تلاش مشترک Pragmatic و Reel Kingdom


پاییز زمان مناسب برای افزایش گرما و بازی عملی این کار را با Ultra Hold و Spin انجام می دهد ، آخرین عنوان موفق آن با همکاری استودیوی بازی سازی آینده ، Reel Kingdom ساخته شده است.

این بازی 3 حلقه ای و 3 ردیفی به بازیکنان a کلاسیک تجربه اسلات با پیچ و تاب و به دنبال همکاری های قبلی، شامل Ultra Burn و داغ برای سوختن، و به نمونه کارها در حال رشد اسلات ارائه دهنده پیوست.

ویژگی های بازی:

در طول گیم پلی ، بازیکنان قادر به تحریک هستند چرخش اضافی دور با جمع آوری پشته ای از سه مورد نمادهای پاداش سکه. هنگامی که آنها آن را به “نگه دارید و بچرخید”دور ، مقدار سکه های نقره بین 1-9 برابر سهام است ، در حالی که سکه های طلا این شرط تا x20 ارزش دارد.

در کل دور چرخش اضافی ، سکه ها در همان مکان روی حلقه ها باقی می مانند و مجموع ارزشهای سکه به بازیکن تعلق می گیرد. اگر نماد Diamond Money به زمین بیفتد ، یک سکه می تواند ارزش داشته باشد به اندازه 500 برابر ضرب شده است، که منجر به پیروزی های عمده تا 2،460 برابر سهم بازیکن می شود.

در یک بیانیه مطبوعاتی شرکت، مدیر ارشد بازرگانی عملکرد عملی ، ملیسا سامرفیلد در مورد نسخه جدید اظهار نظر کرد ، گفت …

Ultra Hold و چرخش یکی دیگر از وسایل جالب توجه موجود در ارائه اسلات ماست ، به بازیکنان این فرصت را می دهد تا انبوهی از سکه ها را روی حلقه ها جمع کنند.

READ  شبکه GGPoker اکنون در رومانی از طریق playgg.ro ارائه می شود

“ما همچنان به دنبال راه هایی برای افزایش پیشنهادات و مشارکت خود با هستیم Reel Kingdom یک امتیاز منحصر به فرد به مجموعه ما اضافه کرده است. “

اسلات های سپتامبر:

اضافه شدن جدید ، دومین پیشنهاد ماه سپتامبر از Pragmatic Play است ، پس از شروع نوسانات بالا نفرین گرگینه مگا وی در ابتدای ماه.

مطمئناً مورد توجه شما قرار خواهد گرفت ، اسلات ویدئویی 6 × 6 حداکثر امتیاز را ارائه می دهد 46656 خط پرداخت، بالقوه برای برد بیش از 40،000x، و ویژگی هایی از جمله نمادهای رمز و راز ، اصلاح کننده های حلقه ، و چرخش های اضافی با ارتقا symbol نمادها. و ، البته ، مکانیک Megaways با وام از Big Time Gaming.

مورد بعدی از توسعه دهنده است ستاره فضل، یک نوسان ویدیویی با مضمون علمی-تخیلی بالا که پتانسیل برنده بزرگ را با حداکثر برد 25000 برابر سهام ارائه می دهد. بنابراین حتماً آن را در 17 سپتامبر که برای پخش در دسترس است ، بررسی کنید.

در حال حاضر Pragmatic حداکثر چهار مورد جدید تولید می کند اسلات آنلاین بازی های ماهانه. کل نمونه کارها شرکت از طریق یکپارچه سازی API در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *