جوایز PointsBet USA مشارکت در ایندیاناپولیس کلتز را بهمراه دارد


Bookmaker آنلاین استرالیایی PointsBet Holdings Proprietary Limited از امضای معامله ای خبر داد که شرکت رسمی تابعه PointsBet USA خود را رسمی می کند ورزش ورزشی شریک امتیاز حق امتیاز ایندیاناپولیس کلتس در لیگ ملی فوتبال (NFL).

دفتر مرکزی ملبورن استفاده می شود یک بیانیه مطبوعاتی رسمی پنجشنبه اعلام کند که این قرارداد به زیردستان آمریکایی خود اجازه استفاده از ایندیانا دارایی های معنوی و علائم تجاری این تیم در سراسر دارایی های دیجیتال مختلف به منظور کمک به بهبود “فرصت های حمایت مالی و دید تجاری” آن است.

درگیری ایندیانا:

جانی ایتکن به عنوان مدیر ارشد اجرایی خدمت می کند PointsBet USA و او از بیانیه مطبوعاتی استفاده کرد تا بیان کند که “هیجان زده استبه توافق نامه همکاری با کلت های ایندیاناپولیس، که در طول تاریخ 68 ساله خود دو بار قهرمان Super Bowl شده است. وی علاوه بر این اظهار داشت كه شركت وی قبلاً اتحاد مشابهی با این اتحاد داشته است ایندیانا پیسرز از انجمن ملی بسکتبال (NBA) قبل از شروع به توصیف طرف NFL به عنوان “سازمان عالی‘ با یک ‘fanbase بسیار پرشور.

بیانیه ای از Aitken را بخوانید

“PointsBet USA تنها كتاب ورزشي است كه هم با Pacers و هم با Colts مشاركت دارد و ما از اين بابت بسيار افتخار مي كنيم. ایندیانا یک کشور ورزشی خارق العاده است و ما آن را در اولویت قرار داده ایم. ما مشتاقانه منتظر هستیم که در این فصل ، در کنار شرکای بزرگ در ایندیاناپولیس کلت ، در یک سیستم عامل شخصی با سرعت بی نظیر و سهولت استفاده ، به شرط بندی های ورزشی ایندیانا خدمت کنیم. “

READ  بازی پراگماتیک بالاخره در بوئنوس آیرس پخش شد. اسلات آنلاین جدید Smugglers Cove را منتشر کرد

مزایای گسترده تر:

ایتکن توضیح داد که PointsBet USA قرار است بعداً به عنوان حامی مالی این شرکت فعالیت کند پادکست رسمی Colts، که از طریق دارایی های مختلف رسانه های دیجیتال تیم پخش می شود ، به منظور تبلیغ طیف گسترده ای از شرط های پخش و خط پول. وی اعلام کرد که این بوک ساز علاوه بر این شروع به عرضه خود می کند Crowd Booster طرفداران کلتهای ایندیاناپولیس در حالی که اجازه این موارد را می دهید برای دسترسی به اطلاعیه های فشار برنامه منحصر به فرد تلفن همراه برای بازی های فصل منظم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *