تنظیم کننده جبل الطارق مجوز B2B را برای Relax Gaming صادر می کند


پس از اخیراً با Paddy Power و Betfair و ارائه دهنده و جمع کننده iGaming راه اندازی شد Relax Gaming اکنون توسط تنظیم کننده جبل الطارق مجوز B2B اعطا شده است.

این تأییدیه یک مرحله مهم دیگر را در متخصص محصولات بازی نشان می دهد ادامه استراتژی رشد و به این شرکت اجازه می دهد تا با تمرکز بر بازارهای مهم نظارتی نظیر انگلستان، جایی که یک سری مشارکت عمده در راه اندازی 2020 دارد.

دسترسی / ارزش افزوده گسترده:

مدیر اجرایی Relax Gaming ، تومی میجالا، در مورد تأیید در اظهار نظر کرد یک پرس شرکت، گفت…

“اطمینان از تأیید صلاحیت مجوز جبل الطارق یک ستون اصلی در استراتژی رشد ما است و ما خوشحالیم که تمام محصولات و خدمات ما به طور کامل توسط تنظیم کننده گواهی شده اند ، و راه های جدیدی را برای ما فراهم می کند تا بتوانیم دسترسی خود را افزایش دهیم و ارزش قابل توجهی را به سومین ارزش خود اضافه کنیم. تأمین کنندگان حزب.

“این مجوز به ما اجازه می دهد تا با سرعت کامل در بازارهای اصلی تمرکز خود و معاملات پیشرفت با بزرگترین نام های صنعت پیش برویم. با مشارکت های برجسته ای که از قبل در دست اجرا هستند، این مرحله رشد بعدی نوید توسعه سریع بازار را می دهد. “

چهارمین گواهینامه نظارتی ، علاوه بر مجوز B2B ، شرکت مستقر در مالت و استونی همچنین مجوزهای کمیسیون قمار انگلستان ، سازمان بازی مالت و دفتر ملی بازی رومانی (ONJN) را دارد. همراه با فعالیت های مجاز ، این شرکت همچنین پشتیبانی کامل می کند بازارهای تنظیم شده مانند لتونی ، استونی ، سوئد و دانمارک.

READ  اتحاد PalaceBet.co.za (iGaming) برای خدمات تکامل آفریقای جنوبی

رشد بیشتر انگلیس:

همانطور که گفته شد ، شرکت مالت نیز اخیراً حضور خود را در بازار انگلستان پس از توافق در مورد معامله محتوای با Leading مارک های Flutter Entertainment Paddy Power و Betfair. این توافقنامه به دو اپراتور این امکان را می دهد تا به دامنه وسیعی از مطالب از طرف سوم شخص تامین کننده Bullet Silver و طراحی شده توسط استودیوها ، علاوه بر نمونه کارها یکپارچه از شرکای سیستم عامل خود.

این شرکت به پنج مکان از جمله دفتر مرکزی خود در مالت ، استونی ، فنلاند ، صربستان و سوئد رشد کرده است ، در حالی که شرکای آن به کتابخانه بیش از 1000 بازی کازینو متشکل از محتوای جمع آوری شده با کیفیت بالا از یک گروه انتخاب شده از گلوله نقره ای و طراحی شده توسط استودیوهایی مانند بازی های کالامبا، STHLMGAMING و بالا و پایین آمدن 4ThePlayer.com، و همچنین High 5 Games ، Big Time Gaming و Quickspin.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.