رم این شانس 4/1 را به خانه می آورد

چلسی توخل به مصاف آرسنال می رود

شرط 1: برگشت چلسی @ 20/23 – KO 16:30 BST

آبی ها برای شکست کریستال پالاس شنبه گذشته به سختی از دنده اول خارج شدند و این کمتر از 24 ساعت پس از توقف آرسنال در برنتفورد اتفاق افتاد.

میکل آرتتا محبوب ترین مربی برای اولین مربی لیگ برتر است که کار خود را ترک کرد و با آمدن چلسی و منچسترسیتی ، آنها به راحتی می توانند پس از سه مسابقه بی معنی باشند.

روملو لوکاکو حتی در بازی مقابل پالاس حضور نداشت ، اما انتظار می رود که در امارات بازی کند و N’Golo Kante نیز به او ملحق شود.

برای توپچی ها ، هنوز علامت س questionالی در مورد پیر امریک اوبامیانگ وجود دارد و الکساندر لاکازت به دلیل مصدومیت محروم شده است.

بانوی پیر زمان را به عقب برگرداند

شرط 2: برگشت یوونتوس @ 40/85 – KO 17:30 BST

ماسیمیلیانو آلگری به تورین بازگشته است و یوونتوس گزینه های برتر برای بالا بردن اسکودتو در این فصل است.

آنها کمپین خود را در اودینزه آغاز می کنند ، که دوباره به مدیر لوکا گوتی ایمان دارد. او سال گذشته آنها را به رتبه چهاردهم رساند ، اما آنها بهترین گلزن خود ، رودریگو دی پل را مقابل اتلتیکو مادرید از دست دادند.

یووه زیر نظر آلگری باید پیشنهاد بسیار متفاوتی نسبت به دوران پیرلو داشته باشد ، در نتیجه تمرکز بر خلاف سبک پیروزی است.

مورینیو بازی خود را با برد آغاز می کند

شرط 3: بازگشت روما @ 3/4 – KO 19:45 BST

READ  نکات وستهام و راپید وین

رم 10/1 چهارمین تیم برتر برای کسب عنوان قهرمانی خود در سری A در 20 سال اخیر است و فصل خود را با 250/1 ضربه ، فیورنتینا آغاز می کند.

میهمانان ورزشگاه المپیکو سرمربی جدیدی به شکل وینچنزو ایتالیانو دارند که پس از چند سال هدایت اسپزیا به این باشگاه می پیوندد.

ژوزه مورینیو در رم فرود آمده است و تامی آبراهام را با او خریداری کرده است. ادین ژکو باشگاه را ترک کرده است ، بنابراین بازیکن سابق چلسی کفش های بزرگی برای پر کردن دارد ، اما او جوانتر ، سریعتر و قوی تر از بوسنیایی 35 ساله است.

این باید برای رم یک برد معمولی خانگی باشد ، زیرا فیورنتینا تیمی نیست که چند سال پیش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *