تشویق سه ماهه Galaxy Entertainment Group Limited


اپراتور کازینو آسیا Galaxy Entertainment Group Limited گزارش شده است که نتایج مالی خود را برای سه ماهه سوم منتشر کرده است که نشان می دهد درآمد کلی خالص آن در مقایسه با دوره سه ماهه قبلی با رشد 34 درصدی به 199.8 میلیون دلار رسیده است.

بر اساس گزارشی از Inside Asian Gaming ، شرکت معتبر در هنگ کنگ مسئول این موارد چشمگیر است کهکشان ماکائو، StarWorld Macau و برادوی ماکائو اماکن و همچنین شاهد تعدیل زیان تعدیل شده خود قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک برای دوره سه ماهه بود که با سه ماهه 31٪ بهبود یافت و به 121.6 میلیون دلار رسید.

تأخیر طولانی مدت:

Galaxy Entertainment Group Limited علاوه بر این گزارش شده است که جزئیات مالی سه ماهه سوم شروع آغاز شده است راه طولانی آن برای بهبودی کامل به دنبال یک اخیر رکود اقتصادی ناشی از ویروس کرونا و با شروع مسئولان به آنها كمك شد کاهش محدودیت های سفر بین سرزمین اصلی چین و ماکائو. با این حال، منبع توضیح داد که سود تعدیل شده سه ماهه سوم اپراتور قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک تقریباً 123٪ از سال گذشته کاهش داشته است زیرا درآمد خالص آن سالانه 87.8٪ کاهش یافته است.

اولویت اصلی:

او چه وو به عنوان رئیس Galaxy Entertainment فعالیت می کند گروه محدود و او گزارش شده است که شرکت خود را “تمرکز خود را بر اقدامات موثر کنترل هزینه ادامه داد“در سه ماهه سوم در هزینه”درآمدزایی” به همین ترتیب و اپراتور دریافت کرده است که درآمد ناخالص بازی خود را برای سه ماه 94٪ سقوط از سال گذشته به حدود 111.8 میلیون دلار اگرچه این رقم افزایش 79 درصدی سه ماهه را نشان می دهد.

READ  Intertops Poker معامله جدید اسلات و بزور و با تهدید را اعلام می کند

گفته می شود وو اعلام کرد …

“در حالی که دیدن آن لذت بخش است افزایش تدریجی ورود بازدیدکنندگان به ماکائو با بازگرداندن مجدد طرح بازدید فردی ویزا ، انتظار افزایش تدریجی ورود بازدید کننده و همچنین درآمد طی سه ماهه آینده را داریم. “

شادی موقت:

شکستن امور مالی بیشتر و گزارش شده است که گروه سرگرمی گلکسی بهبود 160 درصدی سه ماهه در سه ماهه ناخالص بازی را از بازارهای گسترده خود به بازار عرضه کرده است. 46.3 میلیون دلار در حالی که دریافت های VIP همراه با حدود 50٪ افزایش به 60.8 میلیون دلار. این شرکت به طور مشابه ادعا کرده است که برداشت از ماشین های بازی الکترونیکی با رشد 12٪ به 4.6 میلیون دلار اگرچه همه این بلندهای پایان نشان دهنده کاهش سال به سال بین 93 تا 95 درصد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *