دفاع در خانه باعث نگرانی ویلا در شهر می شود


فولام و استون ویلا
دوشنبه 28th سپتامبر ، شروع 17:45
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

شروع سخت لیگ برتر برای پسران جدید پارکر

بازگشت به لیگ برتر برای بیداری بی ادبانه بوده است فولام اسکات پارکر در دو بازی برگشت. شکست سنگین برابر آرسنال (0-3) و لیدز یونایتد (4-3) غربی های لندن را به دنبال اولین پیروزی خود ترک می کند. با این حال ، اعتماد به نفس در مورد دفاعی که به نظر می رسد هر لحظه آماده قبول است ، دشوار است.

آنها در آخرین دوره مسابقات قهرمانی 48 بار حمل کردند و در این جفت مسابقه که ذکر شد در پشت آنها بد قرار گرفته اند.

پارکر پس از آرسنال گفت که این یک “یادگیری درس” و اینکه تیم او “بیش از برد ما” ضرر خواهد کرد. و در حالی که شنیدن یک ارزیابی صریح و صادقانه خوب است ، فولام ممکن است فقط برای پیروزی در یک بازی نیاز به گل چهار یا پنج داشته باشد ، که در سطح جدید برای آنها غیرممکن است.

شکست آخر هفته گذشته در جاده ایلند واقعاً شاهد پیروزی لیدز بر روی مدل xG با رقم 1.59 بود ، اما باز هم پارکر صادق بود و تیمش را “خیلی خوب” خواند.

امضاهای اسمیت می تواند آنها را دوباره در امان نگه دارد

ویا دین اسمیت در آخرین دوره هفدهم در بالاترین سطح به پایان رسید ، و با برخی از تجارت نقل و انتقالات کنسرو ، آنها می توانند در این زمینه پیشرفت کنند. اسمیت معتقد است که تیمش در این فصل از “کیفیت بالاتری” برخوردار است ، در حالی که آنها در عقب تهاجمی تر به نظر می رسند.

READ  نکات رن و چلسی - فرم برتر و کلاس به پیروزی ساده آبی ها اشاره می کند

کنفرانس مطبوعاتی دین اسمیت 1280 .jpg

یک بار دیگر آنها چند ملاقات صرف کرده اند ، اما 88 میلیون پوند دو بازیکن جوان با ارزش فروش را تجربه کرده است متی پول نقد و اولی واتکینز. فوروارد جدید برتراند ترائور دروازه بان اضافه شده خوب است امی مارتینز هفته گذشته ویلای خود را در برابر شفیلد یونایتد شروع بسیار خوبی کرد.

در همان اوایل تیغه ها به 10 نفر کاهش یافتند ، و آنها تلاش کردند با دو بانک چهار نفره ویلا را خفه کنند ، بنابراین ما نمی توانیم مقدار زیادی را از آن تا روز دوشنبه بگیریم – زیرا بازی در Craven Cottage یک تنظیم کاملا متفاوت.

هرچند که بازدیدکنندگان باید جمع آوری کنند ، باید رکورد خود را در لندن بهبود دهند فقط یک نکته از 30 بازی اخیرشان در مسابقات لیگ برتر.

فولام در هشت مسابقه گذشته خود در شش دیدار با ویا پیروز شده است ، اما حتی با این آمار Opta ، من عجله ای ندارم که [2.98] برای برد خانگی ارائه شده است.

آنها توانایی دفاع به همان شیوه شادی را ندارند که آخر هفته گذشته برابر لیدز دفاع کردند. دانشمند مسابقه روز دنی مورفی با توصیف ردیابی و علامت گذاری “مانند یک بازی بچه ها” آنها را از هم جدا کرد. این دقیقاً کتاب درسی نبود که چهار در مقابل چهار در بالای زمین باشند – و اگر ادامه دهند طولانی نیستند.

مهره های تنظیم شده و توپ های بلند مشکل به نظر برسد ، و با توجه به اینکه ویا از 9 بازی گذشته خود موفق به کسب 7 امتیاز شده است ، فولام ممکن است یک یا دو مسئله داشته باشد. به همین ترتیب توپ از بالای سر ، که با آن در برابر لیدز قرار گرفتند. بازدید کنندگان تایرون مینگس در عقب ، که نه تنها ضربه سر زیادی به دست می آورد ، بلکه می تواند پاس مستقیم و مورب را بزند تا مشکل برای میزبان ایجاد شود.

READ  نکات لیدز - برنتفورد - از نتیجه اجتناب کنید و به دنبال گل باشید

این یک بازی است که من می بینم ویلا برنده آن است ، اما لایه ها نیز همین کار را می کنند زیرا تا شنبه در دسترس بودند [2.66].

اتفاقاً لایه های قرعه کشی ممکن است علاقه مند به [3.45] قیمت طبق انتخاب کنید، هیچ یک از 21 بازی اخیر فولام در لیگ برتر به پایان نرسیده است – 45 گل در این راه. شخصاً این شرط یا قیمت برای من نیست ، اما هر بازار به لایه ای نیاز دارد.

با دفاع فولام تاکنون ، اولین غریزه من گل زدن بود. گزینه های زیادی برای کشف این موضوع وجود دارد ، و بیش از 2.5 گل به طرز شگفت آوری بزرگتر از قیمت زیر بود [2.06]. ما همچنین می توانیم با واقعیت های سخت به غریزه اضافه کنیم ، زیرا بازدیدکنندگان در هیچ یک از 26 بازی اخیر خارج از خانه خود در سطح بالای دروازه ، یک کلین شیت نگه نداشته اند.

من فکر می کنم ما می توانیم اینجا کمی بالاتر برویم. بیش از 3.5 در [3.8] و 4.5 [8.20] می تواند هر دو بازی شود

رویکرد نه چندان جسورانه می تواند ما را به سمت هر دو تیم به گل برسند، در حالی که “بله” در آن گچ گرفته است [1.87]. من می بینم که ویلا از ضربات ایستگاهی به خصوص با زایمان های کانر هورهیانه خوشحالی می کند و یک گل زودهنگام میزبانان را تحت فشار قرار می دهد تا از بازی چیزی بگیرند.

مهاجم جدید برنتفورد اولی واتکینز چند گل در جام EFL به ثمر رسانده است و او گزینه های بیشتری به اسمیت می دهد ، و همچنین پسر برتر همتای برتر برتراند ترائور – كه در جام لیگ نیز برابر بریستول سیتی گلزنی كرد.

READ  تاتنهام - نیوکاسل - بازگشت هر دو تیم به گل در شمال لندن

کاپیتان جک گریلیش در [4.7] در امتیاز گرفتن ارزش ارزش بازار را دارد زیرا او با 8 امتیاز بهترین گلزن در آخرین دوره بود. من یک شرط بندی جالب با Oddsboost در کتاب ورزشی، از آنجا که هافبک از 11/2 به 13/2 رسیده است تا دو یا چند شوت به سمت دروازه داشته باشد.

فولام بیش از حد به آن اعتماد دارد الکساندر میتروویچ – که 39٪ از گلهای تیم خود در لیگ را به ثمر رسانده است. دو نفر او در لیدز (یک ضربه سر عالی و یک پنالتی) او را وارد دروازه کرد [2.56].

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *