تمرکز عملیات جهانی برای Novomatic AG


غول ماشین های بازی اروپایی Novomatic AG از تاسیس بخش جدید عملیات جهانی خود برای مدیریت تقریباً 1900 امکانات بازی در سراسر جهان خبر داده است.

شرکت اتریشی استفاده کرد بیانیه مطبوعاتی رسمی اعلام کند که بخش تازه از دفتر فروش ، تولید و لجستیک جهانی خود استخراج شده است و همچنین مسئولیت اجرای مجموعه این امکانات خارجی 214000 پایانه بازی و اجاره تجهیزات به شرکای بین المللی را نیز به عهده دارد.

کنترل در نظر گرفته شده:

دفتر مرکزی Gumpoldskirchen Novomatic AG نشان داد که محل استقرار آن در بیش از 45 کشور جهان است صادرات تجهیزات و راه حل های بازی الکترونیکی با فناوری پیشرفته به مشتریان در حدود 90 کشور. علاوه بر این اظهار داشت که بخش جدید آن توسط “مدیر طولانی مدت” هدایت می شود توماس کمناکی (در تصویر) در نقش معاون عملیات جهانی و تقریباً 21000 پرسنل شاغل در بسیاری از شرکت های تابعه بین المللی را مراقبت می کنند.

زمینه متعادل:

Novomatic AG اعلام کرد که Komnacky ، که اکنون مستقیماً به عضو هیئت مدیره گزارش خواهد داد ریچارد پیشچ، در سال 2014 به صفوف خود پیوست و مسئولیت رسیدگی را به عهده داشته است وظایف تحلیل بازار ، توسعه استراتژی و توسعه تجارت. علاوه بر این اعلام شد که مدیریت بازرگانی و فارغ التحصیل حقوق قبلاً در بانکداری سرمایه گذاری کار کرده اندنقش کلیدی“به عنوان مدیر یک جفت از شرکت های تابعه خود”در تعداد زیادی از ورود به بازار ، خریدهای شرکت و پروژه های امتیازات بین المللیدر حوزه های قضایی متنوع آمریکای لاتین و اروپای شرقی.

READ  Greentube با اسلات ویدیویی جدید خود Diamond Link: Mighty Santa یک خوراک فصلی را آغاز کرد

تهیه شریک:

كومناكی با استفاده از بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت كه وی در حال حاضر قصد دارد برایتقویت پشتیبانی ستاد“برای انبوه Novomatic AG”سازمان های کشور“در حالی که به طور همزمان”بهبود پوشش کشور توسط افراد تماس مرکزی. ‘ وی همچنین اعلام کرد که مایل است “عملکردهای داخلی این افراد را گسترش داده و”یک تبادل اطلاعاتی ساخت یافته“تا بتوانم”برای استفاده از هم افزایی های بالقوه. “

بیانیه Komnacky را بخوانید

“هدف من این است که کمک قابل توجهی به بهبود عملکرد کلی شرکت با ایجاد شبکه های حتی قوی تر بین شرکت های تابعه و همچنین ارائه راهنما و پشتیبانی هدفمند از ستاد. “

هدف کار تیمی:

به نوبه خود و پرچ با استفاده از بیانیه مطبوعاتی افشا کرد که تمرکز اصلی شرکت جدید وی است عملیات جهانی تقسیم خواهد شدبرای ایجاد یک واحد ترکیبی ، مقطعی“که قادر به طور موثر و موثر است”پشتیبانی و مدیریت شرکت های تابعه بین المللیبا همکاری ستاد.

بیانیه Presch به عنوان خوانده شده

“توماس كومناكی یك مدیر باتجربه در Novomatic AG است كه وظیفه هدایت این بخش مركزی را نه تنها به دلیل آشنایی كامل با گروه ، بلکه به دلیل وی در گذشته با سازمان های کشور همکاری نزدیک داشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.