سینی آلاردایس یک نبرد سربالایی را پیشنهاد می کند


وست برومویچ آلبیون اسلاون بیلیچ را اخراج کرده و به نظر می رسد آماده است سام آلاردایس مهار قرارداد 6 ماهه

تصمیم برای برکناری بیلیچ از وظایف امروز با وجود گزارش هایی که در چند روز گذشته در مطبوعات منتشر شد ، تعجب آور بود ، با توجه به اینکه وست بروم بسیار چشمگیر است تساوی 1-1 برابر منچسترسیتی عصر سه شنبه در اتحاد.

بیلیچ مستقر کرد فوق دفاعی سیستم و در نیمه خود وست بروم را به شکلی اردو زد که در بعضی مواقع به یک تخت 6-3-1 شبیه بود. با توجه به اینکه هرچه بیلیچ به طور فزاینده ای در رویکرد دفاعی خود ظاهر می شد ، عملکرد و نتایج بهبود می یافت ، شاید تصمیم عجیب و غریبی باشد که جای او را به عنوان دفاعی مانند آلاردایس بگیریم.

سپس دوباره ، وست بروم هستند نوزدهم در جدول است و در 13 بازی اول این فصل لیگ برتر فقط یک پیروزی کسب کرده است.

داخل سینی Allardyce کاملا پر است:

بر پایه مقاومت دفاعی بنا شوید

گذشته از شکست 5-1 مقابل کریستال پالاس ، اوضاع در طی چند هفته گذشته برای وست بروم بسیار بهتر شده است و این یک پایه مفید برای آلاردایس است. سرمربی سابق بولتون و نیوکاسل به خاطر بازی در سبک محافظه کارانه فوتبال ، طرفدار هافبک های قدرتمند ، توپ های بلند به جلو و چهار محکم عقب که فضای بین خطوط را فشرده می کند.

تیم وست بروم این شرط را به طور کامل برآورده نمی کند ، اما نمایش مقابل من سیتی به آلاردایس و بازیکنانش این باور را می دهد که می توانند با هم کار کنند ، آسیاب کردن نقاط همانطور که آنها به نظر می رسد 40.

READ  نکات وست بروم - لستر - باگی می تواند بازگشت مثبتی به لیگ برتر داشته باشد

Semi Ajayi کسی است که Big Sam به او اعتماد خواهد کرد ، در حالی که سام جانستون یک دروازه بان بسیار قابل اعتماد است. با بالاتر رفتن از زمین ، ما قبلاً شواهد زیادی را مشاهده کرده ایم که نشان می دهد Grady Diangana و Matt Phillips حفاری می کنند و کارهای کثیف را دنبال می کنند.

یک شکل گیری سازگار را اجرا کنید

بیلیچ در این فصل اغلب خرد و تغییر می کند ، بیشتر به این دلیل که سیستم ترجیحی او که سال گذشته استفاده شد فقط کار نمی کرد. انعطاف پذیری او با توجه به سیال بودن ترکیبی 4-5-1 / 5-4-1 که در اتحاد استفاده می شود ، مانند یک نقطه قوت به نظر می رسید ، اما با این وجود اولویت اصلی آلاردایس این است که پیدا کند یک تشکیلات و به آن بچسبید.

Bilic Pointing 1280.jpg

این بدان معناست که 11 نفره ثابت را نیز انتخاب کنید ، تا بازیکنان وست بروم بتوانند در مناطق دفاعی ژل شوند و به یکدیگر اعتماد کنند. محتمل ترین گزینه الف است 4-5-1 با دو دریبل خلاقانه گسترده ، بازیکنان Allardyce را قادر به ضد حمله سریع از طریق توپهای طولانی در کانالها می کنند.

وست بروم به یک هافبک سه نفره نیاز دارد جنگیدن برای زنده ماندن در این بخش ، و آلاردایس در طول زندگی حرفه ای خود به ندرت در سه بازیکن عقب فعالیت می کند ، بعید است که 3-5-2 بیلیچ باقی بماند.

راهی پیدا کنید تا دیانگانا و پریرا شلیک کنند

صعود وست بروم از قهرمانی در فصل گذشته با الهام از عملکرد عالی دیانگانا و ماتئوس پریرا، دو مهاجم با استعداد که اغلب موقعیت های خود را عوض می کردند و برای خلق از خط مقدم پرواز می کردند. آنها در سال 2019/20 با 16 گل و 24 پاس گل در بین آنها همکاری کردند.

READ  نونو برای بدست آوردن شغل و پایان یافتن جستجوی اسپرز پشتیبانی کرد

آنها تاکنون در لیگ برتر دو گل و دو پاس گل داده اند. دیانگانا، که قبلاً در وستهام بازی کرده بود ، با سرعت بیشتری سازگاری پیدا کرده و مرتباً در یک سوم پایانی حضور پررنگی دارد ، اما پریرا چندان خوب نبوده است.

اگر وست بروم در این فصل زنده بماند باید گل های بیشتری بزند. فقط برنلی و شفیلد یونایتد امتیاز کمتری نسبت به آنها کسب کرده اند 10 در 13. بدون یک مهاجم درجه یک ، دیانگانا و پریرا باید به همه سیلندرها شلیک کنند. طرح اصلی Allardyce باید بر روی آزاد کردن این دو برای کشف مجدد فرم 2019/20 متمرکز باشد.

یک مهاجم ، هافبک میانی و هافبک دفاعی به خدمت بگیرید

عزیمت بیلیچ پس از قطع ارتباط مدیر و هیئت مدیره اجتناب ناپذیر بود. بر اساس گزارش ها ، بیلیچ از فروش مدافع ستاره ناامید شد احمد هژازی و در مورد عدم توانایی باشگاه در تأمین اهداف اصلی خود.

آلاردایس امیدوار خواهد بود که در بازار نقل و انتقالات تأثیر بیشتری داشته باشد ، زیرا این تیم نیاز به برخی پیشرفت های جدی دارد.

اولویت اصلی یافتن یک دفاع میانی برای جایگزینی رهبر آنها Hegazi است ، اما با تمام صداقت وست بروم احتمالاً به یک کل نیاز دارد هسته جدید تا شانس زنده ماندن داشته باشد.

کارلان گرانت بعد از انتقال 15 میلیون پوندی اش از هادرزفیلد به زمان بیشتری نیاز دارد تا تسویه حساب کند ، اما یک گل از 9 بازی بازگشت به اندازه کافی خوب نیست و وست بروم می تواند با آوردن یک مهاجم باتجربه.

READ  نکات منچستر یونایتد و وستهام

یک هافبک دفاعی نیز مورد نیاز است. رومین سویرنمایش ها آنقدر خوب نبوده اند که بتوانند از کار کانور گالاگر تعریف کنند.

آیا وست بروم می تواند بیدار بماند؟

متأسفانه برای وست بروم اینگونه است بعید Allardyce قادر خواهد بود به اندازه کافی کار کند تا آنها را بالاتر از خط نقطه ای نگه دارد. این همه گیری باعث شده فاصله بین صعود و شروع فصل لیگ برتر نسبت به نقل و انتقالات نسبتاً ضعیف تر از هر زمان دیگری باشد و بدون بازیکنان با کیفیت بالا حتی یک متخصص مانند بیگ سام هم قادر به تغییر شرایط نیست.

شفیلد یونایتد به نظر می رسد دفن شده است ، اما برایتون و برنلی تیم های بسیار قدرتمندتری نسبت به وست بروم دارند و باید بالاتر از آنها باشند. که یکی از موارد پیشنهادی را نشان می دهد سه پایین مکانهایی که برای Baggies اختصاص داده شده است احتمالاً در کنار تیغه ها و فولام سقوط خواهد کرد فارغ از اینکه آلاردایس چگونه کار خود را دنبال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *