تیغه ها می توانند Baggies را در نبرد در پایین لبه کنندوست بروم – شفیلد یونایتد
شنبه 28 نوامبر ، ساعت 20:00
آسمان ورزشی

وست بروم از اولدترافورد ناامید شد

یک پنالتی دو بار در نیمه دوم تعیین کننده به عنوان مبارزه تعیین شد وست بروم در آخرین بازی خود در لیگ برتر با شکست یک بر صفر در منچستر یونایتد روبرو شد. دروازه بان باگی سام جانستون یک رشته ایستگاه عالی برای انکار باشگاه قدیمی خود انجام داد ، از جمله یک شوت عالی از ضربه اولیه برونو فرناندس ، فقط برای VAR برای مداخله.

متاسفانه برای اسلاون بیلیچپسران ، فرناندس در دومین تلاش خود برای ترک بدون پیروزی آلبیون پس از 9 مسابقه از زمان صعود به لیگ برتر هیچ اشتباهی نکردند. این برای بازدیدکنندگان سخت بود که یک دقیقه بعد از شروع مجدد ، وقتی خودشان پنالتی گرفتند کانور گالاگر دستگیر شد ، فقط برای اینکه تصمیم در هنگام بررسی لغو شود.

وست بروم بدون کاپیتان جیک لیورمور ولی Romaine Sawyers در غیاب او تحت تأثیر قرار گرفت ، در حالی که Kieran Gibbs مدافع نیز پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا در دسترس نبود. گذشته از تحریک در تصمیمات پنالتی ، بیلیچ احساس کرد تیمش نمایش خوبی ارائه می دهد و می گوید: “ما بدشانس بودیم. اگر اینگونه بازی کنیم – و بهتر – در هر بازی فرصتی خواهیم داشت.”

شفیلد یونایتد همچنان سنگین است

یک اعتصاب عالی سباستین هالر بدون برد اعلام شد شفیلد یونایتد یکشنبه گذشته در یک شکست دیگر در لیگ برتر. تیغه ها به وضوح شروع کردند و چندین شکاف اولیه ایجاد کردند قبل از اینکه به عنوان یک نیروی مهاجم محو شوند ، زیرا آنها در 9 بازی در این دوره به یک باخت لیگ هشتم سقوط کردند ، بازگشت ناامید کننده ای که باقی مانده است کریس وایلدرمردان پایین سنگ.

READ  نکات فوتبال یکشنبه - گادفری می تواند به کاخ حمله کند

یونایتد پس از عقب افتادن قبل از ساعت ساعت رالی کرد. اولی مک برنی توپ چپ پا را از پشت تیر دروازه دید ، اما تیغه ها هنوز در این فصل هنوز در بازی آزاد در Bramall Lane گل نخورده اند و وایلدر اعتراف کرد ، “ما حق حضور در اینجا را کسب کرده ایم و باید خیلی سریع کارهای را انجام دهیم تا در آن بمانید و از وضعیت خود به عنوان یک باشگاه لیگ برتر محافظت کنید. “

شش شکست از هشت شکست شف در این فصل با اختلاف یک گل و غیبت طولانی مدت مصدوم و تأثیرگذار بوده است. جک اوکانل در دفاع مطمئناً برای لباس وایلدر گران تمام شده است. بازدید کنندگان حداقل باید داشته باشند حتی استیونز و لیس موست پیش از سفر شنبه شب به کشور سیاه ، برای انتخاب مجدد در دسترس است.

این اولین دیدار لیگ برتر بین وست بروم و شفیلد یونایتد است ، اگرچه تیغه ها در آخرین دیدار مقابل دوتایی در لیگ برتر ، در 1973/73 پیروزی کسب کردند. این بازدیدکنندگان در پنج سفر اخیر خود در لیگ به The Hawthorns (W3-D1-L1) که مربوط به سال 2001 است ، افتخارات برتر را کسب کرده اند.

وست بروم 68/28/13 از سال 1985 تاکنون موفق به چشیدن طعم پیروزی در 10 مسابقه اول لیگ نشده اند ، اما عدم گلزنی در شش بازی از 9 مسابقه ابتدایی آنها (W0-D3-L6) مسئله ساز بوده است. میزبان با پنج نفر از شش تیم برتر فعلی روبرو شده است ، از جمله سه نفر از چهار تیم برتر در خانه ، و امید در میان طرفداران Baggies این است که میزبان در بازی های آینده دامنه خود را در برابر چراغ های کمتری پیدا کند.

READ  وست بروم و کریستال پالاس

شفیلد یونایتد 3.002/1 از ژوئیه گذشته از 12 جدال گذشته خود در لیگ برتر (W0-D1-L11) یک امتیاز انفرادی کسب کرده اند اما در این فصل نیز برنامه سختی را تحمل کرده اند. با این وجود ، Blades در 14 روز خارج از خانه خود در این سطح فقط W1-D3-L10 را برگردانده است و موفق به زدن 7 گل ضعیف در 21 ساعت فعالیت لیگ برتر در جاده ها شده است.

با آمدن به بازی های این آخر هفته ، هیچ تیمی در این فصل بیشتر از وست بروم (18) گل لیگ برتر دریافت نکرده است ، در حالی که هیچ تیمی کمتر از شفیلد یونایتد (4) گل نزده است. تیغه ها همچنین تنها تیم برتر پرواز بدون کلین شیت در 2020/21 هستند و با لباس آلبین روبرو هستند که کمتر از هر رقیب دسته ای فرصت های بزرگ بیشتری ایجاد کرده اند (3).

با توجه به موارد زیادی که در یک شش امتیازی ابتدایی در معرض خطر است ، انتظار یک مسابقه کم امتیاز را دارد. دوازده (67٪) از دو تیم 18 مسابقه لیگ ارائه شده است کمتر از 2.5 گل و تکرار آن در 1.664/6. با این حال ، من موجود را ترجیح می دهم شف یوونتد دو شانس و کمتر از 3.5 گل با جذابیت 1.80 از طریق گزینه Same Game Multi.

شفیلد یونایتد بیشترین اختلاف منفی را بین اهداف پیش بینی شده (xG) و گلهای این فصل (8.6 xG ، 4 گل) دارد و تقریباً 5 گل کمتر از آنچه انتظار می رود بر اساس کیفیت شانس خود داشته است. با این حساب ، اتهامات کریس وایلدر باید بتواند حداقل سهمی از غنائم روز شنبه را بگیرد.

READ  میزبان ها اولین برد خانگی خود را کسب می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *