جاناتان دوهامل با مالیات علیه آژانس درآمد کانادا روبرو است


جاناتان دوهامل پس از بیش از یک دهه موفقیت در بازی پوکر ، اکنون بر سر بردن پوکر خود در حال نبرد قانونی با آژانس درآمد کانادا (CRA) است. Duhamel در سال 2010 با بردن 8.9 میلیون دلار به سری World Poker برنده شد. در طول سالها ، او به عنوان بازیکن پوکر به امرار معاش خود ادامه داده است. CRA در تلاش است مالیات برنده های Duhamel ، از جمله آنچه در سال 2010 به دست آورده است ، بدست آورد.

آژانس می گوید که طرفدار پوکر 1.2 میلیون دلار مالیات پرداخت نشده از 2010 تا 2012 بدهکار است. اگر آژانس پیروز میدان نبرد شود ، Revenu Quebec ممکن است سعی کند مالیات نیز بگیرد ، که این مبلغ کمی بیش از 2 میلیون دلار است.

آیا CRA ادعای حقوقی دارد؟

که در کانادا، برنده بازیهایی مانند پوکر مشمول مالیات نیستند. در ایالات متحده، آن ها هستند. هنگامی که دوهامل برنده WSOP شد ، در ایالات متحده مالیات پرداخت کرد. با این حال ، یک ساکن کانادا که دارای مشاغل تجاری است ، باید مالیات بر سود خود را پرداخت کند ، مهم نیست که چه نوع شغلی در حال فعالیت است.

برای CRA ، آنها بازی پوکر Duhamel را به عنوان تجارت خود در نظر بگیرید. او یک بازیکن حرفه ای پوکر است و از این بازی درآمد و درآمد دارد. بنابراین ، آنها احساس می کنند که او باید برای آنچه که برنده است مالیات بپردازد. Duhamel در همه جای دنیا پوکر بازی می کند و زمان زیادی را صرف این بازی می کند ، اما آیا واقعاً این یک تجارت است؟ دادگاه مالیاتی کانادا در ماه مارس به این پرونده رسیدگی خواهد کرد و

READ  Swintt اولین حضور آنلاین خود را در هلند انجام می دهد. قرارداد اسلات جدید با کازینو بازی جوانمردانه امضا می کند

CRA استدلال می کند که Duhamel یک تجارت را اداره می کرد حداقل برای سه سال، از 2010 تا 2012. آنها می گویند او بازی را جدی گرفت و موفقیت طولانی مدت او در بازی به مهارت و استعداد او بستگی داشت. CRA ادعا می کند که او هنگام بازی مانند یک تاجر جدی رفتار می کند و از سال 2008 ، تنها شغل وی بازی پوکر است.

این پرونده همچنین به بازی دوهامل اشاره دارد پوکر آنلاین 40 تا 50 ساعت در هفته و در طول مسابقات ، او با سرمایه گذاران کار می کند تا خطر تلفات خود را از طریق توافقنامه مبادله به حداقل برساند. آنها خاطرنشان كردند كه در سال 2010 ، هنگام WSOP ، او 4.1 میلیون دلار به افراد دیگر پرداخت كرد و 4.8 میلیون دلار از طریق 8.9 میلیون دلار برنده شوید، با توافقنامه مبادله از مالیات کسر می شود.

دوهامل مخالف است

برای حرفه پوکر ، او مخالف است. او می گوید که به دلیل شانس برنده WSOP شد و هرگز آموزش خاصی دیده است در پوکر Duhamel همچنین استدلال می کند که پیروزی خود در WSOP به او بدنام شد و به عنوان یک بازیکن حرفه ای پوکر که به او در زمینه های بازاریابی ، مانند تشویق بازیکنان دیگر برای بازی در PokerStars ، کمک کرد ، واجد شرایط بود ، اما بازی هنوز هم یک شانس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *