تیغه ها با پیروزی در برابر کلبه های مبارز ، از مارک خارج می شوند


شفیلد یونایتد – فولام
یکشنبه ، ساعت 12:00
زندگی در BT Sport Box Office

تیغه ها برای مطابقت با موفقیت فصل گذشته تلاش می کنند

شفیلد یونایتد یکی از داستانهای موفقیت آمیز فصل گذشته بعد از آن بود کریس وایلدرز تیم ناخوانده با یک رقابت درخشان دنبال صعود به مقام نهم در لیگ برتر بود. تیغه ها در کل فصل در نیمه برتر بودند و یکی از بهترین رکوردهای دفاعی این رقابت ها را به رخ کشیدند. در هفته های آغازین تبلیغات جدید برنامه ریزی نشده است اما صحبت در مورد سندرم فصل دوم اغراق آمیز به نظر می رسد.

همیشه این احتمال وجود داشت که شفیلد یونایتد پیگیری موفقیت برجسته خود را یک کار دشوار بداند. چهار شکست از چهار بازی ابتدایی آنها ، از جمله باخت 2-1 در آخرین بازی خود در آرسنال ، این موضوع را برجسته می کند اما سقوط اصلی آنها تاکنون عدم گلزنی بوده است. تیغه ها رقابتی بوده اند اما فقط یک گل زده ضعف آنها را نشان می دهد. شفیلد یونایتد موقعیت هایی را ایجاد کرده و مهاجم را جذب کرده است راین بروستر در یک قرارداد باشگاهی از لیورپول می تواند راه حل ارائه دهد.

فولام بعد از صعود به مبارزه بزرگی روی آورد

فولام پس از پیروزی برنتفورد به برترین پرواز بازگشت ترویج از طریق فینال پلی آف قهرمانی در ماه آگوست. اسکات پارکر در اولین تلاش باشگاه را به لیگ برتر هدایت کرد اما نشانه ها پس از شروع نگران کننده فصل شوم هستند. فولام هم بدون امتیاز است و جدول تفاضل گل را بالاتر می برد.

READ  نکاتی در مورد برنلی و کریستال پالاس: عقاب ها برای زود پریدن از آب در می آیند

فقط پس از چهار مسابقه ، به نظر می رسد فولام قبلاً به دلیل عدم رضایت برای سقوط ، از خط خارج شده است. به راحتی می توان فهمید که چرا این فرض با دفاع از کلبه داران در شکست سنگین برابر آرسنال و استون ویلا همه در دریا نگاه می کنند. فولام در آخرین بازی خود در لیگ سفت و سخت شد اما همچنان در ولوز 1-0 شکست خورد و به نظر می رسد زمستان طولانی برای تیم پارکر در پیش است.

اسکات پارکر 1280.jpg

اگرچه شفیلد یونایتد هنوز به دنبال اولین برد خود است ، اما میزبان شایسته به نظر می رسد مورد علاقه های شما در 5/62.18 تا آخر هفته با یک پیروزی از رکود خارج شود. شفیلد یونایتد فصل گذشته در ده بازی خانگی پیروز شد و می داند که این فرصتی طلایی برای ادعای پیروزی معوقه مقابل یکی از ضعیف ترین حریفان در این بخش است.

فولام هستند 3.9 افراد خارجی برای بازی اما اشتیاق کمی برای پشتیبانی از بازدید کنندگان وجود دارد. شاگردان پارکر در چهار مسابقه خود در سه مسابقه موفق به گلزنی نشده اند و به نظر می رسد عدم موفقیت در تقویت قابل توجه ترکیب تیم ، آنها را در این فصل عقب نگه دارد. فولام در Bramall Lane تحت فشار زیادی قرار خواهد گرفت و به نظر نمی رسد ارزش تغییر را داشته باشد.

قرعه کشی در معاملات است 12/53.4 اما شایان ذکر است که پارکر درگیر نشده است بن بست در طول 14 بازی به عنوان مدیر در لیگ برتر. فولام ممکن است به امید کسب حداقل یک امتیاز ، برای ناامید کردن حریفان خود آماده شود ، اما شفیلد یونایتد به نظر تیم برتر است و باید بتواند در طول بازی وضعیت خود را به عنوان مورد علاقه توجیه کند.

READ  Daily Acca: لیورپول برای دیدن ویلا

هر دو تیم در این فصل برای گلزنی تلاش کرده اند و پیروزی کم امتیاز شفیلد یونایتد راهی برای افزایش احتمال پیروزی در خانه است. همه بازی های Blades برجسته است بیش از سه هدف و کمبود قدرت آنها نشان می دهد که پیروزی اندک نتیجه محتمل است. پیروزی شفیلد یونایتد با کمتر از 3.5 گل ، شانس آنها را افزایش می دهد 8/5.

گزینه دیگری که قابل تأمل است حمایت از شفیلد یونایتد برای پیروزی با یک است صفحه ی تمیز. Blades موفقیت فصل گذشته خود را بر اساس قدرت دفاعی خود بنا نهادند و وایلدر ممکن است به دنبال بازگشت به اصول این آخر هفته باشد. شفیلد یونایتد فصل گذشته 11 برد به صفر برد و فولام به شدت به الكساندر میتروویچ در خط حمله متكی است. میزبان ها در 10/10 برای یک پیروزی با کلین شیت و این یکی دیگر از گزینه های وسوسه انگیز برای کسانی است که می خواهند تیغه ها را با قیمت بیشتری پشت سر بگذارند.

Opta Stat

فولام و شفیلد یونایتد تنها طرف هستند هنوز رهبری نشده است در این فصل لیگ برتر تاکنون در لیگ برتر بوده است ، در حالی که فولام در 21-20-2020 چهار ساعت 40 دقیقه در لیگ برتر عقب بوده است. این است 4/6 تا تیغه ها پیش بیفتند و 4/6 برای فولام گل اول.

شرط بندی های سیمون را در توییتر دنبال کنید watfordtipster

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *