جواز دسترسی IP به موتور Megaclusters BTG را راحت کنید


Relax Gaming پس از تبدیل شدن به اولین شریک امضای توافق نامه مالکیت معنوی (IP) تحت پوشش Megaclusters ، آخرین مکانیک موتور بازی سازی شرکت استرالیایی ، روابط دیرینه خود را با Big Time Gaming (BTG) تقویت کرده است.

حسن نیت ارائه می دهد معامله ، عرضه کننده است گلوله نقره ای شرکا و استودیوهای داخلی اولین کسانی خواهند بود که می توانند موتور بازی سازی پیشرفته را در عناوین اختصاصی اعمال کنند انحصار 12 ماه. Megaclusters ، که اوایل سال جاری از طریق عنوان ضربه خوشه های ستاره ای، یک “پیچش اضافی” به مفهوم پرداخت خوشه ارائه می دهد.

مکانیک بازی جدید با تقسیم هر نمادی که به چهار نماد کوچکتر تقسیم می شود ، کار می کند ایجاد حتی بیشتر مگا خوشه ها. ترکیباتی که در نمادهای کوچکتر ظاهر می شوند ، منفجر می شوند ، در حالی که نمادهای جدید پایین می آیند و جای خود را می گیرند تا پایان تمام ترکیب ها.

رابطه در حال رشد:

سیمون همون، Relax Gaming مدیر ارشد محصولات ، گفت: در بیانیه مطبوعاتی شرکت

“BTG یک شریک قدیمی و مورد اعتماد Relax Gaming است و دیدن اینکه روابط ما با این معامله همچنان رو به رشد است ، مجهز به توسعه دهندگان اسلات ما با یک مفهوم جدید هیجان انگیز برای بازی کردن ، فوق العاده است.

“Megaclusters innovation یکی دیگر از ابتکارات بزرگ سازندگان Megaways است … و ما افتخار می کنیم که به عنوان اولین شریک برای به دست آوردن حقوق این مکانیک اصلی را در بازی های خود اعمال کنیم و به عنوان گزینه ای در استودیوهای Silver Bullet ارائه دهیم. “

READ  جدایی بازی های آنلاین توسط دادگاه بلژیک تأیید شد

این توافق نامه همکاری بین Relax و BTG را بیشتر تقویت می کند ، زیرا “قدرت به قدرت” رسیده است زیرا این دو رهبر صنعت در ابتدا در سال 2018 همکاری کردند.

در حال حاضر محبوب است:

علاوه بر داشتن حق IP برای سایر مکانیک های بازی بسیار محبوب BTG ، مگا وی، استراحت نیز بود یکی از سه ارائه دهنده سیستم عامل برای توزیع محتوای شرکت مستقر در نیو ساوت ولز در اروپا ، و همچنین بازی هایی مانند شمارش معکوس نهایی با انحصار طولانی تر را راه اندازی کند.

همچنین درباره مکانیک جدید اظهار نظر کنید ، نیک رابینسون، مدیر ارشد اجرایی برای Big Time Gaming، اضافه…

“قبلاً از نظر محبوبیت در بین بازیکنان از انتظارات خود فراتر رفته ایم ، Megaclusters ™ این توانایی را دارد که به یک حق رای دادن موفق دیگر تبدیل شود و ما از دیدن آن هیجان زده هستیم.

“بارها و بارها Relax سرعت و قابلیت اطمینان فوق العاده ای را به بازار نشان داده است ، بنابراین ما می دانیم که Megaclusters expert به طور ماهرانه در دست استودیوهای با استعداد خود استفاده می شود.”

بانک آهن:

توافق نامه جدید در مورد پاکسازی توسط Relax از اولین صنعت ایجاد شکاف به رهبری جامعه است ، بانک آهن. این بازی نوآورانه حداکثر پتانسیل را دارد 49،998.8 برابر شرط بندی و دارای سه بازی چرخش اضافی ، از جمله نمادهای مهم رمز و راز، در حال گسترش Re-Spin Wilds و وحشی های چند برابر پیشرو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *