تیغه ها برای مبارزه خوب


شفیلد یونایتد – منچسترسیتی
شنبه 31 اکتبر ، ساعت 12:30

سندرم فصل دوم؟

این شروع خیلی ضعیفی برای شفیلد یونایتد بوده است. موردی از سندرم فصل دوم اگر تا به حال یکی از آنها را دیده ام. خیلی اوقات ، وقتی این اتفاق می افتد ، این مورد است که تیم دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که همیشه انجام داده است اما تیم ها شروع به کار کردن روی آنها می کنند. همچنین درست است که بگوییم تاکنون آرون رامسدیل با استاندارد قبلی گل هند ، دین هندرسون بازی نکرده است. نشان می دهد که چرا یونایتد برای ادامه دادن به او برای یک سال دیگر بسیار ناامید شده است اما او دوباره به کار خود ادامه داد اولدترافورد.

اخبار بد دیگری نیز در این هفته وجود داشت که گزارش شد هافبک گلزن مرد سخت است جان لوندسترام نمی خواهد یک قرارداد جدید امضا کند. به نظر می رسد که او در حال جابجایی برای یک انتقال رایگان است که در آن می تواند دستمزدهای بیشتری را دریافت کند. آنها قبلاً گفته اند كه خوشحال هستند كه به جاي اينكه او هيچ كاري را ترك نكند ، او را در ژانويه بفروشند اما احتمالاً در اين حال بازي او را ادامه خواهند داد.

آنها می توانستند با سرعت لیس موست از جلو ، اما او هنوز مجروح است.

ملافه های دیاس به خوبی

این چیز خوبی است که تیم های برتر دیگر تاکنون با مشکل روبرو شده اند زیرا شهر منچستر فصل را ضعیف آغاز کرده اند

READ  کراکرهای کریسمس برای Gameweek 15 و 16

Aguero-man-city-2012.jpg

بخشی از این مسئله خودآزاری است. حتی یک فصل کجا نمی گذرد سرجیو آگوئرو در بعضی از مراحل آسیب نمی بیند و کم مطالعه بودن او گابریل عیسی به ندرت خلا the را به همان استاندارد پر می کند و … به هر حال خودش آسیب می بیند. پس چرا آنها مهاجم دیگری خریداری نکردند؟ آنها اکنون بیش از حد از جلو به جلو حمله می کنند اما مجبور هستند برای بازی در پست مهاجم مرکزی به رحیم استرلینگ مراجعه کنند.

روبن دیاس خوب شروع کرده است و قدرت و موقعیت او باعث شده است که آنها سخت تر و سازمان یافته تر به نظر برسند. هنگامی که او با Aymeric Laporte تفاهم کرد ، آنها می توانند یکی از بهترین مشارکت های دفاع دفاعی در فوتبال اروپا را تشکیل دهند.

سیتی ممکن است به پیروزی در این بازی ادامه دهد اما این 1/31.33 قیمت پایین است بله ، هر آمار تاریخی احتمالاً به شما خواهد گفت که آنها طی این سالها شماره یونایتد را داشته اند. آمارهایی مانند موردی که آنها در هیچ یک از شش بازی اخیر خود (D2 ، L4) آنها را شکست نداده اند و یا اینکه آنها هرگز در هشت تلاش در لیگ برتر آنها را شکست نداده اند. آمار از Opta.

اما این تا حدی فاقد موضوع است. سیتی بدون دو مهاجم اصلی خود است ، تازه از یک سفر نیمه هفته به فرانسه و در چهار مسابقه اخیر خود در لیگ تنها یک پیروزی کسب کرده است ، پیروزی 1-0 در خانه آرسنال.

READ  هر دو طرف می توانند در پارک Selhurst الزام کنند

همچنین ممکن است یونایتد یک مسابقه خوب برای سیتی باشد. مردان پپ گواردیولا از بازی با ضرباتی که از پشت محکم هستند لذت نبرید و اجازه ندهید که سیتی در وقت استراحت به آنها ضربه بزند. این می تواند یک بعدازظهر ناامید کننده برای آنها باشد و مطمئناً یک آزمایش بدنی خوب خواهد بود.

کیت مشکی کوین دی بروین 1280.jpg

اما به جای اینکه شهر را با این قیمت دراز کنم ، من با Blades خواهم رفت تا یا از شکست جلوگیری کنم یا بازی را به سختی از دست بدهم. پشتیبان گیری یونایتد +1.5 در 21/202.04 بدان معنی است که شما باید برنده خانگی ، تساوی و شکست باشید یک هدف واحد در کنار شما هستم و این بسیار خوب من را انجام می دهد.

بدون اینکه بخواهم زیاد به این موضوع ادامه دهم ، بعید است که سیتی بخاطر پول من امتیاز زیادی کسب کند غیبت های آگوئرو و عیسی. استرلینگ نه تنها به ویژه آگوئرو موثر نیست بلکه باید در آنجا بازی کند به این معنی است که آنها از مهارت های او در بهترین موقعیت سمت چپ محروم هستند.

به هر حال یونایتد خیلی گل نمی زند و سیتی ممکن است کمی خسته باشد. این واقعیت نیز وجود دارد که هیچ کدام از سه شهر آخر سیتی بیش از 2.5 گل به ثمر رسانده اند. من مطمئناً در اردوگاه “زیرین” خواهم بود 8/52.58 اگر بخواهم این بازار را بازی کنم.

من گفتم من فکر نمی کردم که این یک بازی با امتیاز بالا باشد اما پتو ایمنی را می پوشم رفتن با زیر 3.5 گل (13/20) به جای زیر 2.5 گل ، به عنوان اولین قسمت از یک بازی چندگانه.

READ  آمارها چه می گویند: اوپتا پیشنهاد می کند آرسنال از سقوط ویلا سود ببرد

سیتی در سه بازی خارج از خانه خود در شش بازی ، 10 و 10 کرنر تاکنون و در کل فصل گذشته موفق به انجام هفت کرنر در 58٪ از دیدارهای خارج از خانه خود شده است. این 6/10 آنها بیش از 6.5 کرنر دریافت می کنند در بازار گوشه گوشه خارج و این دو برابر است که به 2.47 می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *