جیسون کون اولین دستبند طلای WSOP خود را به دست آورد


مسابقات جهانی پوکر 2021 در حال انجام است و آماتورها و بازیکنان حرفه ای به Rio All-Suite Hotel & Casino حمله می کنند تا در مسابقات مختلف شرکت کنند. دستبندهای طلا مطمئناً در دسترس هستند و بسیاری امیدوارند اولین مورد خود را بدست آورند. طرفدار جیسون کون فقط به لیست برندگان اضافه شد.

طرفدار پوکر تلاش زیادی برای بدست آوردن یک دستبند طلا انجام داد اما هرگز نتوانست ادعای پیروزی کند. تنها در این سال او در سه مسابقه شرکت کرده است ، و تا زمانی که در رویداد #11 شرکت نکرده بود در نهایت ادعای برد کرد.

جزئیات برنده دستبند طلا

این مسابقات پوکر خرید 25000 دلاری داشت و شامل a Heads-Up No-Limit Hold’em Championship قالب بندی فقط 57 بازیکن با هم رقابت کردند و قبل از اعلام برنده ، کون و گابور سابو به مصاف هم رفتند.

کون قبلاً به دو جدول نهایی راه یافته بود و در کسب یک دستبند و یک عنوان کوتاهی کرد. او نمی خواست چنین اتفاقی را دوباره ببیند. او اکنون با دانستن این که سرانجام در یک رویداد WSOP برنده شده است احساس خوبی دارد و می تواند بگوید که دستبند طلایی آرزویی دارد.

که در صحبت با PokerNews، کون خاطرنشان کرد که از او می پرسند آیا تا به حال برنده شده است دستبند طلا و اکنون ، او سرانجام می تواند به این سوال بله بگوید. طرفدار پوکر همچنین اظهار داشت که عاشق آمدن به WSOP است و به احتمال زیاد برای همیشه پوکر بازی خواهد کرد.

زیرا این رویداد یک بود چالش سرآغاز، هر بازیکن باید به صورت تک به تک با یکدیگر رقابت می کرد. کون زودتر کریس بروئر را کنار گذاشت ، سپس نیکولای موریس ، یوهانس بکر ، جیک دانیلز و هنری پوستینن قبل از اینکه بتواند با سازو به دور نهایی برسد.

READ  اپراتور کرواسی اسلات های آنلاین Pragmatic را راه اندازی می کند

دور نهایی

هنگامی که کون و زابو به مصاف هم رفتند ، رقابت سختی خواهد بود. این دو قبل از اینکه کون برتری نهایی را بگیرد ، چندین بار تراشه تراشه را تغییر می دادند. در مرحله پایانی ، هر دو بازیکن همه کاره بودند و سابو K-9 الماس را در دست داشت و کون لباس J-7 بدون لباس داشت.

این فلاپ J-6-5 سقوط کرد با 8 الماس در پیچ و شش قلب در رودخانه. نگه داشتن Sabo برای اجرا کافی نبود ، بنابراین او در مکان دوم حذف شد و برای اولین بار دستبند طلای WSOP خود را برای Koon باقی گذاشت.

نتایج جدول نهایی:

مقام اول جیسون کون 243،981 دلار

گابور سابو دوم 150،790 دلار

سومین هنری پوستینن 89،787 دلار

چهارم دانیل زک 89،787 دلار

پنجم میکیتا بادزیاکوسکی 36،280 دلار

ششم بن ونگ 36،280 دلار

دلیل هفتم بنیامین 36،280 دلار

هشتم جیک دنیلز 36،280 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.