رونالدو بی باک برای سیتی گل و زرق و برق می آورد


اگر حقیقت دارد که کریستیانو رونالدو به من سیتی می رود سپس من شوکه می شوم فکر نمی کردم این اتفاق بیفتد اما بعد یاد آن هم تیمی سابقم افتادم کارلوس توز برای یونایتد و سیتی بازی کرد و اندی کول نیز همین کار را کرد. پیتر اشمایکل نیز پس از بازی در یونایتد زیر نظر سر الکس برای آبی ها بازی کرد.

می شود دیدن بازگشت رونالدو جذاب است به لیگ برتر او نام خود را در انگلیس گذاشت. این برای لیگ برتر عالی خواهد بود و مخاطبان بیشتری را از سراسر جهان به ارمغان می آورد.

برای هواداران یونایتد دردناک است

اینکه رونالدو از آن زمان در رئال مادرید و یوونتوس بازی کرده است ترک یونایتد می تواند ضربه را برای طرفداران شیاطین سرخ کم کند. مثل توز نیست که یونایتد را به مقصد سیتی ترک کرد.

اما چرا یونایتد برای جذب رونالدو تلاش نمی کرد؟ اگر آنها سعی در جذب او نداشتند ، یونایتد نمی تواند از پیوستن رونالدو به سیتی شکایت کند.

برای طرفداران ، دیدن پیوستن یکی از بت های خود به رقیب همیشه دردناک است. اما بازیکنان بزرگ از جنجال نمی ترسند ، بنابراین رونالدو نگران این نیست که مردم در مورد او در این حرکت چه نظری دارند.

ما هنوز نمی دانیم که آیا این اشتباه برای یونایتد بود که سعی نکرد دوباره او را امضا کند. بله ، این رونالدو است که ما در مورد آن صحبت می کنیم اما زمان منتظر هیچکس نیست. یونایتد قرارداد امضا کرده است جیدون سانچو، آنها ادینسون کاوانی و مارکوس رشفورد را نیز در پیش دارند ، بنابراین گزینه های زیادی در اختیار دارند.

READ  Wolves v Southampton نکات شرط بندی - مقدسین می توانند چهار ادعای برتر خود را در درگیری Molineux پیش ببرند

رونالدو انتظار شروع بازی را دارد

سیتی باید رونالدو را با جابجایی بازیکنان دیگر در کنار او قرار دهد. رونالدو برای نیمکت نشینی به سیتی نمی رود. کنجکاو هستم ببینم کجا بازی خواهد کرد. بازیکنان سیتی احتمالاً اکنون در مورد آینده بازی با رونالدو با هیجان به یکدیگر پیام می دهند.

سیتی چالشی جدید برای رونالدو خواهد بود ، چیزی که او همیشه به دنبال آن است. برخی بازیکنان می توانند مخالفت با سنبه گیگسی این کار را کرد ، پائولو مالدینی آن را انجام داد و ادوین ون سار نیز همین کار را کرد.

رونالدو و لیونل مسی می توانند بازی خود را تا پایان دهه 30 ادامه دهند. آنها بازی های خود را تطبیق می دهند ، اما هر دو نیرویی خواهند بود که باید با آنها حساب باز کرد.

هیچ کاتالیزوری برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نیست

من مطمئن نیستم که خرید رونالدو به این معناست که سیتی قهرمان خواهد شد لیگ قهرمانان این فصل او در سه فصل گذشته در یوونتوس بازی می کرد و آنها موفق به انجام این کار نشدند.

سیتی یک روز قهرمان لیگ قهرمانان اروپا می شود پپ گواردیولا یا مدیر دیگری اگر آنها امسال قهرمان شوند ، همه می گویند رونالدو کاتالیزور بود ، اما قهرمانی در لیگ قهرمانان به تیم بزرگی نیاز دارد.

حرکت باعث می شود رقابت رونالدو و مسی زنده بماند

سالهاست که رونالدو و مسی چنین می کنند یکدیگر را برانگیخت به ارتفاعات بزرگ مسی به پاری سن ژرمن نقل مکان کرد و حالا رونالدو می تواند برای فصل دیگری در حرفه خود به سیتی برود. آنها در یک مسابقه بسته شده اند و تماشای آن برای بقیه ما سرگرم کننده است.

نمی توانم بگویم آیا فکر می کنم رونالدو برای سیتی خرید بهتری نسبت به هری کین خواهد داشت یا خیر. هر دو بازیکن فوق العاده ای هستند که ویژگی های متفاوتی را برای یک تیم به ارمغان می آورند.

READ  نکات تاتنهام - اورتون - کین برای روشن کردن درب بازکن هیجان انگیز

رونالدو همچنان می خواهد شماره یک شود

من فقط یک فصل با رونالدو در یونایتد بازی کردم. او خستگی ناپذیر کار می کرد و مراقب خودش بود تا تناسب اندام خود را حفظ کند. ما همیشه می توانیم روی او حساب کنیم تا گل های مهمی به ثمر برساند. او توانایی های خارق العاده ای داشت ، آن شوت قدرتمند با هر دو پا ، دویدن و ضربه سر او. زمانی که به a نیاز داشتیم بازیکن ویژه برای درخشش ، او همیشه قدم بر می داشت.

او توسط بازیکنان بزرگی احاطه شده بود اما موهبت های طبیعی او به این معنی بود که او به مشاوره نیاز نداشت. او بود 100٪ متعهد به تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر است و اعتقاد به خود او را وادار کرد تا بهترین باشد. او و مسی نمونه ای از بازیکنان بزرگ هستند.

او اضافه خواهد کرد اهداف ، تجربه و زرق و برق به سیتی و ورود او به این معنی است که آنها جام های بیشتری خواهند برد. او 36 ساله است اما می خواهد شماره یک شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *