیمش در پنج مورد از شش گذشته خود مورد ضرب و شتم قرار گرفته است ، در پاسخ به این س saidال که آیا موقعیت وی در معرض تهدید است ، گفت: “من این سیگنال ها یا آن اطلاعات را نمی گیرم”. وی افزود: “این البته درمورد نتیجه است ، اما ما دوباره نشان دادیم که تا آخر در بازی هستیم. شخصیت و ذهنیت و کیفیت را تا حدی نشان دادیم و تیم بسیار زنده است.”

وست بروم با تنها یک امتیاز خارج از خانه در تمام فصل به شمال شرقی انگلیس رسید ، یک پیروزی در لیگ برتر و پشت کاپیتولاسیون که در شکست 5-1 کریستال پالاس به 10 نفر کاهش یافت. اما باگی ها از هم گسیخته و بدون دندان بودند و از تقلب غافل بودند ماتئوس پریرا، که محرومیت خود را برای کارت قرمز هفته گذشته آغاز کرده است.

منصفانه است که بگوییم منچسترسیتی در طول دهه گذشته از گرفتن وست بروم لذت برده است. این دو در 17 مسابقه در 17 مسابقه با سیتیزن ها دیدار کرده اند که در 16 مسابقه موفق نشده اند (W16-D1-L0).

میزبان از سال 2003 در اتحاد مقابل باگیس شکست نخورده است و در هنگام استقبال از آلبیون در هر 9 گذشته خود پیروز است.

شهر منچستر 1.121/8 W38-D4-L1 را هنگام مخالفت های نیمه پایین لیگ برتر در دوران پپ گواردیولا ، 88٪ پیروزی ، سرگرم کرده اند. شهروندان در 52٪ از این مسابقات سه گل یا بیشتر به ثمر رسانده اند ، که در 63٪ مسابقات اتحاد ، 1 – نقص بازی را شکست داده اند. 20 پیروزی در کنار یک کلین شیت به دست آمد.

READ  وست بروم می تواند زیر نظر بیلیچ هیجان زده شود

وست بروم ساعت 34.0033/1 در ماه سپتامبر توانست به خوبی به چلسی پول خود را در هاوثورنس بدهد اما از آنجایی که باگی ها فقط چهار امتیاز کسب کرده اند ، همه این امتیازات در مقابل شش مبارز پایین رده کسب شده است. آلبیون در نیمی از 12 مشاجره خود در این مدت جاهای خالی را اخراج کرده و در سفرهای خود (W0-D1-L5) با تفاضل گل -9 در بازی ها به عنوان مهمان زحمت کشیده است.

بیش از 2.5 گل جای تعجب نیست که برای در نظر گرفتن بسیار کوتاه است بیش از 3.5 گل پرداخت کردن 84/16/5. با این حال ، از 11 مسابقه رفت و برگشت منچستر سیتی در لیگ برتر و همچنین مانع استاندارد 2.5 گل در 2020/21 به زیر این خط رسیده است. تعداد بازی های سیتیزن ها فقط 2.55 گل در هر بازی است و فقط یک برد خانگی برابر برنلی به دست آورده است.

از ابتدای ماه اکتبر ، فقط دو مسابقه لیگ وست بروم موفق به شکست خط منظم 2.5 گل شده است ، در حالی که شاگردان اسلاون بیلیچ موفق شده اند 11 مرد را در زمین نگه دارند ، بیش از سه گل در هر مسابقه لیگ برتر دریافت نکرده اند. با این حساب ، من خوشحالم که در همان بازی چند بازار در Betfair Sportsbook.

من سیتی برای پیروزی ، زیر 4.5 گل و وست بروم برای به ثمر رساندن زیر 0.5 گل می توان در 2.1011/10. در صورت خاتمه یافتن برنده های میزبان از طریق امتیازات صحیح 1-0 ، 2-0 ، 3-0 یا 4-0 ، به ما پرداخت می شود.

READ  صعود من سیتی به قله در Gameweek 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *