تنظیم کننده فرانسوی در حال رایزنی عمومی در مورد تبلیغات قمار است


L’Autorité de régulation des jeux (ANJ) تنظیم کننده فرانسه است که اخیراً یک دوره مشاوره عمومی را به مدت یک ماه در مورد تبلیغات قمار اعلام کرده است. بسته به نتیجه نظرات عمومی ، ممکن است تغییراتی در چارچوب مقررات در صنعت قمار کشور رخ دهد.

جمع آوری بازخورد

از امروز و به مدت یک ماه ادامه دارد ، مشاوره به دنبال این است جمع آوری بازخورد ساکنان فرانسه درباره نحوه درک قمار تنظیم کننده همچنین امیدوار است در مورد احساس شهروندان در مورد استراتژی های تبلیغاتی مورد استفاده اپراتورهای بازی بیشتر بیاموزد.

نظرسنجی در مورد احساس مردم در مورد قدرت ANJ برای تنظیم انجام می شود تبلیغات قمار تنظیم کننده می پرسد که آیا باید کنترل های جدیدی برای محافظت از جوانان و کسانی که بیشتر در معرض آسیب قمار هستند ، اضافه شود.

این مشاوره در حالی صورت می گیرد که ANJ از عوامل قمار در فرانسه به دلیل تبلیغات بیش از حد در یورو 2020 انتقاد کرده است.

عبور از یک خط

در ماه ژوئیه ، ANJ جلسه ای برگزار کرد و اظهار داشت که اپراتورها در مورد تبلیغات مربوط به رویداد فوتبال از مرز عبور کرده اند. هنگامی که به حجم تبلیغات ارائه شده رسید ، چندین کمپین تبلیغاتی بیش از حد تشخیص داده شد. اعتقاد بر این بود که دیگران مخاطبان جوان را هدف قرار داده اند.

پس از صحبت با اپراتورها در مورد تبلیغات زیاد در طول یورو 2020، برنامه عملیاتی ارائه شد. ANJ اظهار داشت که تبلیغات دارندگان مجوز به طور منظم بررسی می شود و دستورالعمل های دقیق تری برای بازاریابی تا پایان سال جاری معرفی می شود.

READ  Crown Resorts Limited با تقبیح لعنتی برخورد کرد

ANJ به این نتیجه رسید که تبلیغات زیادی در طول مسابقات به دلیل نظرسنجی توسط Harris Interactive وجود داشته است. به نظر می رسید در جریان مسابقات ، عموم مردم از تبلیغات گسترده مربوط به قمار ناراضی بوده اند.

بیش از 1000 نفر مورد بررسی قرار گرفتند توسط گروه از 18 سال به بالا. بیش از 50 were مشخص شد که احساس می کنند تبلیغات زیادی در طول بازی ها در تلویزیون نشان داده شده است. اکثریت شرکت کنندگان در نظرسنجی همچنین احساس کردند حجم تبلیغات بسیار زیاد است و می تواند منجر به افزایش اعتیاد به قمار در منطقه شود.

پس از این مشاوره جدید ، کارگاههای گفتگوی شهروندان نیز برگزار می شود. این کارگاه ها در مناطق مختلف برگزار می شود فرانسه برای به دست آوردن نظر گسترده تر در مورد تبلیغات در این رویدادها در مورد چگونگی ارائه تبلیغات در عین محافظت از جوانان بحث خواهد شد. تمام اطلاعات ارائه شده توسط عموم مردم و همچنین اپراتورها ، مقامات دولتی و متخصصان مراقبت های بهداشتی توسط ANJ برای تصمیم گیری در مورد مقررات تبلیغات جدید استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.