رنگنیک در صورتی در یونایتد موفق خواهد شد که بتواند زندگی در یک باشگاه بزرگ را اداره کند


فکر می‌کردم منچستریونایتد پست سرمربی موقت را در ادامه فصل به مایکل کریک بدهد، اما وقتی کسی مثل رالف رانگنیکاو که شهرت زیادی دارد و بنا به گزارش ها قرار است منصوب شود، علاقه مند به این نقش است، دشوار بود که او را در نظر نگرفت.

این برای من تعجب آور بود، همانطور که می خواستم کریک این فرصت را داشته باشد برای نشان دادن آنچه می تواند انجام دهد، اما رنگنیک کسی نیست که بتوانید از آن چشم پوشی کنید. تعجبی نخواهد داشت، اگر او در چند ماه آینده به موفقیت دست پیدا کند، ببیند که پست دائمی به او پیشنهاد می شود و در غیر این صورت، او به عنوان یک مشاور خوب کار خواهد کرد.

رنگنیک هرگز یک باشگاه بزرگ را مدیریت نکرده است

او در دنیای فوتبال بسیار مورد احترام است، اما با تمام احترامی که برایش قائل هستم، تیم هایی مانند این را مدیریت کرده است شالکه، اشتوتگارت و لایپزیگ، اما او هرگز تیم های واقعا بزرگ را مدیریت نکرده است. یونایتد یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است، بنابراین این برای او چیز جدیدی خواهد بود. جالب است که ببینیم او چگونه با این شرایط کنار می آید.

زمانی که در بایرلورکوزن بودم مقابل تیم های رنگنیک بازی کردم. او از آن زمان تیم های بزرگی مانند لایپزیگ ساخته است و در نظم و انضباط بسیار سخت گیر بود، می دانست چگونه تیم بسازد و بسیار قابل اعتماد بود.

من در جایی خواندم که او به مفهوم سه C اعتقاد زیادی دارد – مفهوم، شایستگی و سرمایه. اجرای یک مفهوم و ادامه DNA خاص یک باشگاه اولویت اول است. DNA یونایتد همیشه فوتبال هجومی بوده است، بنابراین مطمئن هستم که او می خواهد این اخلاق را حفظ کند.

دوم شایستگی است – اینکه بدانید چه کاری انجام می دهید و بهترین افراد ممکن را برای هر موقعیت پیدا کنید.

سومین و این بسیار مهم است، پول نقد است. برای ساخت دو مورد اول به پول نیاز دارید و این مشکلی در یونایتد نیست، بنابراین او باید خوب کار کند.

READ  شرط بندی خیریه TalkSPORT سه برابر: جمع آوری پول برای صندوق بابی مور

یونایتد باید مقابل چلسی بهترین عملکرد خود را داشته باشد

امیدوارم یونایتد بتواند به چیزی برسد چلسی یکشنبه اما به تلاش زیادی نیاز دارد زیرا آبی ها فوتبال فوق العاده ای بازی می کنند. چلسی نتیجه می گیرد، چه فوتبال زشت و جذاب بازی کند. در حال حاضر، آنها به راحتی گل می زنند.

اما یونایتد می تواند چلسی را شکست دهد. به همان اندازه که هنوز مقداری Ole در آنجا وجود دارد، کریک ایده هایی دارد که می خواهد به اجرای آنها در تیم در آینده کمک کند. بنابراین من کنجکاو خواهم بود تا ببینم این چیزهای جدید قرار است چه باشند. آرزو می کنم یونایتد نتیجه خوبی بگیرد، اما تلاش زیادی می خواهد.

فرناندز حتی پس از نیمکت نشینی هم اساسی است

می‌خواهم فکر کنم برونو فرناندز روز سه‌شنبه مقابل ویارئال به او استراحت داده شد و به دلیل اینکه در یک بازی مهم روی نیمکت حضور داشت، او را از دست ندادند. در عین حال می توانید بپرسید چرا رونالدو روی نیمکت نبود؟

نیمکت نشینی فرناندز تصمیم سرمربی بود و این تصمیم بود تصمیم درست چون یونایتد برد فرناندز برای تیم اساسی است. بله، آنها پیروز شدند، اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد تا به عنوان رقیب لیگ قهرمانان یا لیگ برتر شناخته شوند.

برونو به دلیل دید، پاس دادن و شوت زدن، قرار است نقش اصلی را بازی کند. گاهی اوقات او در زمین زمانی که اوضاع خوب پیش نمی رود کمی بیش از حد در زمین ژست می گیرد، بنابراین شاید این کاری نباشد که او باید انجام دهد. اما من درک می کنم زیرا وقتی همه چیز درست پیش نمی رود، شما آن را می خواهید شور و آتش. شما می خواهید سر هم تیمی های خود فریاد بزنید و نشان دهید که به آنها اهمیت می دهید.

مگوایر می تواند از طریق وصله بد به میدان بیاید و دفاع یونایتد را تقویت کند

READ  هر دو طرف می توانند در پارک Selhurst الزام کنند

فشار با کاپیتان یونایتد همراه است. وقتی کاپیتان هستید و تیم را رهبری می کنید، وقتی اشتباه می کنید تحت فشار خواهید بود. اگر مرتکب اشتباه نشوید، باز هم تحت فشار خواهید بود، زیرا اینجا یونایتد است، بنابراین همیشه تحت فشار هستید تا بازی کنید. اول از همه این که فشار باید از طرف خودتان باشد، باید به خودتان فشار بیاورید تا بدانید کجا اشتباه کرده اید، سعی کنید آن را اصلاح کنید و سعی کنید به همان اندازه اشتباه نکنید.

de-gea.jpg

مگوایر در توپ بسیار خوب است و آهنگساز است. همه در حرفه خود بازی های بدی دارند، شما نمی توانید از آن فرار کنید. او خوب می شود. یک تیم خوب در رختکن وجود دارد، آنها پشت سر هم هستند. می‌خواهم مسئولیت بیشتری را در زمین ببینم، اگر کسی کاری را درست انجام نمی دهد، باید به او بگویید. این را می گویید چون می خواهید تیم خوب بازی کند. شما بر سر هم تیمی های خود فریاد می زنید، اگر بخواهید می جنگید، در زمین می ماند زیرا می خواهید برنده شوید.

مسی، نیمار و امباپه با هم کار نمی کنند

فکر نمی‌کنم خط مقدم پر ستاره PSG در حال حاضر کار کند. من فکر می کنم یک نگاه اجمالی از آنچه می تواند باشد وجود دارد، اما هنوز وجود ندارد. آیا به این دلیل است که آنها هنوز در تلاش برای یافتن ریتم خود هستند؟ آیا به دلیل چیز دیگری است، لحظه ای که آنها بازی می کنند مناسب نیست یا شاید کل تیم نتایج خوبی کسب نمی کند؟

آنها تلاش می کنند، من می توانم آن را ببینم. اما در همان زمان، وقتی آنها با تیم های بزرگی مانند من سیتی بازی می کنند، گاهی اوقات می توانستید ببینید که آنها دقیقاً می دانستند که این سه نفر چگونه قرار است بازی کنند، چگونه می توانند پاس کنند – آنها بودند. قابل پیش بینی – و بازیکنان سیتی بازی را خواندند و می دانستند که چگونه آن را متوقف کنند.

آنها باید کارهای زیادی انجام دهند تا کلیک کنند. لیونل مسی، نیمار و کیلیان امباپه باید برچسب “سه گانه کابوس” را برای دفاع توجیه کنند. آنها می توانند بازی بسیار بهتری ارائه دهند و به تیم کمک کنند تا نتایج خوبی کسب کند.

READ  المپیاکوس از گزینه های حمله برای رویارویی با منچسترسیتی کوتاه است

لواندوفسکی لیاقت بردن توپ طلا را دارد

ما در دوران مسی و رونالدو زندگی می کنیم. ما به اندازه کافی خوشحالیم که مقابل آنها و با آنها بازی می کنیم – به اندازه کافی خوش شانس بودم که این کار را انجام دادم. اما برای من امسال روبرت لواندوفسکی یک ماشین گلزنی بوده است. او شایسته پیروزی است توپ طلا بر اساس هر کاری که انجام می دهد و گل هایی که به ثمر می رساند.

البته پارسال توپ طلا را ندادند و آن موقع لیاقتش را داشت. بنابراین نه تنها به این دلیل، بلکه به طور کلی، برای بازی و گل های او، امسال سال اوست و اگر به آن نرسد، ناامید خواهم شد.

*

#VARBatov این آخر هفته بازخواهد گشت! اگر شرط شما تحت تأثیر یک بی عدالتی مانند این دو قرار گرفت، دیمیتار برباتوف آن را برای شما بررسی خواهد کرد. پرداخت‌ها، برگشت پول، شرط‌بندی رایگان، اگر شرط شما تحت تأثیر قرار می‌گرفت، ممکن است هر اتفاقی بیفتد! کافی است برگه خود را با استفاده از #VARBatov به @Betfair ارسال کنید تا مرد ما دوشنبه حکم خود را صادر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *