تور جدید پوکر Mid-States که در ماه اکتبر به ایلینویز می آید


به دلیل شیوع ویروس کرونا ، گزینه های پوکر زنده بسیار کم بوده است. با این حال ، ماه آینده تور جدید پوکر به مدارهای مختلف می آید و به بازیکنان اقدامات پوکر فراوان همراه با راهی برای بازگشت به امور خیریه را ارائه می دهد. از 2-4 اکتبر ، Sheraton Suites Chicago Elk Grove میزبان اولین تور پوکر Midway خواهد بود. 100000 دلار تضمین برای گرفتن پول وجود دارد و این مسابقات به عنوان یك كمك خیرخواهانه انجام می شود و به بچه های بخش شمالی ایلینوی.

جزئیات درباره تور

تور پوکر میدوی خرید خواهد داشت 1100 دلار. دو پرواز شروع می شود که یکی در 2 اکتبر انجام می شود و دوباره در 3 پرواز انجام می شودrd. به بازیکنان داده می شود 30000 تراشه شروع و سطح روز 1 فقط 30 دقیقه طول خواهد کشید. تا روز 2 ، بازیکنان هر 40 دقیقه یکبار حرکت می کنند.

در روز 1A و 1B ، پوکر این عمل در سطح 20 متوقف خواهد شد. بازیکنانی که آویزان شده اند در روز 2 به حالت اولیه بر می گردند. این روز آخرین روز خواهد بود و یک برنده تاجگذاری می شود. بازیکنان می توانند دوباره وارد مسابقه شوند اما اگر هر دو پرواز باقی بماند ، بازیکن باید پشته بزرگتر را به روز 2 ببرد.

جنبه جالب این تور اقدام به صورت مستقیم پخش خواهد شد از ابتدا تا انتها قبل از شروع مسابقات ، تور بازی های نقدی را ارائه می دهد تا بازیکنان بتوانند زودتر برسند و اگر تصمیم می گیرند جلوتر بروند و بازی کنند.

READ  جوهر ببر قرمز معامله تجاری با شرط بندی در خانه انجام می دهد

پیش ثبت نام قبلاً آغاز شده است برای این رویداد بازیکنان می توانند از سایت Mid-Way Poker Tour بازدید کرده و برای ثبت نام بر روی دکمه پیش ثبت نام کلیک کنند. طبق مقررات COVID-19 برای شرکت کنندگان ماسک لازم است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.