سری پوکر آنلاین XL پاییز به 888poker می آید


در طول پاییز و زمستان ، درجه حرارت در سراسر جهان کاهش می یابد و افراد بیشتری در داخل خانه می مانند و کاری ندارند. این اولین زمان برای اپراتورهای پوکر آنلاین است که رویدادهای هیجان انگیزی از جمله سری مسابقات را ارائه دهند. 888poker به دلیل ارائه گزینه های برتر برای طرفداران پوکر مشهور است و اپراتور در چند روز آینده سری XL پاییز خود را آغاز می کند.

بازیکنان می توانند از 17 اکتبر با 44 رویداد در برنامه شرکت کنند. در مجموع ، این مجموعه 2 میلیون دلار جایزه تضمینی اهدا می کند. هر رویداد سه خرید را ارائه می دهد و شرکت در آن برای همه بازیکنان آسان می شود.

شکست عمل

بیایید نگاهی به شروع برنامهبه اولین مورد ، رویداد افتتاحیه است ، با سه گزینه. در بالا ، بازیکنان می توانند در XL Autumn #1 با 55 دلار خرید شرکت کنند. این است افتتاحیه رویداد و یک جایزه خوب 100،000 دلار ارائه می دهد.

رویداد شماره 2 نیز وجود دارد مینی گشایی 20000 دلاربه قیمت خرید آن بسیار کمتر از 16.50 دلار است. اگر گزینه دیگری می خواهید ، رویداد شماره 3 ، مسابقات 15،000 دلاری افتتاحیه دیر را بررسی کنید. قیمت خرید آن 33 دلار است. در 18ث، بازیکنان می توانند اقدام Progressive Knockout را با سه رویداد با قیمت 22 دلار ، 44 دلار و 88 دلار بررسی کنند.

این پوکر آنلاین برنامه با تنظیمات آپشن ، گزینه های Omaha ، اقدام PKO بیشتر در رویدادهای 8-max و 6-max ، deepstacks و حذفی. سپس ، ما رویداد اصلی را داریم. 888poker یک مینی اصلی استاندارد و استاندارد ارائه می دهد.

READ  Buffalo Bills و FanDuel با شراکت شرط‌بندی ورزشی موبایل قبل از راه‌اندازی در نیویورک موافقت کردند

نسخه مینی دارای یک 33 دلار خرید و 50،000 دلار مجموع جایزه این برنامه در 31 اکتبر آغاز می شود. برای رویداد اصلی اصلی ، در 1 نوامبر برگزار می شود و 1 میلیون دلار پاداش تضمین شده ارائه می دهد. قیمت خرید 1050 دلار است. برای بازیکنانی که توانایی خرید استاندارد Main Event را ندارند ، گزینه های ماهواره ای کم هزینه ای وجود دارد.

گزینه های واجد شرایط

اتاق پوکر آنلاین همچنین چند روش برای واجد شرایط بودن به بازیکنان ارائه می دهد رویدادهای پاییز XLبه ماهواره ها در سایت ارائه می شوند و فقط از یک پنی شروع می شوند. این یک راه عالی برای بازیکنان است که با پول بسیار کمی بلیط بگیرند. با چنین خرید کم ، بازیکنان می توانند در ماهواره در طول سری رقابت کنند.

888poker همچنین ارائه می دهد سری XL پاییز Freeroll که نیازی به بلیط ندارد و هر روز اجرا می شود. Freeroll از طریق فینال سری ارائه می شود و به بازیکنان پیشنهاد می دهد که کرسی های ماهواره های Main Event و همچنین جوایز نقدی را به دست آورند. پول اضافی را به حساب خود اضافه کنید و از آن برای بازی در هر یک از رویدادهای آینده XL Autumn استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.