رئیس Ainsworth Game Technology Limited خبرهای بدی را منتقل می کند


که در استرالیا و رئیس توسعه دهنده ماشین های بازی Ainsworth Game Technology Limited گزارش شده است كه انتظار دارد شركت وی خسارت قبل از مالیات حدود 11 میلیون دلار را برای شش ماه تا پایان سال ثبت كند.

بر اساس گزارشی از GGRAsia ، لارنس لوی به عنوان مدیر ارشد اجرایی در شرکت ذکر شده در سیدنی فعالیت می کند و او در طی کنفرانس پنج شنبه به عنوان بخشی از مجمع عمومی عادی سالانه پیش بینی بدبینانه را انجام داد. منبع همچنین توضیح داد که این افشاگری پس از آن صورت گرفت که شرکت خسارت قبل از مالیات حدود 32 میلیون دلار را برای دوازده ماه تا پایان ژوئن جبران کرد ، که نشان دهنده کاهش 500 درصدی نسبت به سال گذشته بود و باعث کاهش برخی از آنها شد 107 موقعیت داخلی.

بهبودی آرام:

گفته می شود که لوی در ماه ژوئیه سال گذشته به پست فعلی خود منصوب شده است Ainsworth Game Technology Limited سهامداران که او “با احتیاط از شرایط چالش برانگیز بازار انتظار دارد“تا حد زیادی توسط بیماری همه گیر ویروس کرونا ایجاد می شود”ادامهاز طریق نیمه اول سال آینده به عنوان قمارخانه های زمینی در سراسر جهان با احتیاط شروع به از سرگیری یا افزایش عملیات کنید.

گفته می شود که لوی اعلام کرد …

“تمرکز ما بر روی محافظت از Ainsworth Game Technology Limited است باید یک رکود طولانی مدت در بازارهای جهانی ایجاد شود

تمرکز آینده:

پیش از این یک مدیر اجرایی غول ماشین های بازی اروپایی بود Novomatic AG ، لوی گزارش شده است علاوه بر این اعلام کرد که تسهیلات وام شرکت خود را با استرالیا و گروه بانکی نیوزلند محدود بوده است “در ابتدا کاهش یافته استتقریباً 44.3 میلیون دلار قبل از انجام بازسازی که شاملمیثاق های قبلی با حفظ حداقل سطح نقدینگی و اهداف فروش سه ماهه جایگزین می شوند” رئیس بعلاوه گویا تأیید کرد که شرکتشاین میثاق ها را رعایت کرداز طریق سه ماه منتهی به پایان ماه سپتامبر از طریق اعتقاد به اینکه بودجه بعدی آن بوددر مسیر عملکرد مالی پیش بینی شده ما.

READ  قاضی درخواست Seminole Tribe برای توقف حکم علیه شرط بندی ورزشی آنلاین را رد کرد. قبیله به خدمات خود ادامه می دهد

گفته می شود که لوی pronoun

“ما همچنان بر اطمینان از آن متمرکز هستیم نقدینگی و ترازنامه ما تقویت می شود در این زمان چالش برانگیز. “


Sydneyainsworth Technology Game limitednovomatic agcoronavirus virus Lawrence levyaustralia و نیوزیلند گروه بانکی محدود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *