سانچو و واران به یونایتد شانس قهرمانی می دهند


بی صبرانه منتظرم ببینم چقدر خوب است لیگ برتر تیم ها خود را برای فصل آماده کرده اند و نحوه جذب بازیکنان جدید آنها چگونه است.

همه مدعیان معمول همه درگیر خواهند بود مسابقه عنوانبه گاهی اوقات اختلال در وضعیت موجود وجود دارد ، همانطور که در افسانه لسترسیتی در سال 2016 شاهد بودیم ، اما در این فصل به نظر می رسد تیم های بزرگ دوباره تسلط خواهند داشت ، با شروع از منچسترسیتی ، لیورپول ، منچستریونایتد و چلسی.

با این حال ، من ناراحتی را دوست دارم و امیدوارم که شاهد باشیم تیم کوچکتر کارها را مختل می کند.

تیم سولسشر واقعاً می تواند با ترکیبات جدید به چالش بکشد

منچستریونایتد در موقعیت خوبی قرار دارد چالش برای عنوان، به ویژه پس از امضای قراردادهایی که تابستان امسال انجام داده اند.

من بسیار خوشحالم که آنها رافائل واران را از رئال مادرید می آورند. او هست یک قهرمان جام جهانی و لیگ قهرمانان اروپا، او دارای ذهنیت برنده است و در طول این سالها با بهترین ها بازی کرده است. بنابراین ، او یک خرید عالی است و من مشتاقانه منتظر هستم تا ببینم او چگونه قرار است در تیم قرار بگیرد و از هری مگوایر تعریف کند.

جیدون سانچو او در حال حاضر دوستان خوبی با بازیکنان انگلیس در ترکیب یونایتد دارد ، که وقتی وارد تیم جدیدی می شوید ، چیز خوبی است. به امید خدا ، این به او کمک می کند تا سریع حل و فصل شود.

ما از کیفیت او می دانیم ، اما هنوز فضای زیادی برای رشد او وجود دارد و امیدوارم در یونایتد ، یکی از بزرگترین باشگاه های جهان ، بتواند پتانسیل خود را به کار گیرد. من مطمئن هستم که او همچنین به جلو حمله می کند تا عملکرد بهتری داشته باشد. این زمانی اتفاق می افتد که بازیکنی با کیفیت عالی در کنار خود داشته باشید ، بازی خود را بالا ببرید.

READ  آمارها چه می گویند: اوپتا نشان می دهد کین قادر به گلزنی در آنفیلد است

تیم یونایتد در موقعیت خوبی قرار دارد. آنها پول زیادی خرج کرده اند و من دیگر نمی توانم آنها را خرج کنم. آنها احتمالاً به نظر می رسند که در موقعیت دفاع راست تقویت شوند. آرون وان بیساکا قطعاً اولین انتخاب است ، اما من دوست دارم او یک پشتوانه قوی داشته باشد که او را به چالش بکشد و تحت فشار قرار دهد. به غیر از این ، من فکر می کنم آنها به عنوان یک تیم کاملاً کامل هستند.

مارسیال باید در یونایتد بماند و خودش را به چالش بکشد

آنتونی مارسیال احتمالاً فکر می کند که او در شرایط سختی قرار دارد زیرا با آمدن سانچو به یونایتد ، زمان بازی این بازیکن فرانسوی کاهش می یابد. من هیچ تردیدی ندارم که این موضوع در حال حاضر از ذهن او می گذرد ، او از خود می پرسد: “آیا من می مانم و برای موقعیت خود می جنگم یا باید به دنبال انتقال به تیمی باشم که به طور منظم بازی می کنم؟ ‘

اینتر بهترین مکان برای مارسیال نخواهد بود. شیوه بازی او بسیار تکنیکی است و مناسب است که با مدافعان به صورت تک به تک برود. من دوست دارم او این کار را بکند در یونایتد بمانید و خودش را به چالش بکشد اگر او بتواند در تمرینات و سپس در بازی ها نشان دهد که می تواند انجام دهد ، فکر می کنم او خوب خواهد بود و او یکی دیگر از گزینه های عالی برای یونایتد است. امیدوارم بتواند تناسب اندام خود را حفظ کند ، زیرا او در گذشته چند مورد داشته است و این می تواند پیشرفت واقعی یک بازیکن را متوقف کند.

هدف اسپرز باید بالاتر از پایان دادن به آرسنال باشد

READ  Daily Acca: اهداف روز یکشنبه

همه کسانی که با اسپرز در ارتباط هستند با یک تیم خوب به فصل جدید امید زیادی دارند. در سالهای اخیر ، اگرچه ، آنها کمی کوتاه آمده اند و تنها نکته مثبت این است که آنها کار خود را تمام کرده اند بالاتر از آرسنالبه

اما اسپرز باید بلندپروازتر باشد. آنها باید رویارویی با تیم های بزرگ و بازگشت به جمع چهار تیم برتر را دنبال کنند. البته اگر هری کین در آن صورت ضربه بزرگی خواهد بود ، اما در حال حاضر او آنجا است و آنها تیم خوبی دارند. آنها فقط باید آن را در زمین نشان دهند.

Nuno Espirito Santo Spurs 1280.jpg

نونو اسپریتو سانتو به مدتی نیاز دارد تا تیم خود را اختصاص دهد ، اما او نیز انتظارات زیادی از تیم خواهد داشت. امیدوارم او بتواند بازیکنان را بر اساس دیدگاه خود سازماندهی کند ، آنها را آماده کند و به طرفداران چیزی برای جشن گرفتن بدهد.

آنها ورود خوبی را انجام داده اند کریستین رومرو، که فصل گذشته به عنوان یکی از بهترین مدافعان ایتالیا انتخاب شد. او یک تقویت کننده عالی برای تقویت خط دفاعی است. این همچنین برای هواداران نشان می دهد که باشگاه قصد خوبی دارد.

ما هنوز داستان کامل کین را نمی دانیم و در شرایطی که آینده من در یک باشگاه نامشخص بود ، فکر نمی کنم برای او ناخوشایند باشدبه

در زمین تمرین ، شما با پسران خود ، هم تیمی های خود هستید و اکثر آنها درک می کنند که چه اتفاقی می افتد و درک می کنند که شما در شرایط دشوار نقل و انتقالات قرار دارید. سر و صدا در تمرینات و کار سخت در پیش فصل کمک خواهد کرد. بازیکنان به نماینده و باشگاه اجازه خواهند داد که همه چیز را حل کنند.

باشگاه ها از PSG در لیگ قهرمانان می ترسند

READ  بارسلونا پس از باخت رئال مادرید احساس فشار در لیگ قهرمانان می کند

هنوز دارم برایش گریه می کنم لیونل مسیبه فوتبال هرگز برای بارسلونا یکسان نخواهد بود و این پایان یک دوره است. من انتظار نداشتم که چنین اتفاقی بیفتد و تماشای کنفرانس مطبوعاتی او سخت بود ، ترک خانه هرگز آسان نیست و می توانم تصور کنم بسیاری از هواداران بسیار ناراضی هستند.

فوتبال می تواند بی رحمانه باشد. از سوی دیگر ، این فصل جدیدی و ماجراجویی جدیدی برای مسی است ، او می تواند در خارج از محدوده راحتی خود به چالش بپردازد. او چیزی برای اثبات به کسی ندارد ، فقط به خودش.

مزایای بزرگی برای او در PSG وجود دارد ، آنها بازیکنان خارق العاده ای دارند و همشهری اش Mauricio Pochettino سرمربی این تیم است.

من نمی توانم صبر کنم تا ببینم مسی ، کیلیان امباپه و نیمار باهم بازی کنید؛ بازی دو نفره. روی کاغذ یک حمله خارق العاده است. گاهی اوقات در فوتبال اوضاع همیشه همانطور که انتظار می رود در زمین پیش نمی رود اما این سه بازیکن بزرگ مشتاق بازی با یکدیگر هستند.

با اضافه شدن مسی ، پاری سن ژرمن مطمئناً در لیگ قهرمانان قدرت خواهد داشت در این فصل و تیم ها از آنها خواهند ترسید ، هیچ کس آنها را در گروه خود نمی خواهد و هیچ کس نمی خواهد در دور حذفی با آنها روبرو شود.

وقتی در یونایتد بودم ، مردم در تونل به ما نگاه می کردند و از چهره آنها می شد فهمید که آنها قبلاً شکست خورده اند. حالا پاری سن ژرمن با مسی ، نیمار ، امباپه ، سرخیو راموس و سایر بازیکنان بزرگ دیگر آنها نیز چنین چیزی را تجربه خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *