تغییرات مورد بررسی در فنلاند در مورد قانون قرعه کشی


قانون قرعه کشی در فنلاند شامل مقرراتی است که این کشور در بازار بازی خود استفاده می کند. اخیراً ، مقامات دولتی پیشنهاداتی را برای پارلمان برای قانون قرعه کشی ارسال کرده اند که در آن تغییراتی اعمال می شود. از جمله گزینه ها می توان به مسدود کردن پرداخت و ممنوعیت تبلیغات در اسلات اشاره کرد.

کاهش معایب

با اصلاحات ، منابع نشان می دهد که دولت به دنبال اصلاح صنعت و ایجاد محیط امن تر قمار آنلاین است. وزارت کشور اعلام کرد که هدف از این تغییرات این است که کاهش معایب قمار در داخل صنعت

این لایحه جدید به دنبال معرفی مسدود کردن پرداختها در برابر اپراتورهایی است که مجوز آنها توسط آنها وجود ندارد استخرها و تبلیغ برای بازیکنان واقع در فنلاندبه یک لیست بلوک توسط پلیس ایجاد و بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که بانک ها تراکنش ها را از طریق چنین شرکت هایی مسدود می کنند. در صورت تأیید ، همه بانک ها و ارائه دهندگان خدمات باید به بخش مسدود کردن پرداخت ها پایبند باشند.

اسلات های Veikkaus در اوایل سال شناسایی اجباری را معرفی کردند و این تغییر از طریق اصلاحات در تمام انواع قمار گسترش می یابد. در صورت تأیید ، عامل شناسایی تا سال 2024 اجرا می شود.

تغییرات بازاریابی

قانون تجدید نظر قرعه کشی همچنین شامل تغییرات عمده در پتانسیل بازاریابی اپراتورها می شود. تبلیغات مرتبط با بازی هایی که مضر تلقی می شوند ، مانند بازی های اسلات ، بر اساس تغییرات قانونی ممنوع می شود.

READ  Playson از ویژگی جدید Buy-in رونمایی کرد

همانطور که اپراتورها تبلیغات بازاریابی برای بازی ها را ارائه می دهند ، آنها باید شامل محدودیت سنی برای قمار باشد در آگهی همراه با گزینه درخواست ممنوعیت. خدمات مرتبط با اعتیاد به قمار نیز باید در تبلیغات گنجانده شود. هر گونه نقض قوانین جدید ، در صورت وضع ، باعث اعمال هزینه جریمه از سوی هیات پلیس برای متخلف می شود.

برخلاف تغییرات فوق ، برخی زمینه ها پتانسیل بازاریابی برای اپراتورها را افزایش می دهد. اصلاحات قانون قرعه کشی اجازه می دهد بازی های شرط بندی به بازار عرضه شوند که در حال حاضر مجاز نیستند ، مانند توتو بازی هابه مقامات دولتی احساس می کنند که این امر بازیگران را به بازار تنظیم شده می آورد.

همچنین در اصلاحیه های موجود در قانون قرعه کشی این بدان معناست که Veikkaus باید دستگاه های بازی را در مکان های خود اضافه کند که می توانند بدون هیچ مانعی مانیتور شوند. تأمین کنندگان ماشین ، همراه با Veikkaus ، باید یک برنامه خود نظارتی ایجاد کنند تا مطمئن شوند جنبه های کنترل و پیشگیری از آسیب در بازی ها اجرا می شود.

هنوز مشخص نیست که آیا تغییرات ارائه شده در قانون قرعه کشی از حمایت کافی برای پیشرفت برخوردار است یا خیر. در صورت تصویب اصلاحات ، صنعت قمار در چند سال آینده با تغییرات عمده ای روبرو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.