دلفین های میامی تجارت WR Jakeem Grant به خرس های شیکاگو را انجام می دهند


سه شنبه 5 اکتبرث، 2021 دلفین های میامی اعلام کردند که برای نهایی کردن معامله با خرس شیکاگو بر سر شرایط توافق کرده اند. در معاملات اخیر NFL ، شیکاگو خرس از گیرنده وسیع کهنه کار و همچنین متخصص بازگشت ، جکیم گرانت، از دلفین های میامی. در عوض ، دلفین های میامی در دور دور NFL 2023 در دور دور ششم انتخاب آینده خرس های شیکاگو را دریافت خواهند کرد.

Grant در درجه اول توسط دلفین های میامی از زمانی که او را در 6 انتخاب کردند ، به عنوان یک متخصص لگد یا ضربه زدنث – دور پیش نویس NFL 2016. جکیم یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی لیگ فوتبال از زمان ورود به چشم انداز NFL در سال 2016 بوده است.

گرانت در طول دوران حرفه ای خود در NFL 5 تاچ تاون برگشتی با ضربه یا ضربه داشته است و رتبه 11 را کسب کرده استث در بین بازیکنان فعال در تاچ داون های غیر هجومی بازی. جیکیم فصل گذشته به عنوان تیم دوم All -Pro انتخاب شد و گرانت در سال 2019 یک قرارداد 4 ساله به ارزش تقریبی 19.7 میلیون دلار امضا کرد. برای حرفه خود در لیگ ملی فوتبال، جکیم دارای 978 یارد برگشت پانت و همچنین 2020 یارد برگشت است.

جکیم شروع بسیار کندی را در حال حاضر در فصل 2021 – 2022 لیگ ملی فوتبال داشته است. او در جریان شکست با دلفین های میامی مقابل ایندیاناپولیس کولتس در هفته 4 فصل 2021 – 2022 NFL یک ضربه محکم زد و در آن هفته 2 بازی AFC Division Division در بازی قرمزهای NFL با شکست در دلفین های میامی در صورت شکستن در صورتحساب بوفالو ، در عمق منطقه قرمز قرار گرفت. – بالا پر کردن Grant به عنوان بازگردان اصلی دلفین های میامی به احتمال زیاد متخصص بازگشت تازه کار خواهد بود ، جیلن وادل، که وظایف بازگشت پانت را انجام می داد در حالی که جیکم در هفته دوم فصل NFL 2021 – 2022 آسیب دید.

READ  Pragmatic Play برای راه اندازی محتوای iGaming با Apuesta Total

این تجارت خوبی برای NFL بود خرس های شیکاگو و همچنین برای دلفین های میامی. خرس های شیکاگو یک گیرنده NFL کهنه کار و یک متخصص بازگشت انفجاری و خطرناک را به دست می آورند ، و دلفین های میامی در آینده یک پیش نویس انتخاب می کنند (6ث – انتخاب دور در پیش نویس NFL 2023) برای یک متخصص بیرون / بازگشت گسترده که آنها تا به حال در طول این فصل جوان 2021 – 2022 لیگ ملی فوتبال از آن استفاده نکرده اند. امیدوارم از حمله سخت تیم های ویژه خرس های شیکاگو استفاده شود جکیم گرانت به نحو مثبتی که در آن دلفین های میامی تا به حال در طول فصل NFL 2021 – 2022 شکست خورده اند.

دستاوردها ، افتخارات و جوایز حرفه ای فوتبال جاکیم گرانت

در طول حرفه فوتبال NCAA گرنت در دانشگاه تگزاس و همچنین در لیگ ملی فوتبال با دلفین های میامی جیکم ، برخی از شاهکارهای شگفت انگیز را انجام داده است. دستاوردهای حرفه ای فوتبال گرانت ، افتخارات و جوایز شامل نامگذاری به NFL’s Second – Team All – Pro در سال 2020 ، به عنوان تیم دوم – آمریکایی در سال 2015 نامگذاری شد ، و در سال 2015 نیز به عنوان تیم دوم – بزرگ 12 انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.