توپچی ها برای پشتیبانی کوتاه هستند

[matchPredictions=https://betting.betfair.com/predictions/brentford-vs-arsenal-prediction-and-stats.html]

برنتفورد به انتظار 74 ساله خود پایان داد

احساس اجتناب ناپذیری در مورد وجود داشت برنتفوردبازگشت احتمالی به فوتبال درجه یک پس از 74 سال دوری. زنبورها هفت بار پیاپی در نیمه نهایی مسابقات قهرمانی به دست آوردند ، دو بار در مرحله پلی آف شکست خوردند و قبل از جبران این اشتباهات با صعود در فینال پلی آف در ومبلی در ماه مه ، جبران کردند.

توماس فرانکتیمش بهترین گلزنان دسته دوم در فصل 2020/21 بود و ساکنان لندن غربی همچنین از داغترین مهاجم تیرانداز در این بخش برخوردار بودند. ایوان تونی رکورد 33 ضربات در لیگ به ثبت رسید ، زیرا رویکرد رسا برنتفورد سود زیادی به همراه داشت. زنبورها فصل عادی خود را با W21-D13-L4 به پایان رساندند ، فقط نورویچ امتیاز بیشتری جمع آوری کرد.

تونی آخرین بازی پیش فصل باشگاه را از دست داد اما فرانک اصرار داشت که مهاجم آماده و در دسترس است ، در حالی که جاش دا سیلوا غایب طولانی مدت است. با فروش هنریک دالسگارد در تابستان ، ممکن است از سرگی کانوس خواسته شود تا با امضای رکورد در پست دفاع کناری راست بازی کند. کریستوففر آجر اولین بازی خود را در لیگ در قلب دفاع برنتفورد انجام داد.

آرسنال فصل را با شکوفایی به پایان می رساند

انبار مهمات از سال 2015/16 در جمع چهار تیم برتر لیگ برتر به پایان نرسیده است و توپچی ها برای اولین بار از سال 1995/96 کار خود را بدون فوتبال اروپایی آغاز می کنند. چند فصل تاریک در شمال لندن بوده است ، اگرچه نشانه های بالقوه ای از پیشرفت در آن وجود داشت میکل آرتتاتدریس خصوصی در نیمه دوم فصل گذشته.

تنها منچستر سیتی در فصل گذشته باکسن دی از امتیاز 47 امتیاز آرسنال بهتر بود و ظهور و پیشرفت بوکایو ساکا و امیل اسمیت روو به اسپانیایی ها اجازه داد تا در آخرین تمدید گزینه های بیشتری را به ارمغان بیاورد. ورود بن وایت باید سومین دفاع برتر را از سال 2020/21 تقویت کند ، زیرا در تابستان امسال از برایتون حرکت بزرگی انجام داده است.

در جاهای دیگر ، توماس پارتی ، هافبک دفاعی برای “هفته ها” محروم بود و راب هولدینگ ، بازیکن میانی “به اندازه کافی مناسب نبود” تا در آخرین بازی دوستانه پیش فصل آرسنال مقابل همسایه تاتنهام حضور داشته باشد. گابریل مگالهاس نیز برای پرده افکن جمعه شب در دسترس نیست اما پیر امریک اوبامیانگ باید از خاموش مشخص شود

READ  قرمزها برای حفظ رکورد عالی کلین شیت در غرب لندن

برنتفورد و آرسنال فقط 10 بار در طول بازی لیگ 10 شمشیر زده اند-آخرین مورد در 1947 بود. با این حال ، زنبورها برتری قابل قبولی نسبت به توپچی ها در آن دیدارهای رودررو دارند و W5-D3 را جمع آوری کردند. -L2. این رکورد شامل بازگشت W4-D0-L1 هنگام استقبال از آرسنال در برنتفورد است.

برنتفورد 4.30100/30 در اولین مسابقه کامل خود در ورزشگاه جدید برنتفورد (W12-D9-L2) تنها دو باخت لیگ کسب کردند. در واقع میزبان فقط یک بار از اکتبر 2020 به اینجا برگشته است و همچنین هنگام بازی با شش تیم برتر دیگر در مسابقات قهرمانی فصل گذشته (W4-D4-L2) از بازگشت منطقی برخوردار شد.

انبار مهمات 1.9421/20 W14-D5-L5 را در 24 بازی لیگ برتر خود از Boxing Day تا 2020/21 2020 به صورت رسمی ارسال کردند. توپچی ها همچنین اکثر آثار خود را در خارج از امارات تهیه کردند و W10-D3-L6 را در سفرهای خود ارسال کردند. لباس مایکل آرتتا نیز در بازی خارج از خانه در 7 تیم پایانی (W6-D1-L0) از 21 امتیاز ممکن 19 امتیاز کسب کرد.

علیرغم ترجیح مالکیت ، برنتفورد دیگر طرف گونگ هو قدیمی نیست. توماس فرانک بر روند بازی به شیوه ای کنترل شده تر نظارت داشته است و همین امر را می توان در مورد میکل آرتتا در آرسنال نیز گفت ، زیرا توپچی ها اغلب از پشت بازی می کنند و به دنبال حفظ خط ثبات و امنیت هستند.

این نشان می دهد که بازکنی به سبک بسکتبال بعید است ، حتی اگر بیش از 2.5 گل 1.8810/11 بعنوان نتیجه محتمل تر به چالش کشیده شده است. در عوض ، من وارد بازار نقص آسیایی در بورس می شوم برنتفورد +0.5 و +1.0 می تواند با معقول مورد بررسی قرار گیرد 1.785/4به

READ  نکات برایتون - شفیلد یونایتد

در صورتی که زنبورها از شکست اجتناب کنند و اگر آرسنال دقیقا با یک گل برنده شود ، تنها نیمی از سهام خود را از دست خواهیم داد. تنها راهی که کل سهام ما را از دست می دهد این است که جمعه شب مهمان با دو گل یا بیشتر برنده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *