شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری و ماجرای ازدواج او

شهرزاد مدیری، فرزند مهران مدیری کارگردان مشهور و پولدارترین بازیگر ایران است. او در ۱۳ بهمن ماه سال ۱۳۷۵ در تهران متولد شد و بر خلاف پدرش که در کار سینما است، او به این کار علاقه ای ندارد و رشته طراحی لباس را خوانده و فارغ التحصیل این رشته می باشد. خانواده او هنری هستند و شهرزاد کوچک ترین عضو این خانواده می باشد. پدرش بازیگر و برادرش فرهاد، در کار موسیقی است. مادرش هم به ادبیات علاقه دارد. در این مقاله بیشتر با شهرزاد مدیری آشنا می شویم. پس تا پایان این مقاله جذاب همراه ما بمانید.

 • همچنین بخوانید بیوگرافی مهران مدیری را به صورت کامل و جامع که برای شما ارائه کرده ایم.

شهرزاد مدیری کیست؟

شهرزاد تنها دختر مهران مدیری است و یک برادر هم به اسم فرهاد دارد. او وابستگی شدید به پدرش دارد و این دو بسیار با هم صمیمی هستند. مهران مدیری بار ها در برنامه دورهمی گفته که دلم نمی خواهد شهرزاد ازدواج کند و او را به بازیگر و هنرمند نمی دهم. هیچ گونه نمی توانم از او جدا شوم و یا یک روز او را نبینم بدون شک این جملات نشان دهنده عشق عمیق و وابستگی این پدر و دختر است .

شهرزاد مدیری طراح لباس است که به همراه دوستانش برند طراحی لباس به نام لورلای دارد که صفر تا صد طراحی و دوخت لباس بر عهده خودشان است و این لباس ها برای افراد خاص و به صورت تکی دوخته می شود.

از نظر شهرزاد که تمامی کار های سینمایی و تلویزیونی پدرش را دیده، شب های ببره برترین کار پدرش است و او این سریال را بسیار دوست دارد. او درباره این که بعضی وقت ها به کار های مهران مدیری انتقاد می کند می گوید: من اشتباهات کار پدرم را به او تذکر می دهم مثلا در سریال باغ مظفر به او گفتم که از یکی از قسمت ها خوشم نیامد و پدرم هم گفت که او را درست می کنم. از خصوصیات شهرزاد می توان به ساکت بودن و سر به زیر بودن او اشاره کرد.

در مصاحبه ای که با شهرزاد شده است، او گفته که مهم ترین اتفاق زندگی اش دختر مهران مدیری است و گاهی اوقات از این ماجرا لذت می برد. او می گوید که گاهی هم خوب است هم بد. جنبه بد این ماجرا برای او این است که گاهی اوقات آن قدر ازش سوال می پرسند که آدم کلافه می شود.

READ  آدرس جدید سایت های بت (hibet) مرجع تخصصی شرط بندی انفجار

اما برق چشمانش و لحظاتی که با برادرش اختلاف نظر پیدا می کند، دستش را رو می کند و معلوم می شود که هوش و نبوغ خانوادگی به همراه آن انرژی ژنتیک، به او هم رسیده.

دختر مهران مدیری، تمام کار های پدرش را دنبال می کند و جزو مخاطبان اصلی سریال های طنز او است. شهرزاد پدرش را به عنوان اولین آدمی که در زمان قهر برای آشتی پیش قدم می شود، معرفی می کند. معمولا در این جور مواقع، شهرزاد به اتاقش می رود و پدر مجبور است که به اتاق او برود و گاهی با توضیح منطقی و گاهی هم با قربان صدقه رفتن، دختر کوچک را راضی کند. شهرزاد مدیری از همین زندگی ساده و پر از دوستی در کنار خانواده اش لذت می برد.

شهرزاد مدیری متولد چه سالی است؟

شهرزاد در ۱۳ بهمن ماه سال ۱۳۷۵ در یک خانواده هنری متولد شد و اکنون ۲۵ سال دارد. البته او در ۱۱ سالگی بود که تمامی کار های پدرش را دیده بود و برترین آن را انتخاب کرد و در همان سن کم از کار های پدرش انتقام می کرد تا مهران مدیری آن ها را تصحیح کند.

شغل این فرد چیست؟

شهرزاد برخلاف پدرش که بازیگر است، علاقه ای به بازیگری ندارد و به رشته طراحی لباس رفت. او فارغ التحصیل رشته طراحی لباس و دوخت می باشد و به همراه دوستانش برندی را تولید کرده که نشان از موفق بودن او در این کار است. نام برند او و دوستانش لورلای است که صفر تا صد طراحی و دوخت لباس بر عهده خودشان است و این لباس ها برای افراد خاص و به صورت تکی دوخته می شود. البته او مهارت زیادی نیز در رشته های نقاشی و موسیقی دارد و قصد بازیگر شدن ندارد.

شهرزاد مدیری در کجا به دنیا آمده است؟

او در یک خانواده کاملا هنری به دنیا آمده است و با ۲۵ سال سن کوچک ترین فرد این خانواده می باشد. برادرش فرهاد در عرصه موسیقی فعالیت دارد و با شهرزاد رابطه بسیار گرم و صمیمی دارد جوری که شهرزاد می گوید که ما مدیری ها با هم مثل زنجیر هستیم و جمع صمیمی و دوستانه ای با هم داریم و حسابی پشت هم و حامی یگدیگر هستند. مادر او هم به ادبیات علاقه دارد و همانطور هم که می دانید، پدرش کارگردان و بازیگر تلویزیون و سینما است.

READ  آدرس لایو بت 90 - ورود به آدرس بدون فیلتر سایت Livebet

شهرزاد مدیری فارغ التحصیل چه رشته ای است؟

شاید خیلی ها فکر می کردند که شهرزاد با حضور در پشت صحنه های فیلم های پدرش می خواهد در این رشته فعالیت کند و بازیگر شود. ولی او به این کار علاقه ندارد و رشته طراحی لباس را دنبال کرده و فارغ التحصیل این رشته می باشد.

پدر شهرزاد مدیری کیست؟

پدر شهرزاد مدیری کیست؟

مهران مدیری کارگردان، بازیگر و مجری نامدار و محبوب کمدی کشورمان می باشد. او از دهه ۷۰ فعالیت های حرفه ای خود را شروع کرد و در دهه ۸۰ و دهه ۹۰ به اوج شهرت خود رسید. او در این سال ها با برنامه پربیننده دورهمی مشغول کار بوده و همچنین مجموعه های تلویزیونی مثل دراکولا را ساخته و در سریال خاتون هم ایفای نقش کرده است. مدیری ۹ بار برنده جایزه حافظ شده‌است و به همین دلیل رکورد بیشترین برد را در بین کسانی که برنده جایزه حافظ شده‌ اند دارد.

عکس شهرزاد مدیری

برای دسترسی به عکس های شهرزاد مدیری چند راه وجود دارد. او تاکنون در جشنواره ها و پشت صحنه فیلم های زیادی بوده و عکس های زیادی از او در فضای مجازی است. شما می توانید با سرچ کردن نام او در اینترنت به عکس هایش که در سایت های معتبر قرار دارد، دسترسی داشته باشید. همچنین پیج های زیادی هستند که خود را جای او جا می زنند و عکس های شهرزاد را در پیج خود می گذارند که پیدا کردن این پیج ها کار دشواری نیست. در این مقاله هم یک سری عکس های شهرزاد مدیری را مشاهده می کنید.

پیج اینستاگرام شهرزاد مدیری چیست؟

شهرزاد مدیری تا چند وقت پیش اکانت اینستاگرام داشته که متعلق به خودش بود. ولی الان این پیج در دسترس نیست و حدس هایی درباره آن که شهرزاد می خواسته از حواشی دور شود و زندگی آرام تری را تجربه کند زده می شود. اکانت های بسیاری هستند که اکنون خود را جای شهرزاد مدیری جا می زنند و عکس ها و مصاحبه های او را در پیجشان می گذارند و فالوور جذب می کنند ولی هیچکدام از آن ها پیج اصلی شهرزاد نیست.

همسر شهرزاد کیست؟

همسر شهرزاد کیست؟

شهرزاد تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. تا الان هم حرفی از ازدواج او زده نمی شود زیرا شهرزاد نمی خواهد پدرش را ترک کند و این دو وابستگی شدیدی به هم دارند جوری که مهران مدیری در قسمت هایی از برنامه دورهمی گفت که دوست ندارد دخترش ازدواج کند و همچنین که او را به یک هنرمند نمی دهد و همین طور شد که الان هم شهرزاد مجرد باقی مانده و بیشتر اوقاتش را با مهران مدیری صرف می کند.

READ  بیوگرافی سارا حاتمی (مائده در زخم کاری) + جدید ترین حواشی این بازیگر

آیا این شخص به همراه مهران مدیری زندگی می کند؟

بله. همان طور هم که اشاره کردیم، مهران و شهرزاد رابطه بسیار صمیمی با هم دارند و نمی توانند دوری هم دیگر را تحمل کنند به همین خاطر است که شهرزاد با پدرش زندگی می کند و در کار های سینمایی و دیگر کار ها همراه اول مهران مدیری است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. شغل شهرزاد چیست؟

  او طراح لباس است و برند لورلای خودش را راه اندازی کرده. او با چند نفر از دوستانش در این برند مشغول به کار هستند و لباس های تک و برای افراد خاص می دوزند.

 2. مهم ترین اتفاق برای شهرزاد مدیری چه بود؟

  در مصاحبه ای که با شهرزاد شده است، او گفته که مهم ترین اتفاق زندگی اش دختر مهران مدیری است و گاهی اوقات از این ماجرا لذت می برد. او می گوید که گاهی هم خوب است هم بد. جنبه بد این ماجرا برای او این است که گاهی اوقات آن قدر ازش سوال می پرسند که آدم کلافه می شود.

 3. شهرزاد مدیری کدام کار مهران مدیری را بیشتر دوست دارد؟

  دختر مهران مدیری، تمام کارهای پدرش را دنبال می کند و جزو مخاطبان اصلی سریال های طنز او است. شهرزاد که تمامی کار های سینمایی و تلویزیونی پدرش را دیده، شب های ببره برترین کار پدرش است و او این سریال را بسیار دوست دارد.

 4. شغل اعضای خانواده شهرزاد چیست؟

  خانواده او هنری هستند و شهرزاد کوچک ترین عضو این خانواده می باشد. پدرش بازیگر و برادرش فرهاد، در کار موسیقی است. مادرش هم به ادبیات علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.