جنجال GVC Holdings برای فیلیپ دیویس


در انگلستان و گفته می شود که یک سیاستمدار ارشد محافظه کار پس از اینکه معلوم شد تقریباً 50،000 پوند (65980 دلار) برای مشاوره دادن به اپراتور برجسته iGaming و Sports Sports دستمزد دریافت کرده است ، مورد انتقاد قرار گرفته است. منابع GVC در مورد شیوه های ایمن قمار

بر اساس گزارش روز پنجشنبه از روزنامه گاردین روزنامه ، فیلیپ دیویس به عنوان نماینده مجلس (MP) در حوزه انتخابیه شیپلی در غرب یورکشایر خدمت می کند و پیش از بازنگری دولت در قوانین قمار کشور ، از ژوئیه تا سپتامبر در نقش مشاوره 400 پوند در ساعت کار می کرد. این شغل گویا شامل مشاوره به صاحب خرده فروشی های مارک های Ladbrokes و Coral بود شرط بندی ورزشی اماکن مربوط به اقدامات ایمن تر ، اگرچه گفته می شود که قوانین دیرینه وی به هیچ وجه وی را از لابی گری در صنعت منع کرده است.

حامی احتمالی:

روزنامه گزارش داد که این سیاستمدار 48 ساله نیز به ‘رفاقتپس از اینکه معلوم شد دو نفر از دستیاران سابق وی در حال حاضر در استخدام هستند منابع GVC، که در حال حاضر در حال تغییر نام خود به Entain است. سوفی دین، که از سال 2013 به مدت پنج سال در دیویس کار کرد ، اکنون به عنوان رئیس قمار ایمن و امور خارجی غول بزرگ در فهرست لندن مشغول به کار است در حالی که محقق سابق پارلمان این نماینده مجلس است ، گراین هرست، رئیس امور شرکت های بزرگ آن است.

محکومیت چشمگیر:

READ  Microgaming مجموعه اسلات های اکتبر را ارائه می دهد

کارولین هریس ، نماینده حزب کارگر ، رئیس یک گروه فرا حزبی است که آسیب قمار را بررسی می کند و گزارش شده است که به روزنامه گفته است کهحیرت آور است‘دیویس به خودش اجازه می داد’در چنین موقعیت سازشی قرار بگیرند” او ادعا کرد که این رابطه بیشتر نگران کننده است پس از آنکه GVC Holdings در زمان استخدام هرست در اوایل سال جاری اظهار داشت که قصد کمک به آن را داردصنعت را به سمت قمار مسئولانه سوق دهید و روابط خود را با رسانه ها و شرکای خارجی توسعه دهید

گفته می شود هریس به گاردین گفته است …

“نزدیکی به نظر می رسد زنده و خوب است. این امر باعث ایجاد ایمان عمومی به سیاستمداران نمی شود

دفاع دور:

اگرچه دیویس هنوز در مورد نقش خود با GVC Holdings یا انتقادات مربوطه به طور مستقیم اظهار نظر نکرده است ، گفته می شود که اپراتور با ادعا این نقش شامل تعاملات با دین نبود همانطور که نماینده مجلس مستقیماً به مدیر اجرایی سابق خود ، کنت الکساندر گزارش داده بود.


دارایی های ladbrokescoralgvc اسکنت الکساندرکارولین هریس فیلیپ داویزنتاینسوفی دئگراین هورست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *