خریدهای بزرگ نشان می دهد اورتون می تواند به هفت تیم برتر برسد


پایان ناامیدکننده اورتون در این فصل ، که باعث شد آنها فقط برنده شوند یکی از شش نفر نهایی آنها، کارلو آنچلوتی را از زمان انتصاب در ماه دسامبر براق کرده است و میزان کار مورد نیاز بازسازی در پارک گودیسون را برجسته کرده است.

سالها فعالیت انتقال نامنظم و الف گردش مالی مخرب مدیران اورتون را بهم ریخته است ، با یک لایحه بزرگ دستمزد و یک تیم متورم که سبک های مختلف تاکتیکی اعمال شده توسط رونالد کومان ، سام آلاردایس و مارکو سیلوا در چهار سال گذشته را نشان می دهد.

خوشبختانه ، با وجود پیامدهای مالی Covid-19 ، آنچلوتی به نظر می رسد بودجه لازم برای شکل دهی آنها به آنها داده شده است.

حالت بازی

اورتون در حال صعود است. آنچلوتی ترکیبی 4-4-2 / ​​4-3-3 فصل گذشته به سرعت و با کارآیی کاشته شد و در یک روز خوب آنها با هوش و ذکاوت عمل کردند که بهترین نتیجه را از بازیکنان اصلی Richarlison ، Lucas Digne و Dominic Calvert-Lewin به دست آورد. فقط ممکن است دو بازیکن جدید باشد تا آنها لباس سازگارتر و آماده حرکت به رتبه هفتم را داشته باشند.

و این برای هواداران اورتون بیش از انتظار نیست جیمز رودریگز و آلان به ترتیب از رئال مادرید و ناپولی وارد می شوند. جیمز می تواند خلاقیت ماوریکی را که باشگاه برای مدتی فاقد آن بوده اضافه کند (Gylfi Sigurdsson قیمت خود را توجیه نکرده است) ، در حالی که آلان در میدان میانی حضور دارد که اورتون به شدت از دست می دهد.

READ  فرناندز در میان هرج و مرج، قابلیت اطمینان خوشامدگویی را ارائه می دهد

هر دو قبلاً زیر نظر آنچلوتی بازی کرده اند و این نشان می دهد خطر ابتلا به بازیکنان مسن با قراردادهای بزرگ کمتر از ابتدای بازی است. اگر جیمز و آلان قبل از شروع فصل می رسند ، پس ناگهان اورتون احتمال حمله جدید به “شش بزرگ” را دارد.

نقاط قوت و ضعف

هافبک میانی مرکزی بدون شک بزرگترین منطقه مشکل اورتون است. آنها به طور مداوم هستند متخلخل در وسط و این مسئله فقط با تغییر آنچلوتی از سه به دو در وسط بیشتر شده است. تام دیویس ، آندره گومس و فابین دلف فاقد سرسختی یا قدرت دفاعی مورد نیاز یک تیم مبتنی بر مالکیت هستند ، در حالی که ژان فیلیپ گابامین ، که به عنوان جانشین ادریسا گوئه امضا کرد ، فقط دو بار قبل از مصدومیت شش ماهه در ماه مه بازی کرد.

آلان مشکل را به طور کامل حل نخواهد کرد ، گرچه همراه با آن است عبدالله دوکور – شایعه پیوستن از واتفورد – شایعه نزدیک شدن آنچلوتی به رفع این چاله است. اورتون در پست مدافع میانی نیز ضعیف است ، جایی که در فصل گذشته اشتباهات بیش از حد زیادی انجام داد.

با این حال ، رویکرد آنچلوتی از نظر تاکتیکی مطبوعی وجود دارد و تاکنون روابط مثمر ثمری داشته است که از جمله آنها می توان به روابط کالورت لوین و ریچارلیسونمشارکت در جلو. آنها توسط Digne بسیار م areثر پشتیبانی می شوند ، در حالی كه الكس Iwobi – در فلاش – نشان داده است كه چرا او از هوش بازیكنی به عنوان هافبك میانی و جلو در ترکیب تركیبی برخوردار است.

READ  نکاتی در مورد برنلی و کریستال پالاس: عقاب ها برای زود پریدن از آب در می آیند

ancelotti_unveiled_scarf.jpg

انتقال تجارت

همه چیز در مورد آلن و جیمز نیست ، حتی اگر امضای هر یک از آنها به درستی اخبار لیگ برتر باشد. اورتون باید یک مدافع میانی جدید با یک پایه محکم تر ، گفتن این آسانتر از انجام هدف اصلی آنها گابریل مگالهاس برای آرسنال است.

اورتون نیز نیاز دارد در موقعیت های کامل دفاع پوشش دهید به دنبال بازنشستگی لیتون بینز و بازگشت جیبریل سیدیبه به موناکو.

تافی ها باید از شر چندین بازیکن حاشیه ای خلاص شوند تا از دو سال ناخوشایند با FFP جلوگیری کنند ، اما با توجه به اینکه تیم پیر دارند ، بعید است باشگاه برای جبران هزینه های آلان ، جیمز و دوکور هزینه های زیادی را برای انتقال بپردازد. .

آنچه حامیان انتظار دارند

اورتون در 12 فصل 15 فصل گذشته لیگ برتر در جمع هشت تیم برتر قرار گرفته است. مقام دوازدهم آنها در 2019/20 پایین ترین رقم از زمان معاشقه با سقوط در 2003/04 بود ، زمانی که وین رونی بهترین گلزن آنها بود. بنابراین کاملا منطقی است که با داشتن یکی از مجلل ترین مدیران جهان در راس آنها ، طرفداران تافی باید این کار را انجام دهند انتظار می رود حداقل هشتم شود امسال.

کلمن و پیکفورد.jpg

قدرت گرگ ها و لستر سیتی ، همراه با تثبیت سریع قدرت در میان “بزرگ شش” لیگ برتر ، به این معنی است که یک چالش سخت برای آنچلوتی. یک هدف مهمتر پیشرفت ملموس در زمین است. اگر اورتون سرانجام شکلی ثابت پیدا کند و از آن دوره های ناپایدار احساسی جلوگیری کند ، 2020/21 فصل خوبی در نظر گرفته می شود.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW4

اورتون را برگردانید تا در 11/10 به بالاتر از لیدز ، ساوتهمپتون و وستهم در “گروه شرط بندی 3” Betfair برسد.

مراقب باشید …

Kean در حال ایجاد یک علامت: هنگامی که اورتون در تابستان گذشته کودتای بزرگی را آغاز کرد ، مویز کیان یکی از نوجوانان دارای بالاترین امتیاز در فوتبال جهان بود. او اولین کابوس را در انگلیس تحمل کرد ، قبل از اینکه کار خود را با عملکرد عالی – و گل اول باشگاه – در روز آخر به بورنموث پایان دهد. شاید این کاتالیزور باشد.

کریسمس دشوار: برنامه دسامبر به لطف آغاز ماه سپتامبر لیگ برتر حتی بیش از حد معمول بسته شده است ، و با خسته شدن پاها در زمستان اورتون ممکن است شکل خود را از صخره سقوط کند. آنها در طی 28 روز هفت بازی انجام می دهند ، از جمله برنلی (یک) ، چلسی (ساعت) ، لستر سیتی (یک) ، آرسنال (ساعت) ، شف یوونتوس (یک) و من سیتی (ساعت).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *