تور جدید پوکر Mid-States که در ماه اکتبر به ایلینویز می آید


به دلیل شیوع ویروس کرونا ، گزینه های پوکر زنده بسیار کم بوده است. با این حال ، ماه آینده تور جدید پوکر به مدارهای مختلف می آید و به بازیکنان اقدامات پوکر فراوان همراه با راهی برای بازگشت به امور خیریه را ارائه می دهد. از 2-4 اکتبر ، Sheraton Suites Chicago Elk Grove میزبان اولین تور پوکر Midway خواهد بود. 100000 دلار تضمین برای گرفتن پول وجود دارد و این مسابقات به عنوان یك كمك خیرخواهانه انجام می شود و به بچه های بخش شمالی ایلینوی.

جزئیات درباره تور

تور پوکر میدوی خرید خواهد داشت 1100 دلار. دو پرواز شروع می شود که یکی در 2 اکتبر انجام می شود و دوباره در 3 پرواز انجام می شودrd. به بازیکنان داده می شود 30000 تراشه شروع و سطح روز 1 فقط 30 دقیقه طول خواهد کشید. تا روز 2 ، بازیکنان هر 40 دقیقه یکبار حرکت می کنند.

در روز 1A و 1B ، پوکر این عمل در سطح 20 متوقف خواهد شد. بازیکنانی که آویزان شده اند در روز 2 به حالت اولیه بر می گردند. این روز آخرین روز خواهد بود و یک برنده تاجگذاری می شود. بازیکنان می توانند دوباره وارد مسابقه شوند اما اگر هر دو پرواز باقی بماند ، بازیکن باید پشته بزرگتر را به روز 2 ببرد.

جنبه جالب این تور اقدام به صورت مستقیم پخش خواهد شد از ابتدا تا انتها قبل از شروع مسابقات ، تور بازی های نقدی را ارائه می دهد تا بازیکنان بتوانند زودتر برسند و اگر تصمیم می گیرند جلوتر بروند و بازی کنند.

READ  توضیح درباره قوانین جدید قمار در ماکائو

پیش ثبت نام قبلاً آغاز شده است برای این رویداد بازیکنان می توانند از سایت Mid-Way Poker Tour بازدید کرده و برای ثبت نام بر روی دکمه پیش ثبت نام کلیک کنند. طبق مقررات COVID-19 برای شرکت کنندگان ماسک لازم است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *