رقابت متفاوت، نتیجه یکسان برای چکش ها


در هفته های اخیر، داستان پیرامون وستهام شکل پر شور و هیجانی بوده است جارود بوون و مانوئل لانزینی، این دو مرد شش گل از هفت گل اخیر تیم را به ثمر رسانده اند و هر دو در برگه امتیازات حضور داشتند زیرا چکش ها هفته گذشته لیدز را از جام حذفی حذف کردند.

بوون در اواسط هفته بسیار عالی بود و هر دو گل را در برد 2-0 خود مقابل نوریچ سیتی به ثمر رساند و شانس های خود را در برابر تیم لیدزی که در این فصل تلاش کرده اند حریفان را از بازی دور نگه دارند، آرزو خواهد کرد. در تمامی مسابقات مارسلو بیلسا این تیم سه بار در لیگ برتر کلین شیت کرده است و در هفت بازی اخیر خود 21 گل دریافت کرده است.

در حالی که این رکورد ممکن است کمی گمراه کننده باشد، باخت 7-0 به منچسترسیتی که یک سوم از این گل ها را به همراه داشت، آنها مطمئناً مشکلات دفاعی داشته اند. خوشبختانه برای Bielsa، آنها یک برنده پرکار برای خود دارند که میزبان خود را نگران کند.

رافینیا هشت گل در این فصل، شش گل بیشتر از هر هم تیمی، و سوژه تعدادی از نگاه های تحسین برانگیز بازیکنانی مانند لیورپول در این فصل بوده است. این برزیلی هفته گذشته از روی نیمکت شروع کرد و لیدز به طور مداوم برای تهدید تلاش کرد، او مطمئناً یکشنبه به ترکیب بازخواهد گشت و برای نگرانی تیم وستهام که بیشترین گل را از شش تیم برتر دریافت کرده است، تکیه خواهد کرد.

READ  نکات شرط بندی آستون ویلا و لیدز

بازی‌های لیدز به‌طور بدنام بازی‌های بسیار باز هستند و بوون و رافینیا هر دو تهدید بزرگی برای گلزنی هستند، به خصوص در وقت استراحت. آ Bet Builder هر دو نفر برای گلزنی در هر زمان قیمت بسیار خوبی دارد @ 10.67.

بازگشت Cresswell تهدیدی را اضافه می کند

دفاع وستهام چهارشنبه شب با دفاع کناری تقویت شد آرون کرسول بازگشت از یک طلسم در حاشیه این بازیکن 32 ساله 10 بازی گذشته را به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر از دست داده بود و به خوبی تحت پوشش قرار گرفت بن جانسون اما در حالی که تاثیر او در دفاع نشانه بزرگی برای دیوید مویس مسلماً تحویل مجموعه او می تواند تأثیر بیشتری داشته باشد.

امثال بوون، لانزینی و پل فورنالز دارای وظایف چرخشی کرنر و ضربه آزاد هستند، اما کرسول به عنوان بازیکن ارشد باز می گردد و با تعدادی از تهدیدات هوایی، چکش ها شانس خود را در نظر خواهند گرفت.

چهار مدافع میانی مختلف وستهام در این فصل موفق به گلزنی شده‌اند که همگی از گوشه‌ها و به اضافه توماس سوچک و برنج دکلان دو تهدید عالی دیگر را فراهم می کند.

لیدز در این فصل نیز تقلاهای مخصوص به خود را داشته است، بنابراین مطمئناً به نظر می رسد که Cresswell می تواند تفاوت ایجاد کند. مدافع کناری است 3.7511/4 برای داشتن یک پاس گل در هر زمان در بازی و من فکر می کنم که ارزش دیدن را دارد.

مویس به سلطه لیدز ادامه می دهد

دیوید مویس یک رکورد منحصر به فرد مقابل لیدز یونایتد دارد و بعد از ظهر یکشنبه می تواند شاهد افزایش این رکورد باشد. در کل حرفه اش او همینطور است بدون شکست مقابل مردان یورکشایر، در 6 بازی از هفت بازی خود پیروز شد و همچنین دارای بهترین درصد برد در بین مدیران لیگ برتری است که حداقل 5 بار با لیدز روبرو شده اند.

عجیب است که شماره مقابل مویس در سفرهایش به پایتخت نیز با مشکل مواجه شده است و تنها یک برد را در هشت سفر به لندن کسب کرده است، بنابراین همه نشانه‌ها مطمئناً به یک برد خانگی اشاره می‌کنند. با چکش ها تقریبا به قدرت کامل بازگشته است و ظاهراً پس از رکود در ماه دسامبر بهبود یافته است، می تواند روز طولانی برای بیلسا و کادر مربیگری اش باشد.

لیدز حداقل 11 نفر از تیم اصلی را در اختیار ندارد و ظاهراً مجبور است تعداد روزافزونی از بازیکنان تیم جوانان را برای تکمیل یک تیم در روز مسابقه دعوت کند. در حالی که این بازیکنان مطمئناً توانایی و مایل به کار سخت در سیستم پرس بالای بیلسا هستند، بی تجربگی آنها قطعاً گاهی خود را نشان می دهد. من از وس هام انتظار دارم، که در تیم خود تعدادی عامل حیله گر دارد، دروازه بان لیدز را در اختیار بگیرد ایلان مسلیر تحت فشار زیادی در ورزشگاه لندن.

پیروزی وستهم و بیش از 2.5 گل 2.1511/10 و تا زمانی که رافینیا به بهترین بازیکن مسابقه تبدیل نشود، نگاه کردن به پیروزی وستهم دشوار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *