شروع چسبنده برای تافی ها

فشار زیادی بر بنیتس از راه دور

این کم نیست که بگوییم اوضاع در گودیسون به همان صورتی نیست که در آغاز فصل گذشته بود. در آن زمان ، کارلو آنچلوتی در راس کار بود و امثال جیمز رودریگز خریدهای جدید هیجان انگیز بودند.

همه چیز به دنبال شروع امیدوار کننده به نتیجه نرسید و تافی ها در رتبه دهم به پایان رسید. آنچلوتی راهی مادرید شد و رافا بنیتز ، سرمربی سابق لیورپول ، جانشین او شد – اقدامی که در بهترین حالت واکنش های متفاوتی داشت.

خریدهای جدید بسیار ضعیف است ، دو مورد اصلی آن اندروس تاونسند و دمارای گری هستند. آنها خبرساز نیستند ، اما حداقل سرعت مورد نیاز را به تیم اضافه می کنند.

قدیسین در مارپیچ رو به پایین

ساوتهمپتون تیم دیگری است که به نظر می رسد در مسیر نزولی قرار دارد و پس از صعود در جدول در فصل گذشته ، قدیسین در رده پانزدهم قرار گرفتند.

رالف Hasenhüttl در تابستان نیز هیچ لطفی نکرده است ، زیرا دنی اینگز به ویلا فروخته شد و رایان برتراند به صورت رایگان به لستر رفت – و Jannik Vestergaard به دنبال او به کینگ پاور رفت.

همه چیز در سنت مریس بد است 4.03/1 بر روی آنها سقوط کرد این بدترین شرط بندی در جهان نیست – به ویژه آنکه آنها در هفت بازی ابتدایی خود با دو باشگاه منچستری و چلسی روبرو هستند. حتی اگر آنها در نهایت پایین نیایند ، 4.03/1 ممکن است ثابت شود که امکان خروج خوب است.

تافی ها در بورس Betfair در اطراف علامت پول یکنواخت حرکت می کنند – 1.991/1 بازگشت به هنگام نوشتن

READ  Daily Acca: Palace برای غلبه بر رقیب قدیمی خود

این شانس نشان می دهد که آنها در این بازی اساسا 50 درصد مواقع برنده می شوند ، اما شایان ذکر است که درصد پیروزی آنها در دوره گذشته گودیسون در لیگ 32 درصد کاهش یافته بود.

با این حال ، ساوتهمپتون در 11 بازی از 19 بازی خارج از خانه خود در فصل گذشته شکست خورد و تنها دو باشگاه پایانی بیشتر شکست خوردند.

آنها برای بازگشت در دسترس هستند 4.3100/30 برای معکوس کردن این روند ، اما حتی با وجود تمام مشکلات اورتون ، من نمی توانم شاهد وقوع آن باشم.

قرعه کشی است 3.74/11و با اولین رویکرد ایمنی رافا ، شاید بدترین شرط در جهان نباشد. بنیتز نمی تواند با توجه به اعتبار کم هوادارانش در اولین بازی خود در سرمربیگری از دست بدهد ، به ویژه وقتی آنها در خانه مقابل یکی از باشگاه های رده پایین هستند.

تماشای این بازی با نتیجه 0-0 در زمان تعطیلات تعجب آور نخواهد بود ، مخصوصا که دومینیک کالورت لوین برای مصدومان شک مصدومیت محسوب می شود.

اگر می گیرید 3.74/11 در قرعه کشی ، می توانید آن را در زمان استراحت برای سود یا به اندازه کافی برای پوشش سهم خود کنار بگذارید.

به بازارهای هدف در حال حاضر و لایه ها به نفع گلهای کمتر از 2.5 هستند. در حدود معامله می شود 1.825/4 علامت گذاری کنید ، با Over در 2.165/6به

من قبلاً توضیح داده ام که چگونه فکر می کنم این ممکن است در وقت استراحت بدون گل باشد ، بنابراین نمی توانم بازی Over 2.5 را حتی در شرایط مخالف سرگرم کنم.

READ  نکات لیگ برتر | پیش نمایش فصل

نمایشنامه برای من در واقع زیر 1.5 است ، که می توان از آن پشتیبانی کرد 3.55/2 در بورس

اورتون ممکن است آخر هفته گذشته در اولدترافورد 4 گل دریافت کرده باشد ، اما قدیس ها بهترین گلزن خود را از دست داده اند و همکاری شگفت انگیز چه آدامز و ناتان تلا به سختی از صفحه خارج می شوند.

در حال حاضر به Sportsbook ، جایی که من Bet Beter را انتخاب کرده ام که 38.58 عظیم دارد.

دو مورد اول از چهار گزینش قبلاً در بالا مشخص شده است – زیر 1.5 گل و تساوی نیم وقت.

رومن پرارود ، مدافع چپ جدید ساوتهمپتون است که از برست به خدمت گرفته شده است. این می تواند غسل تعمید آتشین برای ملی پوش فرانسوی زیر 21 سال باشد و او در برابر سرعت آندروس تاونسند قرار خواهد گرفت. یک کارت زرد – که او فصل گذشته 4 کارت دریافت کرد – می تواند در دستور کار باشد.

در نهایت ، اورتون با داشتن بیشتر کرنرها شرط را تکمیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *