تقبیح رسمی Veikkaus Oy


که در فنلاند و اپراتور بازی ویکاکوس اوی گزارش شده است که گفته شده است که با طولانی کردن و تغییر یک معامله طولانی مدت عرضه که با نوآور بریتانیایی داشت ، قوانین خرید محلی را نقض کرد فناوری بین المللی بازی (IGT).

بر اساس گزارشی از دامنه اخبار در iGamingBusiness.com ، این شرکت دولتی توافق کرد که اتحادیه اصلی سیستم های بازی پنج ساله مرکزی خود را با GTech در سال 2004 قبل از اینکه این سازمان اخیر توسط IGT دفتر مرکزی لندن حدود ده سال بعد خریداری شود ، توافق کرد. منبع جزئیات این که این جفت ارز متعاقباً چندین بار این قرارداد اصلی را بدون هیچ مناقصه ای تمدید و تغییر داد تا اینکه سرانجام در سپتامبر سال 2018 یک اتحاد کاملاً جدید و گسترده را مرکب کرد.

معاینه خارجی:

دامنه اخبار گزارش داد که این توافق نامه بعدی باعث شد سازمان رقابت و مصرف کننده فنلاند برای شروع تحقیق رسمی در ژانویه که رابطه بین ویکاکوس اوی و IGT. رگولاتور اکنون ادعا کرده است که اپراتور تخلف کرده است قانون تدارکات رهنمودهایی که باید آن را می دیدند هر عنصر جدیدی از این اتحاد های مختلف را برای مناقصه عمومی قرار دهید پس از اطلاع مرجع دولتی مربوطه.

اعتبار سنجی مختلف:

گفته می شود در دفاع از خود ، ویکاوس اوی به نهاد تنظیم کننده گفته استآن را یک نهاد پیمانکاری نبود قبل از ادغام آن بخت آزمایی، ورزش ورزشی و اسلات مشاغل در ژانویه 2017 در حالی که مشکوک تغییرات از 50٪ ارزش جمع شده توافقنامه اصلی 2004 فراتر نرفته بود. علاوه بر این ، اپراتور ادعا کرد که چنین تغییراتی برای ایجاد آن ضروری بوده است کمتر به یک تامین کننده متکی است برای عناصر محیطی کسب و کار خود و اجازه می دهد تا آن را به راحتی مناقصه جدیدی را برای سیستم اصلی قرعه کشی خود تا سال 2024 راه اندازی کنید.

READ  آینده نامشخص برای طرح کازینو یوکوهاما

توبیخ کاهش یافته:

با این حال، الیسا آلتو گزارش شده است که از سازمان رقابت و مصرف کننده فنلاند Veikkaus Oy را اعلام کرد فرار از هرگونه مجازات مالی است زیرا سوdem پیشینه های آن بیش از شش ماه قبل از آغاز تحقیقات رسمی سازمان وی رخ داده است.

گفته می شود بیانیه ای از آلتو را بخوانید

“هدف Veikkaus Oy از کاهش وابستگی به تامین کننده و پیشنهاد قیمت خدمات غیر اصلی به خودی خود باید پشتیبانی شود اما روش اجرایی که انتخاب کرده با قانون تدارکات مطابقت ندارد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.