در حال حاضر هری کین احساس می کند احساس نمی کند


چه خبر است هری کین در حال حاضر شرایط من را در سال 2008 هنگامی که از تاتنهام به منچستریونایتد نقل مکان کردم به یاد می آورد.

کین در حال حاضر در سخت ترین شرایط قرار دارد زیرا در میانه این روند قرار دارد و این زمانی است که متأسفانه برخی از طرفداران به دلیل نحوه انجام کارها علیه او مخالفت می کنند – کنار گذاشتن تمرینات ، نشان دادن این که او می خواهد برود.

تنش برای کین و اسپرز بد است

برای اینکه کین این کار را انجام داده است به این معنی است که چیزی آنطور که او می خواسته کار نکرده است یا شاید کسی به او قولی داده است که آنها شکسته اند. این صبر شما را آزمایش می کند و شما باید نشان دهید که عزم ترک دارید.

تنها افرادی که از این وضعیت سود می برند ، منچسترسیتی است. هری کین و اسپرز به این دلیل رنج می برند تنش بین باشگاه و بازیکن در حال ایجاد است. این باعث دشمنی با بازیکن و باشگاه می شود و ریسک او را برای ترک یک یادداشت ترش می کند.

در فوتبال ، این قبلاً اتفاق افتاده است و در آینده نیز رخ خواهد داد ، اما شما هرگز نمی خواهید که این به این نتیجه برسد. شما به عنوان یک بازیکن می خواهید یک بحث عادلانه با باشگاه داشته باشید. چه بخواهید بروید یا بمانید ، می خواهید تجارت را به روش صحیح انجام دهید ، اما این همیشه ممکن نیست.

طرفداران فقط بخشی از داستان را دریافت می کنند

در پس زمینه اتفاقاتی می افتد که عموم مردم آن را نمی بینند. من آنجا بودم بنابراین تقریباً می دانم پشت درهای بسته بین باشگاه ها و بازیکن و نماینده چه می گذرد.

READ  بازگشت آنتونیو به استفاده از سر خود

عدم حضور در آموزش یک است گزینه آخر. اگر به اینجا برسید ، همه چیز خوب پیش نمی رود و شرایط دشواری است زیرا شما مردم را ناامید خواهید کرد. وقتی بازیکن هستید ، طرفداران احساس خیانت به شما می کنند.

کین نباید مسابقات را تحریم کند

زمانی که انتقال من به یونایتد نزدیک بود دو بازی برای اسپرز را از دست دادم و با نگاهی به گذشته ، فکر نمی کنم نقش زیادی در انتقال من داشت. من تمرین را کنار نگذاشتم اما نشان دادم که می خواهم بروم.

این وضعیت ناگوار بود و بود از درون من را پاره می کند زیرا من از آن دسته افرادی نیستم که می خواهم این کار را انجام دهم. متأسفانه وقتی به این لحظه می رسد ، باید سخت گیر باشید و در تجارت باید سخت گیر باشید و پای خود را حفظ کنید. شخصی که بیشترین تاثیر را در انجام این کار دارد بازیکن است.

از نظر جسمی و روحی ، آن را شما را پایین می آورد. شما به همه سناریوها فکر می کنید و از نظر روحی خسته می شوید. با وجود اینکه من این کار را کردم ، یکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند رخ دهد این است که کین مسابقات اسپرز را تحریم کند. تماشای آن دردناک و بلعیدن آن برای هواداران و همه افرادی که با باشگاه در ارتباط هستند دشوار خواهد بود. من نمی خواهم چنین اتفاقی را ببینم. حتی سوخت بیشتری روی آتش می گذارد.

من می خواهم شرایط قبل از شروع فصل حل شود تا تیم و بازیکن زمان لازم برای سازگاری را داشته باشند. ممکن است اسپرز هنوز جایگزینی برای کین نداشته باشد اما ممکن است در حال بررسی این باشد که با چه پولی می توانند جانشین او شوند. برای پر کردن یک فاصله بزرگ وجود خواهد داشت.

READ  برای بدست آوردن برد روی ذخایر رالف بانکی نکنید

وضعیت دردناک

در حال حاضر ، هری کین احساس می کند مانند *** است. او از خود می پرسد: “آیا من کار درستی انجام می دهم؟” این سوالات از سر شما می گذرد. او تیمش را در اطراف خود ، نماینده ، خانواده و دوستانش دارد تا به او مشاوره دهند.

نماینده او احتمالاً با سیتی در تماس است و احتمالاً آنها در مورد نحوه انجام کارها ایده های خود را عوض می کنند. هرچند او به خودش شک می کند ، زیرا او آقای اسپرز است ، او بهترین بازیکن آنها برای مدت طولانی بوده است. تنها کسی که از همه اینها رنج می برد ، حتی اگر به نفع خود او باشد ، بازیکن است.

کین می تواند از لوی یاد بگیرد

دانیل لوی بسیار سخت است ، به من اعتماد کنید! اگر من در جای او بودم ، من هم همین طور بودم. اگر به اندازه کافی باهوش هستید ، وقتی با او صحبت می کنید می توانید چند چیز یاد بگیرید. اگر کین با رئیس صحبت کند ، می تواند چند مورد را به خاطر بسپارد که ممکن است در آینده به او کمک کند ، زیرا لوی در مذاکره بسیار خوب است.

لوی می داند چگونه به خواسته خود برسد. گاهی اوقات هواداران روش های او را برای انجام کارها تایید نمی کنند ، اما به خاطر او آنها بهترین ورزشگاه اروپا و بهترین مرکز آموزشی را که تا به حال دیده ام دارند.

او می خواهد تیم را رشد دهد. مردم می گویند: “اما جام ها آنجا نیستند.” اما لوی بهترین ها را برای تیم می خواهد و برای آنها سخت می جنگد.

READ  نکات لسترسیتی - تاتنهام

معامله می تواند در روز مهلت انجام شود

در صورت خروج او در هفته آینده ، کین می تواند در اولین بازی خود برای سیتی به مصاف اسپرز برود. این برای بازیکن بسیار عجیب و سخت خواهد بود. با این حال ، من مطمئن نیستم که این قرارداد تا پایان پنجره نقل و انتقالات انجام خواهد شد.

انتظار دارم تا آخرین لحظه ممکن باقی بماند. با گذراندن این امر در سال 2008 ، من نمی خواهم اینطور باشد و دوست دارم اگر معامله در اسرع وقت اتفاق بیفتد.

در روز ضرب الاجل 2008 ، من هنوز در لندن بودم و مأمور من به دیدار لوی رفت. از نظر روحی آنقدر خسته شده بودم که بعد از ظهر از همه احساسات نیاز به خواب داشتم.

در حین چرت زدن خواب دیدم که به منچستر پرواز کردم و سپس اولین بازی خود را برای یونایتد انجام دادم. با مامورم تماس گرفتم بیدار شدم. او گفت: “بیدار شوید و آماده شوید ، ما با هواپیما به منچستر می رویم.” سوار هواپیما شدیم ، من قرارداد را با چند دقیقه قبل از مهلت امضا كردم و بقیه تاریخ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.