دیو تیندال چالش لیگ برتر را ارزیابی می کند


من سیتی – مردان پپ دوباره مورد علاقه های کاذب به نظر می رسند

یکی دیگر از مسابقات لیگ قهرمانان ؛ یکی دیگر از خاراندن سر چرا Man City باید مورد علاقه مشترک در باشد 9/25.7. بیایید سابقه گذشته آنها را در مسابقات یادآوری کنیم:

2019/20 – در مرحله یک چهارم نهایی به لیون باخت
2018/19 – باخت در یک چهارم نهایی به تاتنهام
2017/18 – باخت در مرحله یک چهارم نهایی به لیورپول
2016/17 – در 16 شانگهای باخت در موناکو

حتی مثل اینکه شهر نزدیک می شود نیست. پپ با بارسلونا آن را به دست آورد اما تلاش برای اثبات ارزش خود با موفقیت دوم به نظر می رسد او را گره خورده است. قبل از سیتی ، او سه گانه نیمه نهایی با بایرن مونیخ را از دست داد ، بنابراین ، با وجود همه تسلط داخلی ، نمی تواند دوباره راهی اروپا شود.

البته طرح پرونده برای برنده شدن در سیتی آسان است ، اما دلایل یکسانی را می توان سالانه از بین برد و این اتفاق نیفتاده است. آیا آنها می توانند از یک باخت در مرحله یک چهارم نهایی به یک برنده در یک فصل جهش کنند یا ابتدا به یک دوره اردوی پایه در یک نیمه نهایی یا فینال نیاز دارند؟

از نظر تئوری ، این بار آنها دفاع قدرتمندتری خواهند داشت اما کار به جایی رسیده است که بازیکنان فکر می کنند راهی برای از دست دادن پیدا می کنند. با ناامیدی های انباشته ای که می تواند در ذهن جمعی یک باشگاه ایجاد کند (فکر کنید PSG) ، واکنش تند و سریع زانو این است که فکر کردن به عنوان یک “غیر روحانی”.

اگرچه این احتمالاً بهتر است بعد از مرحله اول زمانی که آنها از پورتو ، المپیاکوس و مارسی در گروه C عبور کرده اند ، انجام شود.

لیورپول – تاریخ بازگشت هواداران در مورد پیشنهاد قرمزها تردید ایجاد می کند

در حالی که من سیتی برای فریب در این رقابت تملق گرفته است ، لیورپول این کار را کرده است از سه فینال آخر دو مسابقه داد، بالا بردن جام مقابل اسپرز در نمایش 2019 مادرید. آنها قبل از شکست در فینال 2018 مقابل رئال ، در لیگ اروپا نیز رونق می گرفتند ، و همه راه را قبل از باخت به سویا ، متخصصان تورنمنت که در نیمه نهایی 1-0 صعود کرد و یک دست را به دست آورد ، دوباره صعود می کردند.

READ  تونست در پایتخت کوتاه بیاید

به طور خلاصه ، شش بار برنده لیورپول یک شجره نامه بزرگ اروپا و یورگن کلوپ به طور شگفت انگیزی به آن ضربه زده است. اما ، البته ، بخشی از پویایی ، جمعیت است. کلیشه یا نه ، شبهای اروپایی در آنفیلد موقعیتهای باورنکردنی است و فکر عجیب و غریب است که قرمزها بدون “مرد دوازدهم” خود می توانستند یک شکست 3 بر صفر مقابل بارسلونا در نیمه نهایی 2019 را رقم بزنند.

KloppBenBetfair.jpg

با این حال ، با ورود هواداران به استادیوم های انگلیس ، لیورپول مجبور است بدون آن شدت برق اضافی را شخم بزند و این می تواند به آن ها آسیب بزن. مسئله غیر قابل قبول این است که ما نمی دانیم چه زمانی تغییر خواهد کرد. کاملاً راحت است که بگوییم هواداران بازیهای گروهی وجود نخواهد داشت ، اما اگر لیورپول به مسابقات برود ، طرفداران آنها می توانند انگیزه بیشتری برای بازیهای کوارتر و نیمه نهایی فراهم کنند؟ هشت بازی آخر برای 6 و 7 آوریل برنامه ریزی شده است ، در حالی که نیمه نهایی 27 و 28 آوریل است.

در حال حاضر رتبه سوم علاقه مندی ها در 6/17.00، لیورپول مطمئناً پس از تساوی با تیم های آتالانتا ، آژاکس و دانمارکی میت تایلند در گروه D. قطعاً انتظار دارد که در مرحله حذفی قرار بگیرد. آتالانتا می تواند باعث سرگرمی و بازی هایی شود ، به خصوص در ایتالیا ، اما آژاکس طرفی نیست که در فینال 2019 با مردان کلوپ بازی کرده است.

خلاصه احتمالاً بهترین برای انجام یک بازی در انتظار است با لیورپول. به آنها اجازه دهید از گروه عبور کنند و سپس ارزیابی کنند که آیا طرفداران آنها برای مراحل بعدی باز خواهند گشت یا خیر.

چلسی – آبی ها ممکن است باعث تعجب شوند

در حالی که منچسترسیتی و لیورپول از سه نقطه اول شرط بندی دو امتیاز را به خود اختصاص داده اند ، برای پیدا کردن نام چلسی باید یک مسیر پایین را طی کنید. شاگردان فرانک لمپارد در رده بندی قرار دارند علاقه مندی های مشترک – نهم و با توجه به شکست انفرادی 7-1 مقابل بایرن مونیخ ، کاملا درست به نظر می رسد.

READ  آرسنال می تواند به روند شکست ناپذیری لیورپول پایان دهد

با این حال ، فراموش نکنیم که بایرن به دنبال بالا بردن جام رفت. پس از پیروزی چلسی ، ژرمن ها در دو مسابقه بعدی خود در مرحله حذفی یک پا با ترکیب 11-2 پیروز شدند. این شامل پیروزی حیرت انگیز 8-2 برابر بارسلونا و پیروزی 3-0 در نیمه نهایی مقابل لیون بود. بله ، بایرن طرف بدی نبود.

چلسی می توانست یک تساوی کسب کند تیم بسیار راحت تر در 16 سال گذشته و سپس چه کسی می داند چه اتفاقی افتاده است. در اوایل مسابقات ، آنها خوب بودند که از 11 گروه “سه به دو نمی روند” از یک گروه بیرون بیایند که با 11 امتیاز در کنار والنسیا و یک امتیاز بالاتر از آژاکس به پایان برسند. و البته ، در فصل گذشته آنها پس از عبور از آرسنال در فینال ، جام لیگ اروپا را بالا می بردند.

آبی ها در دهه گذشته موفق به کسب سه عنوان اروپا شد، از جمله این مسابقات در سال 2012 ، بنابراین میمون را در پشت که توسط Man City و PSG حمل می شود نداشته باشید. رئیس فرانک لمپارد بخشی از آن تیم بود و اگرچه هنوز اعضای هیئت منصفه حضور ندارند اما او مطمئناً پس از گذراندن تابستان بزرگ چلسی سلاح هایی برای جنگیدن دارد. تیمو ورنر هنوز به طور کامل حل نشده است اما با لایپزیگ به چهار تیم آخر لیگ قهرمانان فصل گذشته رسیده است و همیشه لباس استمفوردبریج احساس می کند که آنها فقط در بردن جام ها تبحر دارد.

این یک جهش بزرگ است که انتظار داریم آنها دوباره این پیروزی را کسب کنند اما آنها باید از طریق یک گروه E با حضور سویا ، رن و کراسنودار شرکت کنند. در 16 شانزدهم یک تساوی مساعد به زمین بزنید و آنها توانایی یک بسته غافلگیرکننده را دارند. آبی ها را شایسته در نظر بگیرید گزینه بازگشت به تجارت در 29/130.00.

منچستریونایتد – شیاطین سرخ می توانند مبارزه کنند

منچستر یونایتد فصل گذشته در نیمه نهایی لیگ اروپا به سویا رفت و در رده های بالای جدول فوتبال قرار گرفت. شرم آور نیست اگرچه این ردیف دوم است که به نظر می رسد بیشتر شبیه سطح آنها است در حال حاضر از نظر بلند کردن یک جام. آنها هستند 39/140.00 برای برنده شدن در این

READ  میزبان فرانسوی برای بازدیدکنندگان Solskjaer خیلی قدرتمند است

یونایتد در 16 شانزدهم نهایی 2018/19 به نحوی از PSG عبور کرد تا بارسلونا در مجموع در محله ها 4-0 آنها را بخوابد. اما آنها از سال 2011 فراتر از هشت گذشته نبوده اند و به نظر نمی رسد تغییر کند.

Solskjaer کف زدن 1280.jpg

در واقع ، باید وجود داشته باشد ترس واقعی از خروج گروهی پس از آنکه آنها مقابل دو تیمی که در نیمه نهایی سال گذشته قرار گرفتند – PSG و لایپزیگ به تساوی رسیدند. لباس فرانسوی قبل از شکست در برابر بایرن در فینال در آن مسابقه برنده شد در حالی که لایپزیگ با شکست دادن اسپرز (4-0 در مجموع) در 16 تیم آخر و سپس مبارزه با فاتح لیورپول ، اتلتیکو مادرید ، در چهارم با افزایش قدرت قد خود را نشان داد. یونایتد را می توان در زمین قرار داد 5/71.71 در بازار صلاحیت

تیم اوله گونار سولسکایر تیم عجیبی است که می تواند بین اعزام هواداران خود به ناامیدی و جمع آوری نتایج مختلفی که نشان می دهد دوباره در حال افزایش هستند ، در نوسان باشد. اگر روز دوم با روزهای بازی لیگ قهرمانان همزمان شود ، می توانند به طور بالقوه آسیب می رساند.

سناریوی دیگر سولسکایر را مسئول مرحله حذفی نمی داند و مائوریسیو پوچتینو را سوار می کند تا کاری را که با اسپرز انجام داد انجام دهد و آنها را به فینال برساند. من با این موضوع وارد حوزه های گمانه زنی های بزرگ می شوم و صادقانه می گویم ، یونایتد از آن برخوردار است روزهای پزشکی زیاد فکر کنند که آنها می توانند یک چالشگر واقع بینانه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.