سیتی سابقه خوب خود را در اختیار توپچی ها حفظ کنددارندگان شهر ارزش بازپرداخت در بازارهای دارای امتیاز صحیح را دارند

آرسنال – منچسترسیتی
سه شنبه 22 دسامبر ، شروع 20:00
در رویداد اصلی Sky Sports Football و Sky Sports زندگی کنید

بدترین شروع رقابت های لیگ برتر باعث می شود اعتماد به نفس زیادی نسبت به شرط پیروزی در آرسنال وجود نداشته باشد ، اما من نمی توانم احساس 5.59/2 برای میزبانان در اینجا خیلی بزرگ است ، با توجه به اینکه در این فصل تاکنون واکنش های شوک زیادی داشته ایم. اما نگاهی به فرم لیگ شمال لندنی ها کمی من را عقب نگه می دارد.

چهارده امتیاز از 14 بازی بازگشت بدبختی است ، اما آنها در مسابقات جام بهتر بازی کرده اند ، بنابراین حداقل امیدواری وجود دارد. و همه ما در حال حاضر به برخی از امیدها نیاز داریم.

توپچی ها هنوز هم می توانند بدون این کار باشند پیر امریک اوبامیانگ و توماس پارتی، در حالی که سیتی منتظر تناسب اندام گابریل عیسی است – که آخر هفته سفر به ساوتهمپتون را از دست داد.

من واقعاً نمی توانم از تیم پپ گواردیولا حمایت کنم 64/18/5اما با توجه به وضعیت فعلی آرسنال و رکورد فوق العاده سیتی در این رقابت قیمت مناسب است زیرا آنها در سه فصل گذشته جام را به دست آورده اند و آخرین بار در سال 2016 طعم شکست در این رقابت را چشیده اند. برخی ممکن است فکر کنند 64/18/5 در واقع با توجه به این آمار قیمت خوبی است. و این موضوع را برای من مهم می کند ، اما من ترجیح می دهم در سیتی بروم تا 0-1 و 0-2 پیروز شوم نمره صحیح بازارها

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW8

زنبورها با هزینه سرگرمی ها یک شرط بندی عالی به نظر می رسند

برنتفورد – نیوکاسل یونایتد
سه شنبه 22 دسامبر ، ساعت 17:30
در Sky Sports Football و Main Event زندگی کنید

نیوکاسل یکی از تیم های برتر پرواز است که در مقابله با ویروس کرونا ویران شده است. این هفته مشخص شده است که جمال لاسل و آلن سن ماکسیمین از اثرات طولانی مدت ویروس رنج می برند و در اوایل این ماه این باشگاه شیوع نسبتاً شدیدی را داشت.

مدیر استیو بروس اظهار داشت که از تأثیراتی که روی بازیکنانش خواهد گذاشت می ترسد و مطمئناً این بازی یکی از مواردی است که مگپی ها بدون آن می توانند انجام دهند. من انتظار دارم که بروس تغییراتی ایجاد کند و اندی کارول می تواند یک شروع کننده احتمالی باشد ، و درک آسان اینکه چرا بازدید کنندگان به عنوان خارجی در 3.1085/40.

از نظر مخالفت ، خیلی ها دوست ندارند که به یک برنتفورد خوش فرم به غرب لندن سفر کنند.

گرچه این احساس وجود دارد که زنبورهای عسل فوتبال جذابی را که هواداران از فصل گذشته به آن عادت کرده بودند بازی نمی کنند ، اما دشوار است که نتایج را بدست آوریم زیرا آنها در 13 مسابقه قهرمانی شکست نخورده اند و آخرین بار در ماه اکتبر طعم شکست در لیگ را چشیدند.

که در ایوان تونی، آنها یک پیشرفت درخشان را کشف کرده اند. من با کار او در لیگ یک با پیتربورو آشنا بودم و او شروع به پرواز با 16 در 22 در این مدت کرده است. Toney همچنین پنالتی می زند ، بنابراین باید یکی از بازیکنان را در بازی تماشا کرد گلزن اول و امتیاز گرفتن بازار.

READ  محبوب نونو پیش از هوو و بنیتز

پشتیبان گیری از میزبان منطقی ترین گزینه به نظر می رسد و به نظر می رسد آنها قیمت مناسبی دارند 2.425/7. بازی Double Multi همان بازی زنبورها را برای برد و Toney برای کسب امتیاز 3.94 می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *