سیستم هشدار تنظیم بازی برای هلند در دسترس است


در هلند و گزارش شده است كه یك وزیر برجسته دولت اعلام كرده است كه ملت وی قصد دارد سیستم گزارش سریع سریع را ارائه دهد تا در مقابله با موارد مشکوك به تطبیق مسابقات كمك كند.

بر اساس گزارشی از iGamingBusiness.com ، سندر دکر به عنوان وزیر حفاظت حقوقی خدمت می کند و وی توضیح داد که این اقدام باید به شما کمک کند تا ترس از اینکه قانون جدید پولشویی کشور نتیجه ناخواسته ایجاد خواهد کرد ، ایجاد مشکل تر برای شکستن هیئت های ورزشی باشد. در تنظیم بازی. گفته می شود این قانون در اواخر سال اجرایی می شود و کلیه موارد مشکوک به پولشویی را موظف می کند بدون اینکه بیشتر با ارگان های غیر دولتی در میان بگذارد ، به واحد اطلاعات مالی کشور گزارش دهند.

نتیجه ناخواسته:

با این حال، منبع گزارش داد که پولشویی غالباً با تطبیق مسابقات با منتقدین مرتبط است قانون پولشویی با اشاره به این احتمال که بند محرمانه بودن این اقدام برای سازمانهای ورزشی و نهادهای حاکمیت آنها دشوارتر است که موارد ادعای کلاهبرداری را کشف و از بین ببرند. نمایندگان مجلس میشیل ون نیسپن، میرجام بیکر، پل ون در لان، آن کوئیک، رودمر هیرما، کیس ون در استایج و Sidney Smeets گفته می شود برخی از شدیدترین منکرین این قانون بوده اند ، گرچه رقم اخیر پس از چندین اتهام رفتار نامناسب جنسی استعفا داده است.

پاسخ سریع:

در رونمایی از طرح جدید دولت و گزارش شده كه دكر اظهار داشت كه دفتر وی قصد دارد سیستمی را طراحی كند كه واحد اطلاعات مالی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد فعالیت های مشکوک با نهادهای ورزشی مربوطه در اسرع وقت. وی علاوه بر این ادعا کرد که احتمالاً بند محرمانه بودن قانون آینده وجود دارد فقط تحت شرایط خاص خاص تصویب شود سازمانهای ورزشی و نهادهای حاکمیتی آنها را برای دسترسی به داده های مربوط به حرکات شانس مشکوک و موارد تنظیم مسابقات برای اهداف غیر شرط بندی آزاد بگذارند.

READ  افزایش مالیات iGaming برای فیلیپین

طبق سیستم جدید ، دکر اعلام کرد که واحد اطلاعات مالی مورد نیاز است قبل از انتقال جزئیات مربوط به نهاد مربوطه ، موارد مشکوک به تطابق را پرچم گذاری کنید. وی همچنین ادعا کرد که دفتر وی قصد انجام کار را دارد یک بررسی استراتژیک به تنظیم مسابقات برای تعیین بیشتر نحوه عملکرد این پروتکل های آینده.

تزلزل خارجی:

گفته می شود که این امتیاز اخیر پس از آن برگزار شد که دکر جلسه ای را با نمایندگان چندین سازمان برجسته ورزشی هلند برگزار کرد. با این وجود ، او ادعا کرد که بسیاری از موارد تنظیم بازی هنوز ممکن است شناسایی نشود زیرا عناصر مجرمانه در پس این فعالیتها اغلب وجود دارند دفتر مرکزی آن خارج از کشور در مناطقی مانند آسیا است.

رویای مقررات زدایی:

برخط ورزش ورزشی گزارش شده است که برای رفتن به زندگی در هلند از اولین روز اکتبر پس از عبور از 2019 کشور قانون قمار از راه دور. ظاهراً این قانون شامل طیف وسیعی از پروانه های صدور مجوز ، مالیات و حمایت از مصرف کننده با کشور شده است مرجع بازی تنظیم کننده اخیراً فاش کرده است که در حال پردازش 28 پروانه بهره برداری ابتدایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *