رکود ویروس کرونا برای OPAP


شرکت قرعه کشی و ورزش یونان اوپاپ گزارش شده است که درآمد آن برای شش ماه منتهی به پایان ماه ژوئن 34.8٪ نسبت به سال قبل کاهش یافته است و تقریباً به 507.9 میلیون یورو (601.6 میلیون دلار) رسیده است که عمدتا به دلیل تأثیر پاندمی ویروس کرونا.

طبق گزارشی از G3Newswire ، اپراتور اصلی دفتر آتن نیمه اول آن را فاش کرد بخت آزمایی درآمد حاصل از سال گذشته 32٪ کاهش یافته و کمی بیشتر از 257.5 میلیون یورو (305 میلیون دلار) به دست آورده است ورزش ورزشی حتی با شیب تندتر 33.1٪ سقوط کرد و به 128.4 میلیون یورو (152.1 میلیون دلار) رسید.

غوطه وری فراگیر:

G3Newswire گزارش داد اوپاپ علاوه بر این ، تقریباً شش ماه از درآمد پایانه قرعه کشی ویدئو گرفته است 88.4 میلیون یورو (104.7 میلیون دلار)، که معادل 36.8٪ کاهش نسبت به سال گذشته است ، زیرا درآمد آن قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک 49.1٪ کاهش یافته و فقط فراتر از 102.5 میلیون یورو (121.4 میلیون دلار). منبع همچنین جزئیات یونانی ژوئن با هزینه های عملیاتی ژوئن به پایان رسید 124.8 میلیون یورو (147.7 میلیون دلار) و سود خالصی که در حدود 77.7٪ کمتر بود 20.4 میلیون یورو (24.1 میلیون دلار).

نیاز به محیط زیست:

جان کاراس، سرپرست مدیر اجرایی OPAP ، گزارش شده است G3Newswire گفت که نیمه اول سال جاری بوده است ‘بسیار طلبکار‘دوره به دلیل’چالش های بی سابقه ای برای مشاغل و جامعه استکه توسط شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است. با این حال ، رئیس ادعا کرد که شرکت او نتایج مالی شش ماهه تولید کرده است که “یک بار دیگر صدا بودند“به دلیل”اقدامات قاطع و سریعاین امر در کاهش هرگونه منفی ضروری بود.

READ  FanDuel جایزه EGR و مشارکت AP را کسب می کند

گفته می شود بیانیه ای از کاراس را بخوانید …

“وقتی نوبت مالی می رسد ، سه ماهه دوم در کنار انتظارات طلبکارانه ما حرکت می کند ، حتی در سخت ترین زمان ها منجر به تولید پول نقد می شود. به جلو ، ابتکاراتی مانند افزایش مداوم پیشنهادات آنلاین ، اقدامات سریع کنترل هزینه ، انطباق سریع با یک قانون جدید کار و پشتیبانی مداوم از شبکه ما و ذینفعان اجتماعی ما همچنان در خط مقدم توجه ما هستند. بدون شک موانع دیگری نیز در راه بهبود وجود خواهد داشت اما ما اطمینان داریم که برای مقابله با هرگونه چالش موقعیت خوبی داریم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *