رویداد اصلی WPT Online Poker آخر هفته آغاز می شود


این آخر هفته ، تور جهانی پوکر (WPT) قرار است اولین رویداد آنلاین پوکر باز – تور اصلی را آغاز کند. با پشتیبانی شبکه Partypoker ایالات متحده ، بازیکنان در نیوجرسی قادر به شرکت در یک رویداد اختصاصی شامل یک جایزه 1 میلیون دلاری خواهد بود. خرید این رویداد 3500 دلار است و بازیکنان می توانند از طریق Borgata Poker ، partypoker NJ و BetMGM Poker به رقابت بپردازند.

جزئیات رویداد

بازیکنان باید از نظر جسمی در نیوجرسی مستقر شوند تا شرکت کنند. این رویداد در آغاز می شود 27 دسامبر و به پایان خواهد رسید 30 دسامبر. پوکر آنلاین این رویداد در ساعت 5:00 ET شروع می شود و 3200 دلار خرید و 300 دلار هزینه دارد. بازیکنان تا جدول نهایی که در آخرین روز 30 برگزار می شود ، مسابقه می دهندهفتم.

در حالی که این رویداد از روز یکشنبه آغاز می شود ، هنوز زمان لازم برای شرکت در مسابقات مقدماتی وجود دارد. کل شبکه Partypoker ایالات متحده در حال حاضر چندین گزینه انتخابی و ماهواره ای را با قیمت های مختلف اجرا می کند. چهار بار در روز، سایت ها 5 ردیف مقدماتی برای رده بندی 45 دلاری ارائه می دهند. صلاحیت 45 دلاری را می توان مستقیم خرید و دسترسی برندگان به ماهواره 400 دلاری را فراهم می کند.

کسانی که در ماهواره 400 دلاری از طریق خرید یا مسابقات انتخابی رقابت می کنند ، برای یک کرسی در رویداد اصلی بازی می کنند.

گزینه های اضافی مسابقات

همراه با رویداد اصلی، مسابقات دیگری نیز در این مسابقات وجود دارد برنامه WPT. بازیکنان می توانند روز دوشنبه در فاز 1 در رویداد شماره 4 که فاز 2 رویداد NLH 8 حداکثر 40K دلار است ، رقابت کنند. مجموع خرید این رویداد 25 دلار است.

READ  پیشنهاد منطقه کازینو تیرانا از پشتیبانی حیاتی برخوردار می شود

روز دوشنبه نیز رویداد شماره 2 ، 20000 دلار تضمین شده است 8-حداکثر NLH رویداد. این تورنمنت 215 دلار خرید دارد. روز سه شنبه ، WPT میزبان رویداد شماره 3 است که 30000 دلار تضمین شده است 8-حداکثر NLH رویداد. خرید این رویداد با قیمت 535 دلار بسیار بیشتر است.

برندگان رویدادهای جانبی WPT یک جایزه منحصر به فرد دریافت می کنند عینک های Baccarat Crystal Beluga Highball. برنده مسابقه اصلی یک ساعت مچی Hublot Big Bang E Titanium را برنده خواهد شد. ارزش ساعت 5،200 دلار است.

رویداد اصلی یک رویداد رسمی تور اصلی WPT است ، بنابراین برنده نیز می تواند به مسابقات قهرمانان WPT راه یابد. این بازیکن همچنین برای Hublot WPT Player of the Year امتیاز کسب خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *