رگولاتور انگلیس شروع به لرزش (iGaming) برای بازی VIP می کند


در انگلستان و تنظیم کننده کمیسیون قمار از راه اندازی قوانین جدیدی که برای منع طراحی شده اند خبر داده است iGaming اپراتورها از ارائه طرح های مشتری غیرمسئول VIP.

سازمان استفاده کرد بیانیه مطبوعاتی رسمی برای بیان اینکه راهنمایی اصلاح شده بخشی از یک کارزار “برای تقویت حمایت از مصرف کننده” است و پس از ظهور “موارد مکرر” که اپراتورها آشکارا شکست خورد “برای محافظت از مشتریان با ارزش بالا.”

تعریف قاطع:

کمیسیون قمار اعلام کرد که تازه است آیین نامه قرار است از سال جاری لازم الاجرا شود روز آخر ماه اکتبر و برای هر طرحی که اپراتورهای iGaming دارای مجوز محلی سعی در “عرف خود را حفظ یا افزایش دهند“با ارائه علاقه مندان”پاداش ، هدیه ، مهمان نوازی و خدمات ترجیحی متناسب.

شرایط سخت:

این مقام اظهار داشت که مفاد آخرین هدایت خود نیاز به شرکتهای قمار آنلاین است برای نگهداری شواهد به روز در مورد هویت ، منبع بودجه و مشاغل بازیکنان VIP آنها و به طور مداوم ارزیابی کنید آیا کسی در این استخر علائم “آسیب مربوط به قماریا آسیب پذیری افزایش یافته است. این سازمان اعلام کرد که مشخصات جدید همچنین چنین اپراتورهایی را الزامی می کند به طور منظم اطلاعاتی را که با آنها ارائه می شود تأیید کنید توسط افراد با ارزش و رفتار عادیچک آسیب رساندن به قمار‘ به ترتیب ‘تا علائم آسیب را تشخیص دهد.

مسئولیت فردی:

سرانجام ، کمیسیون قمار توضیح داد که قوانین تجدید نظر شده علاوه بر این مجبور به مجوزهای مجوز iGaming هستند برای انتصاب یک مدیر ارشد دارای مجوز مدیریت شخصی چه کسی وظیفه دارد نظارت بر شیوه های قمار مسئول شرکت مربوطه وقتی صحبت از بازیکنان VIP می شود.

READ  CRUKS از ابزار خودخود انحصاری رونمایی شد

هشدار نگران کننده:

نیل مک آرتور، رئیس اجرایی کمیسیون قمار ، با استفاده از بیانیه مطبوعاتی ادعا کرد که قوانین جدید VIP رگولاتوری بخشی از “برنامه جامع عملکرد سختگیرانه اجرا و انطباق‘که قبلا درگیر شده است ممنوعیت بازی با کارت اعتباری در کنار معرفی مقررات بهبود یافته با توجه ‘تأیید صحت و سن آنلاین‘ همچنین ‘شیوه های تعامل مشتری بهبود یافته است.

بیانیه ای از مک آرتور را بخوانید

“ما این قوانین جدید را معرفی کرده ایم برای جلوگیری از قصور در مدیریت مشتریان VIP و ایمن تر کردن قمار کارهای اجرایی ما موارد زیادی از سو m رفتار در مدیریت طرح های VIP را شناسایی کرده است و این آخرین فرصتی است که اپراتورها نشان می دهند می توانند چنین طرح هایی را به طور مناسب اداره کنند. اپراتورها نمی توانند در انتظارات ما شک داشته باشند. اگر پیشرفت های چشمگیری صورت نگیرد ، ما چاره ای جز اقدام بیشتر و ممنوع کردن چنین طرح هایی نخواهیم داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.