جمهوری چک برنامه جدید محرومیت از قمار را اعلام کرد


وزارت دارایی در جمهوری چک این هفته از راه اندازی یک ثبت نام جدید محرومیت خبر داد. ثبت نام جدید به بازیکنان این امکان را می دهد که اگر در کشور مستقر هستند و مایل به انجام این کار هستند ، خود را از خدمات قمار جلوگیری کنند. طرح آزمایشی ثبت نام از امروز آغاز می شود و بازیکنان می توانند به محض اجرای زنده ثبت نام کنند. این محرومیت شامل صنعت قمار زمینی و آنلاین است.

جزئیات برنامه

اپراتورهایی که مجوز این کشور را دارند باید به برنامه بپیوندند و بلافاصله پس از پایان قسمت آزمایشی در 20 دسامبر ، شروع به مسدود کردن دسترسی می کنند. اپراتورها باید تأیید کنند بازیکنی که مایل به دسترسی به قمار است ثبت نام در ثبت نام. اگر بازیکنی در ثبت نام ثبت شده باشد ، باید ثبت نام کند مجاز به ثبت نام یا بازی نیست.

بازیکنان می توانند به طور داوطلبانه در این برنامه ثبت نام کنند یا اگر تحت معالجه قرار بگیرند می توانند به ثبت نام اضافه شوند مشکل قمار. شخص ثالث می تواند با مراجعه به یک شخص در صورت معالجه با قمار ، اعلام ورشکستگی یا دریافت رفاه از کشور ، در آن ثبت نام کند.

وزیر دارایی چک ، النا شیلروفا در مورد ثبت نام جدید اظهار نظر کرد با بیان اینکه دیگر امکان استفاده از پول پرداخت شده در مزایا در ماشین های بازی وجود ندارد. راه اندازی برنامه جدید قماربازان آسیب شناس و گروه های آسیب پذیر را از وسوسه قمار سخت محروم خواهد کرد.

READ  اقدامات منع رفت و آمد کازینو در هلند معرفی شد

ادامه کار در مورد قمار مشکل

ثبت جدید مرحله دوم در یک مرحله سه مرحله ای است که جمهوری چک استفاده از مسئولیت قمار را بپذیرید. در ماه ژوئن ، ماژول تحلیلی سیستم اطلاعات قمار راه اندازی شد. این سیستم جدید اطلاعات بازی و مالی را از طریق اپراتورهای بازی جمع آوری می کند و از این اطلاعات برای پشتیبانی از یک استراتژی نظارتی در بازار بازی استفاده می کند.

با مرحله سوم فرآیند ، وزارت امور مالی با گروه های مدیریت دولتی همکاری خواهد کرد تا پروتکل های داخلی را برای کار در مورد مسائل مربوط به قمار در آینده ایجاد کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.