تنظیم کننده ASA علیه تبلیغات تلویزیونی Ladbrokes حکم می کند


در انگلستان و گزارش شده است که اداره استاندارد تبلیغات (ASA) یک مکان تلویزیونی را از قمار آنلاین لادبروک و ورزش ورزشی مارک پس از حکم داد که رفتارهای غیرمسئولانه قمار را از نظر اجتماعی به تصویر می کشد.

بر اساس گزارش روز سه شنبه از مستقل روزنامه ، آگهی متخلف در ماه آوریل پخش شد و با تفسیری آغاز شد که “من تکان دهنده هستم. تا فوتبال ، پایین برنامه مثل یک سگ روی داشبورد “. گویا تبلیغات بحث برانگیز پس از آن ادامه یافت و مردی را نشان داد که گویا در ایستگاه قطار از برنامه ورزشی ورزشی همراه با نام تجاری استفاده می کند و با صداگذاری همراه است که اظهار می دارد “وقتی شرط می بندم ، من یک مدیر ناامید هستم. من هر توپ را لگد می زنم.

هیجان:

این روزنامه گزارش داد که متعاقباً در صحنه جنجالی صحنه ای به وجود آمد که سه هوادار فوتبال در آن حضور داشتند با گلزنی پرید و جیغ زد اما بعد از آن دچار تنش و عصبی شد این اقدام توسط کمک داور ویدیویی بازی (VAR) بررسی شد.

ادعای خواهان:

ایندیپندنت گزارش داد که یکی از بینندگان به ASA شکایت کرده است که ادعا می کند تبلیغات Ladbrokes مسئولیت اجتماعی ندارد زیرا افرادی که به نظر می رسید معتاد به قمار هستند را به تصویر می کشد. اگرچه اپراتور از این نقطه به شدت دفاع کرده بود ، با این وجود ناظر با این اعتراض موافقت کرد و نام تجاری را از شرکت برجسته iGaming Entain سفارش داد نمایش آگهی مشکوک را متوقف کنید.

READ  بازگشایی اتاق پوکر MotorCity ؛ گزارش

منطق نظارتی:

در قضاوت خود ، ASA گزارش داد که اولین شخصیت در تبلیغات به نظر می رسد شرط بندی مداوم به جای تمرکز روی خود بازی در حالی که صحنه دوم آن مردی را نشان می داد که به نظر می رسید جدا از محیط اطراف خود حسن نیت ارائه می دهد مشغله قمار. علاوه بر این ، تنظیم کننده گویی توضیح داد که صداگذاری از عمل سوم این نقطه به خوبی می تواند نشان دهد که هیجان به نمایش درآمده از برنده احتمالی یک باتری نه از فوتبال واقعی.

گزارش شده است که قضاوت از ASA را بخوانید …

“ما این را در نظر گرفتیم نوسانات خلقی مربوط به قمار یک مشکل قمار بود. از آنجا که به نظر می رسید این تبلیغ یک تغییر عمده خلق و خوی را نشان می دهد و آن را مستقیماً به تنش بالقوه برنده شدن یک باتری به جای تماشای ورزش مرتبط می کند ، ما در نظر گرفتیم که این آگهی رفتار قماربازی را به تصویر می کشد. به همین دلایل ، به این نتیجه رسیدیم که این آگهی رفتار قمار را نشان می دهد که از نظر اجتماعی غیرمسئولانه است و بنابراین کد را نقض می کند. “

پیشنهاد بعدی:

همزمان با سفارش لادروک برای متوقف کردن نمایش آگهی متخلف ، ASA علاوه بر این گزارش شده است مارکبرای اطمینان از اینکه تبلیغات آینده رفتار قمار را نشان نمی دهد که از نظر اجتماعی غیرمسئولانه است“با نمایش شخصیت هایی که از محیط اطراف خود جدا شده اند یا به نمایش گذاشته شده اند”نوسانات خلقی و [a] مشغله قمار

READ  استودیوی اسلات های ویدیویی Holle Games به iSoftBet GAP می پیوندد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *