جانس آرندز در رویداد شماره 9 هفته غلطک های برتر برنده است


هفته غلطک بالا در GGPoker در 8 نوامبر آغاز شد، یک تن از اقدامات بازی با کیفیت بالا را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. این مجموعه در مجموع 22 میلیون دلار جایزه در چندین رویداد اهدا خواهد کرد. از آنجا که این سریال در نیمه راه است ، نزدیک به 11 میلیون دلار جایزه تأمین شده است. بسیاری از قهرمانان جدید در میان اولین مسابقات معرفی شده اند ، از جمله Jans Arends. جانس توانست عنوان اول مسابقات Event # 9 را بدست آورد و 316 بازیکن دیگر را برای پیروزی در مسابقات انتخاب کند.

جزئیات رویداد شماره 9

بازیکنانی که در این رویداد شرکت می کنند ، هزینه پرداخت می کنند 2100 دلار و داده شد 25000 تراشه مسابقه دادن. قالب بازی این رویداد NLHE بود. 44 بازیکن برتر توانستند پول نقد خود را پرداخت کنند و یک روز پرداخت خوب دریافت کنند. بازیکنان برتر در این بازی و کسانی که حضور داشتند به 9 نفر نهایی راه یافت پرداخت پنج رقمی یا بالاتر تضمین شده است.

در پایان ، آن را به آرندز و بازیکنی معروف به “نجیب!” نبرد یک به یک مدت زیادی طول نمی کشد تا آرندز جایزه برتر 119392 دلار را بدست آورد. رقیب او ، “شایسته!” مجبور شد به مقام دوم و 88734 دلار پول جایزه بسنده کند.

رویدادهای بیشتر برای آمدن

هنوز اقدامات بیشتری برای انجام وجود دارد هفته غلطک بالا. بازیکنان می توانند در رویداد شماره 11، Super High Roller با 25000 دلار خرید. این مسابقات جایزه تضمینی 2.5 میلیون دلاری دارد. رویداد شماره 18 هست رویداد اصلی $ 10،300 Super MILLION $، یک تورنمنت که بسیاری از بازیکنان منتظر آن هستند.

READ  Catskills World Resorts که حیات نجات جنتینگ مالزی را به دست می دهد

رویداد اصلی خرید متوسط ​​بالایی دارد اما در کل خرید می کند 5 میلیون دلار در جایزه این رویداد در 15 نوامبر برگزار می شود. بازیکنان قبلاً در گزینه های ماهواره ای در GGPoker به رقابت پرداخته اند تا یک مکان بزرگ را بدست آورند پوکر آنلاین رویداد!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.