جاه طلبی لاتاری ملی از گروه سازکا


اپراتور برجسته قرعه کشی اروپا گروه سازکا اعلام کرده است که اولین کسی است که کلاه خود را به امید تأمین مجوز ده ساله آینده برای حق اداره قرعه کشی ملی در انگلستان.

دفتر مرکزی پراگ از یک بیانیه مطبوعاتی رسمی شنبه استفاده کرد (پی دی اف) اعلام کند که قبلاً مسئول قرعه کشی در یونان ، ایتالیا ، اتریش و جمهوری چک بوده است و اکنون پس از “تکمیل پاسخ خود به پرسشنامه انتخاب کمیسیون قمار” وارد مرحله اول مسابقه برای سودآور مجوز انگلستان شده است.

تلاش گسترده:

حرکت از گروه سازکا بعد از کمیسیون قمار روند را از اواخر ماه اوت آغاز کرد این انتخاب شرکت برای جایگزینی دفتر مرکزی واتفورد است گروه کاملوت در اجرای پنجمین بزرگ جهان بخت آزمایی از جانب تابستان 2023. این تنظیم کننده قبلا توضیح داد که امیدوار است شریک جدیدش بتواند به آن کمک کند تا موارد اضافی را اضافه کند 41 میلیارد پوند (54.8 میلیارد دلار) این شرکت محبوب از زمان آغاز به کار در سال 1994 بیش از 560،000 دلیل خوب ایجاد کرده است.

احترام شناخته شده:

رابرت چواتال به عنوان مدیر ارشد اجرایی Sazka Group فعالیت می کند و از بیانیه مطبوعاتی برای توصیف شرکت خود استفاده کردپیشرو در کار قرعه کشی در سراسر اروپاکه همیشه در مورد تمایل خود به اجرای قرعه کشی ملی علنی بوده است. علاوه بر این ، مقامات اجرایی اعلام کردند که بازی انگلیس “یک گنجینه ملی با 26 سال تاریخ افتخارآمیز“که اکنون به دنبال آینده در یک موجود جهانی است”با تحول دیجیتالی ، انقلاب صنعتی چهارم و ویروس کرونا مختل شده است.

READ  شرکت Paradise Company Limited توسط ویروس کرونا آسیب دیده است

بیانیه Chvatal را بخوانید

منظره از زمان قرعه کشی ملی راه اندازی شده در سال 1994 بیش از اندازه تغییر کرده است. گروه سازکا سابقه ای در زمینه تسهیل تکامل لاتاری های تاسیس شده برای نوآوری برای آینده موفق خود دارد. ما در مورد اهداف خود جدی هستیم و به روندی که در آن وارد می شویم احترام می گذاریم. درخواست تکمیل شده خود را در مهلت دیروز به کمیسیون قمار ارسال کردیم. این یک لحظه مهم و هیجان انگیز برای ما بود که نشان دهنده ورود رسمی ما به این مسابقات بود. ما اطمینان داریم که ارسال ما سوابق حرفه ای و توانایی های فنی ما را نشان می دهد

وابستگی های اضافه شده:

چواتال اظهار داشت كه شركت وی در حال حاضر به استخدام تیمی برای استقرار در انگلستان اشتغال دارد در حالی كهایجاد مشارکت و روابط“که مطمئناً لازم است”برای تحویل در زمان مناسب یک پرونده قانع کننده” او با اعلام اینکه چنین اتحادهایی خواهد شد ، کار خود را به پایان رساندبر اساس درک صحیح نیازها و خواسته های همه ذینفعان و مشتریان استکه ممکن است توسط قرعه کشی ملی لمس شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *